Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim

Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim

22.04.2019

Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 81

Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim

6 aydan itibaren çocuklar içintekerlekli sandalyeler çok farklı. Pro Jane slalom için özgün tasarım, amortisörler tekerlekler üzerinde ve istenirse genişletilebilir bebek için rahat bir koltuk, bir çok ödeme dikkat şişme tekerlekli bir puset seçerken. Bu "yürüme" özel bir versiyonudur: bu büyük şişme tekerlekleri vardır ve 10 kg'a kadar, ancak bu puset yönetmek kolaydır ve bordür ve küçük adımlar buna engel değildir.

Jane Slalom Pro Reverse olanlar için idealdirBebeğin konforu ve güvenliğini önemser. Koltuğun altındaki sepetteki özel yansıtıcı unsurlar sayesinde, karanlıkta bile yuvarlanması korkutucu değil. Bu yüzden bu model birçok ülkede popüler.

Jane Slalom Pro

Ana avantajları can Jane Slalom Proemniyet kemerleri taşımak: beş sabitleme noktası ve güvenli bir kilit mekanizması bebeği bebek arabasına güvenli bir şekilde tutmaktadır. Sap ve omuzların kayışlarına zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış özel omuz askıları, yolculuğu rahat ettirir. Maksimum rahatlık için, yüksekliği ayarlanabilir, bir kademe sağlanır. Ayrıca bir uzanma pozisyonu (eğim açısı 154 dereceye ulaşır) vardır, bu nedenle bebek arabası, çocukları yürüyüş yapmak için kestirmek isteyen ebeveynler için idealdir.

bebek arabası jane slalom pro

İstenirse, büyük bir başlık olabilirAçılmış durumda, açık durumda çocuğu rüzgardan, kardan ve yağmurdan koruyabilir. Size özel bir yağmurluk bile olmasa bile, özel su itici kumaş nemi geçmeyecektir.

Anneler için bebek arabası Jane Slalom ProOrijinal ve basit katlama mekanizması nedeniyle de uygundur. Bir kitap olarak gelişir, bir eliyle, kontrolü ele geçiren özel bir mekanizmayı harekete geçirmek yeterlidir. Bu arada, bebek arabası hem düşük anneler hem de model büyütme ebeveynleri için uygundur: kolun yüksekliğinin ayarlanmasının 4 seviyesi, her birinin sürüş için en rahat konumu seçmesine izin verir. Ayrıca ebeveynler, bebek arabasının döşemesini tamamen ortadan kaldırabileceklerini takdir edeceklerdir - bu bakım işlemlerini çok kolaylaştırır.

jane slalom pro ters

İskelet kendisi Jane Slalom Pro tübüler, üretilengücü ve hafifliğinin bir garantisidir andronirovannogo alüminyum. Ve bebek arabası tabanı üzerinde bir yürüyüş ünitesi kurulumu basit ve herhangi bir ebeveyn tarafından yapılabilir. Bu arada, anne ya da yola bakan çocuğun konumunu seçerek konuşlandırılabilir. İlk seçenek yaşamın ilk yılındaki çocuklar için uygundur ve daha büyük çocuklar dünyayı gezmek için çok daha ilginçtir, bu yüzden ikinci pozisyonu tercih ederler. Ebeveynler kolayca bebeğin tercihlerine odaklanabilir.

Bebek arabası kullanımı sırasında ebeveynlerçok eğlenceli: manevra kabiliyetine ek olarak, yollardaki herhangi bir engelin üstesinden gelme yeteneği, itmek için hala çok uygundur. Pek çok model, bir çocuğu uzun bacaklı ebeveynlere nasıl yuvarlayacağını tam olarak düşünmemektedir: sürekli olarak fren, tekerlek veya sepet alırlar. Jane Slalom Pro'da şu an göz önünde bulundurulmaktadır: Özel bir C şekilli form, bebek arabasını kolayca itmenizi sağlar.

Özgün tasarım, geniş renk seçenekleri ve mükemmel özellikler, herkesin bebek için ideal bir seçenek bulmasını ve ebeveynleri memnun etmesini sağlar.

Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim

Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim

Related news

 • Kaç Haftalık Hamileyim Kesin Hesaplama Yöntemi
 • Doktora gitmek istemiyor musun Evde sinüzitin nasıl tedavi edileceğine dair en önemli ipuçları - sizin için
 • HAVLU KENARINA ŞABLONLU DANTEL ÖRNEĞİ
 • Odadan sigara kokusu nasıl çıkar
 • Tavada Tavuk Izgara Tarifi Videosu

 • Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 98

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim


  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 100

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 94

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 10

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 98

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 35

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 3

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 31

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 54

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 2

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 34

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 17

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 29

  Jane Slalom Pro: Bebek için en iyi seçim 88