Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 2019

Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 2019
21.08.2019

Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 86

Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim

6 aydan itibaren çocuklar içintekerlekli sandalyeler çok farklı. Pro Jane slalom için özgün tasarım, amortisörler tekerlekler üzerinde ve istenirse genişletilebilir bebek için rahat bir koltuk, bir çok ödeme dikkat şişme tekerlekli bir puset seçerken. Bu "yürüme" özel bir versiyonudur: bu büyük şişme tekerlekleri vardır ve 10 kg'a kadar, ancak bu puset yönetmek kolaydır ve bordür ve küçük adımlar buna engel değildir.

Jane Slalom Pro Reverse olanlar için idealdirBebeğin konforu ve güvenliğini önemser. Koltuğun altındaki sepetteki özel yansıtıcı unsurlar sayesinde, karanlıkta bile yuvarlanması korkutucu değil. Bu yüzden bu model birçok ülkede popüler.

Jane Slalom Pro

Ana avantajları can Jane Slalom Proemniyet kemerleri taşımak: beş sabitleme noktası ve güvenli bir kilit mekanizması bebeği bebek arabasına güvenli bir şekilde tutmaktadır. Sap ve omuzların kayışlarına zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış özel omuz askıları, yolculuğu rahat ettirir. Maksimum rahatlık için, yüksekliği ayarlanabilir, bir kademe sağlanır. Ayrıca bir uzanma pozisyonu (eğim açısı 154 dereceye ulaşır) vardır, bu nedenle bebek arabası, çocukları yürüyüş yapmak için kestirmek isteyen ebeveynler için idealdir.

bebek arabası jane slalom pro

İstenirse, büyük bir başlık olabilirAçılmış durumda, açık durumda çocuğu rüzgardan, kardan ve yağmurdan koruyabilir. Size özel bir yağmurluk bile olmasa bile, özel su itici kumaş nemi geçmeyecektir.

Anneler için bebek arabası Jane Slalom ProOrijinal ve basit katlama mekanizması nedeniyle de uygundur. Bir kitap olarak gelişir, bir eliyle, kontrolü ele geçiren özel bir mekanizmayı harekete geçirmek yeterlidir. Bu arada, bebek arabası hem düşük anneler hem de model büyütme ebeveynleri için uygundur: kolun yüksekliğinin ayarlanmasının 4 seviyesi, her birinin sürüş için en rahat konumu seçmesine izin verir. Ayrıca ebeveynler, bebek arabasının döşemesini tamamen ortadan kaldırabileceklerini takdir edeceklerdir - bu bakım işlemlerini çok kolaylaştırır.

jane slalom pro ters

İskelet kendisi Jane Slalom Pro tübüler, üretilengücü ve hafifliğinin bir garantisidir andronirovannogo alüminyum. Ve bebek arabası tabanı üzerinde bir yürüyüş ünitesi kurulumu basit ve herhangi bir ebeveyn tarafından yapılabilir. Bu arada, anne ya da yola bakan çocuğun konumunu seçerek konuşlandırılabilir. İlk seçenek yaşamın ilk yılındaki çocuklar için uygundur ve daha büyük çocuklar dünyayı gezmek için çok daha ilginçtir, bu yüzden ikinci pozisyonu tercih ederler. Ebeveynler kolayca bebeğin tercihlerine odaklanabilir.

Bebek arabası kullanımı sırasında ebeveynlerçok eğlenceli: manevra kabiliyetine ek olarak, yollardaki herhangi bir engelin üstesinden gelme yeteneği, itmek için hala çok uygundur. Pek çok model, bir çocuğu uzun bacaklı ebeveynlere nasıl yuvarlayacağını tam olarak düşünmemektedir: sürekli olarak fren, tekerlek veya sepet alırlar. Jane Slalom Pro'da şu an göz önünde bulundurulmaktadır: Özel bir C şekilli form, bebek arabasını kolayca itmenizi sağlar.

Özgün tasarım, geniş renk seçenekleri ve mükemmel özellikler, herkesin bebek için ideal bir seçenek bulmasını ve ebeveynleri memnun etmesini sağlar.

Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 2019

Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 2019

Related news

 • Meningokok enfeksiyonu
 • Türkiyenin öncü şehri Gaziantep
 • Su temini için vanalar: tipleri, özellikleri ve amaçları
 • Rusya: ABD’nin Suriye’nin kuzeydoğusunda özel idare kurmasından endişe duyuyoruz
 • Çok İzlenen Videolar

 • Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 43

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim


  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 52

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 83

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 85

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 50

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 55

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 36

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 23

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 59

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 52

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 89

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 84