İrlanda gülü veya evde eustoma 2019

İrlanda gülü veya evde eustoma 2019

İrlanda gülü veya evde eustoma 16 13.02.2019, 18:37

İrlanda gülü veya evde eustoma

İrlanda gülü veya eustoma, evde bakımBu makalede ele alacağımız koşullar, diğer kapalı çiçekler arasında bir kraliçe gibi görünüyor. Bu centilmen aileden gelen bitki, Orta Amerika'dan geliyor, sıcak ve nemli havayı tercih ediyor.evde eustomaBu koşullar, eustomaya çok duyarlı oldukları için dikkate alınmalıdır. Evinizde, biraz denerseniz, oldukça gerçekçi bir şekilde yeniden yaratılabilirler. Bu bitki için yemyeşil bir çiçek ile ödüllendirecek.

Eustoma - evde büyüyor. Açıklama, notlar, özellikler

Lisianthus'un çiçek şekli (bunun için başka bir isimbitkiler) sıradan güllerin çiçeklerini andırır. Onları boyamak, hem basit hem de terry. Lisianthus yaprakları bir mum kaplama ile kaplı bir elips şeklinde, gridir. Çoğu eustoma çeşidinin yüksekliği elli ila yetmiş santimetredir. Daha düşük olanlar da var - onlar tencere yetiştirmek için çok uygundur. Evde eustoma artık sadece profesyoneller için değil, tohumları herhangi bir amatör çiçekçi tarafından alınabilir. Zaten yetiştirilen nar bitkileri tencere. Yetiştiriciler sayesinde lisianthus'un birçok çeşidi vardır. evde eustoma bakımıEvde Eustoma farklı olabilirçiçeklerin renklendirilmesi. Nemahrovye çeşitleri ( "Twinkie", "Denizkızı", "Kyoto") şakayık benzeyen çok şık ve çift ( "Yankı", "Safir", "Külkedisi") bulunmaktadır. Aust bir çok yıllık, hem de bir bienal ve yıllık olarak yetiştirilen. Seralarda profesyonel çiçekçiler satılık Lisianthus büyümek - bitki büyür ve daha sonra kesilir ve kök yeni çekim yetişir. Evde eustoma benzer çiftçilik tekniklerini gerektirir. Aynı zamanda bir bahçe kültürü olarak bunun ekimi mümkün - durumda o kısmi gölge seven dikkate almak gereklidir. daire, o iyi bir havalandırma ve nemlendirilmiş havaya ihtiyacı var. Aksi halde bozulabilir. Lisianthus ait Pot doğu veya batı penceresinde yerleştirin ve yeterince parlak kaplıydı sağlamak için daha iyidir, ama güneşin dağınık ışınları. Kış aylarında aydınlatma lambalarını kullanmak da mümkündür.evde büyüyen eustoma

Çiçek bakımı: gerekli sıcaklık, toprak, sulama rejimi

Kışın, lysianthus iyi soğumaya tahammüloda. Tomurcuklanma döneminde sıcaklık en az yirmi santigrat derece olmalıdır. Daha sonra bitki maksimum çiçek sayısını oluşturacaktır. Büyük tencere kullanmayın, aksi takdirde lisianthus çok sayıda yaprak oluşturacak ve çiçek açmayacaktır. Transplant yaparken, drenaj tabakasını tabana yerleştirin. Toprak, senpoliumun substratına benzer ve yeterince hafif olmalıdır. Kömür biti ekleyebilirsiniz. Sulama rejimi, substrat asla tamamen kurulamayacak şekilde gözlenmelidir. Yine de, bitkinin doldurulması gerekli değildir. Parmağınızla kontrol edin, toprağın üst tabakasını kurutun. Lisianthus ile su deposu içine daldırılmamalıdır - su sadece potun üstünde. Bitki açıldığında veya hava sıcaklığı arttığında nem miktarını hafifçe artırabilirsiniz.

İrlanda gülü veya evde eustoma 2019

İrlanda gülü veya evde eustoma 2019

Related news

 • Alçıpanın bir bölümü nasıl yapılır
 • Künye, Oyuncuları, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar, Özet, Haberler, Müzikler, Yazılar, Sosyal Ağlar
 • Benfica geriden gelip kazandı
 • Simit Poğaça Tarifi
 • Plaj Düğün Konsepti
 • Mavi Pudura Renkli Bluz

 • İrlanda gülü veya evde eustoma 61

  İrlanda gülü veya evde eustoma


  İrlanda gülü veya evde eustoma 56

  İrlanda gülü veya evde eustoma 60

  İrlanda gülü veya evde eustoma 99

  İrlanda gülü veya evde eustoma 2

  İrlanda gülü veya evde eustoma 56

  İrlanda gülü veya evde eustoma 37

  İrlanda gülü veya evde eustoma 7

  İrlanda gülü veya evde eustoma 20

  İrlanda gülü veya evde eustoma 82

  İrlanda gülü veya evde eustoma 32

  İrlanda gülü veya evde eustoma 25

  İrlanda gülü veya evde eustoma 80

  İrlanda gülü veya evde eustoma 55

  İrlanda gülü veya evde eustoma 93

  İrlanda gülü veya evde eustoma 29