19.06.2019

Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 39

Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları

Annenin anladığı bir gün, bir an gelir.Çocuğun büyüdüğü ve kişisel taşımacılığını değiştirme zamanı geldi. Her şeyden önce, önceki kişi çoktan küçüktü ve güvenlik gereksinimlerini karşılamıyordu: Çocuğun çoğu zaman etrafındaki dünyayla ilgileniyor. Bir beşikte oldukça zor. Bu süre zarfında, tüm gereksinimleri karşılayacak yeni bir bebek arabası arayışına başlıyor. Çok çeşitli bebek arabaları arasında Espresco'nun Inglesin modeli özellikle popüler. Bu konuda çoğunlukla olumlu yorumlar. Elbette, satın almadan önce, tüm avantajları ve dezavantajları öğrenmeye ve ayrıca hangi ayrıntılara özel dikkat gösterilmesi gerektiğini belirtmeye değecektir.

Inglesina hakkında biraz

Bu markanın çocuk ürünlerinin üretimi üzerinde çalışmak1963 yılında başladı. Başlangıçta bunlar klasik bebek arabalarıydı, ama zamanla tarz değişti, ürün yelpazesi genişledi. Ürünler arasında XX yüzyılın 80'lerinden beri satış liderleri öne çıkıyor: bir mama sandalyesi, bir araba koltuğu ve bir bebek arabası. Inglesina, rakip firmalar arasında, satış açısından fiyat-kalite oranının yanı sıra güvenle birinci sıradadır. Elli yılı aşkın süredir şirket yüksek statüsünü kaybetmedi. Amacı, çocuklar için modern ve kaliteli ürünlerin üretilmesidir. Tüm ürünler, üretimin her aşamasında ve son aşamada kapsamlı testlere tabi tutulur. Inglesina şirketini hatırlatan tüketici, bunun kaliteli bir ürün olduğunu biliyor.

bebek arabası

Bir çocuk için yeni bir nakil seçerken, sadece görsel bir değerlendirme ile değil, aynı zamanda aşağıdaki kriterlere göre de rehberlik edilmesi gerekir:

- kalite;

- konfor;

- ağırlık;

- sırtlık pozisyonu;

- Kaputun ve diğerlerinin konumu.

gezginci inglesina espresso

Tekerlekli sandalye satın almak istiyorsanız, o zamanGüvenlik gereksinimlerini karşılayacak bir ürünün satın alınmasına değer. Ayrıca, bebek için en uygun olanı olması olası değildir.

Gezginci Inglesina Espresso

Inglesina şirketinin zengin çeşitliliği arasındaYürürken arabaların kayda değer bir kısmı vardır. Şu anda, her biri kendi bireysel özelliklerine ve özelliklerine sahip beş farklı yönetici vardır. Malların yüksek kalitesi onlar için değişmeden kalır.

 gezginci inglesina

Şimdi Inglesin Espresso'nın modeli hakkında konuşuyoruz. Ailelerinden gelen yorumlar sadece olumlu. Bu bebek arabasını satın alan herkes satın alma işleminden memnun kaldı ve görüşlerini başkalarıyla memnuniyetle paylaştı. Tüm mevcut bilgileri analiz ettikten ve kişisel deneyimle birleştirdikten sonra, seçim yapmanıza yardımcı olacak çok faydalı bir makale hazırladık.

Gezginci Inglesina Espresso özellikleri

Bir bebek arabası satın almadan önce kesinlikleözellikleri ile tanışmak. Her bir model maddi değildir, ama yine de diğerlerinden farklıdır, bu nedenle önceden alınan bilgiler bir Inglesin Espresso arabası satın alırken belirleyici bir rol oynayabilir. Gerçek alıcıların yorumları da seçimi etkiler.

Inglesin espresso yorumlar

Temel parametreler:

 • Katlama türü - "kitap". Bu, bir bebeğin oturağı ve sırtının bir kitabın sayfaları gibi katlandığı bir mekanizmadır. Bebek arabasının mekanizmasından, diğer özellikleri de bağlıdır.
 • Kol tipi tek parça, teleskopiktir. Kişinin bireysel özelliklerine göre, bebek arabasının yüksekliğini ayarlamanıza izin verir. Buna ek olarak, Inglesina Espresso bebek arabasının tek kulplu olması sayesinde tek elle bile çalıştırılabilir.
 • Üç pozisyonda sırtlık ayarı: uzanmak, uzanmak, oturmak. Inglesina bebek arabası doğumdan çocuklar için uygun olacak, çünkü sırtlığın tam olarak indirilmesi omurganın eğriliğinden endişelenmenize izin vermeyecektir.
 • Puset ağırlığı sadece 7.5 kg, ki bu önemlitekerlekli sandalye-lyulek, gezginci-transformatörlerden daha az. Bu ağırlığın, bebek arabasının stabilitesine katkıda bulunduğunu belirtmek gerekir. Yetişkin bir çocuk, bağımsız olarak oturmak için iktidarda ve annem bu süreçte geri döneceği konusunda endişelenmeyecek.
 • Beş noktalı emniyet kemerleri sağlayacaktırçocuk için maksimum koruma. Bebek aktif hareketler yapsa bile, anne babalar Inglesin Espresso'dan ayrılacağı konusunda endişelenmeyeceklerdir.
 • Bu modelin tekerlekleri yapılmıştırpsevdoreziny. Bu, bebek arabasının ağırlığını azaltır ve aynı zamanda sabit pompalama ihtiyacını ortadan kaldırır. Toplam tekerlek 6: ön - çift, döner, arka - bekar, bir fren var. Pivot tekerlekler sayesinde Inglesin'in arabası oldukça manevra kabiliyetine sahiptir ve zahmetsizce dönmektedir.

Paket İçeriği

Teslimat, bacaklar için çıkarılabilir bir kapak, fermuarlı bir yağmurluk, çıkarılabilir bir başlık içerir. Ebeveyn tarafında, gerekli küçük şeylere yönelik bir cep vardır: telefon, anahtarlar, para.

ingressin espresso özellikleri

Yüksek kaliteli kullanılmış malzemelerÖnerilen parçaların kolayca çıkarılmasını / çıkarmanızı ve gerekirse kuru temizleme hizmetlerine başvurmadan temizlemenizi sağlar. Bu aynı zamanda bir bebek arabası Inglesin Espresso seçerken önemli bir öneme sahiptir.

Renkli Çözümler

Renk düzeni modelin üretim yılına bağlıdır. Örneğin, 2016'nın en son modelleri dört versiyonda sunulmuştur: Amareno (kiraz), Graffite (grafit), Ekru (sarı ve gri renklerdeki bir açık kahverengi), Marina (deniz, koyu mavi).

Önceki yılların bebek arabalarındanÖzellikle popüler olan, zengin kırmızı renkte üretilen Inglesina Espresso Chilli'dir. Kızlar için ideal, erkekler için geleneksel mavi - Nautica var.

Inglesina Espresso biber

Burada, belki de bebek arabası Inglesin Espresso ana açıklaması. Özellikler her zaman satış danışmanlarından ve resmi temsilcilerinden daha fazla açıklanabilir.

Inglesina Espresso arabası avantajları

Bu modelin yararlarına güvenilir bir şekilde atfedilebilecek yukarıdaki özelliklere ek olarak, kullanıcılar bir dizi başka avantajları da tanımlamaktadır. Bunlar arasında:

- Bebek arabasını tek elle bırakmak.

Yani, örneğin, bir yandan bir çocuğu tutabilir, diğerini bir bebek arabası düzenleyebilirsin. Yardımsız yürümek için toplanan anneler için çok uygundur.

- Geniş koltuk.

Bu tombul çocuklar için çok önemli bir noktadır. Sonuçta, birçok arabada sadece sıkı oturuyorlar. Dahası, bir kış aylarında bir çocuk bir bebek arabasına kolayca sığamaz. Bir olasılık varsa, satın almadan önce, uygunluğu ve rahatlığı değerlendirmek için çocuğu seçilen modele koyun.

- Kumaşın kalitesi.

Parlak renk çözümlerine ek olarak, çok önemlidir veInglesin Espresso bebek arabası kumaş kalitesi. Çok sayıda alıcının incelemesi, kumaşın solmadığını, yıkanmadığını ve güçlü olmayan kirleticilerin kuru olarak temizlenebildiğini teyit etmektedir.

- Şeyler için büyük bir sepet.

Her ebeveyn bunu takdir edecektir çünkü sıklıklaYürümek için bir çocuk için yedek parça veya oyuncak almaya ihtiyaç vardır. Annem sık sık bir bebekle ve bir alışveriş gezisiyle bir yürüyüşü birleştirir ve bir sepet dolusu yeterli olur.

- Kompaktlık.

Küçük bebek arabası boyutları (34 cm - uzunluk, 48 cm -genişlik, 75 cm - katlanmış formda yükseklik) gezileri, şehir dışına, kır evine götürmenizi sağlar. Aracın bagajına kolayca sığacak, ayrıca toplu taşıma araçları ile ulaşım sorunlara neden olmayacaktır.

- Yüksek ülkeler arası yetenek.

Tekerleklerin küçük çaplı olmasına rağmen - 16.5 cm,Bebek arabası oldukça kolay ve manevra kabiliyetine sahiptir. Elbette, kış aylarında Inglezina Espresso kaymasıyla kaymaya devam edecek, ancak yine de engelle başa çıkacak. Kış yollarında ve geçilmezlikte seyahat ederken, çoğu ön tekerlekleri sabitlememelerini ve dönmemelerini tavsiye eder.

Inglesin Espresso Tekerlekleri

Bu ayırt edici ana avantajlardırBu bebek arabasının kullanıcıları. Inglesin'i satın alan herkes kendisine gereken şeyi bulur. Haklar uzun bir süre için söylenebilir, ama İtalyan arabası Inglesina Espresso'da herhangi bir eksiklik var mı?

Dezavantajları Inglesina Espresso arabası

Herkes pratikte hayır olduğu konusunda hemfikir olacaksadece olumlu niteliklere sahip mallar. İnsan doğası, bilinçsizce olumsuz yanlar, nitelikler vardır. Ve bebek arabası Inglezina Espresso ile. Fiyat ana dezavantajıdır.

Üreticinin web sitesi şu andaInglesina Espresso'nun maliyeti 14 890 ruble. Perakende mağazalarda daha da pahalı. Bu para için alıcının uzun süre dayanacak gerçekten değerli bir ürün aldığını belirtmek gerekir.

Eksiler arasında, derinliği de görebilirsinizÇocuğun oturması halinde, neredeyse tamponun derinliklerine gömülür ve kavurucu güneşten tamamen korur. Fakat bebek yattığında, bu işlev işe yaramaz ve aslında uyku sırasında parlak güneşten veya kardan saklanması gerekir.

Müşteri Yorumları

Çeşitli farklı içerik incelemeleriHalkın bilgeliğini o kadar çok insanın, pek çok görüşün olduğunu doğrulayın. Inglesin Espresso gezgininin tüm kullanıcılarının spin tekerleklerini bir artı olarak gördükleri kesinlikle söylenemez. Bazıları, aksine, diğerlerinin aksine, modelin ağır olduğunu öne sürerken, bazıları küçük ağırlıktan memnundur. Bir çok ebeveyn, Inglesin Espresso bebek arabasının ideal olduğunu düşünmektedir. Bunu bir kez daha onaylayın.

arabasından ucuza

Düzinelerce fikirleri analiz ettikten sonraBebek arabasının kalitesini en üst düzeyde söyleyebiliriz. Uzun süreli kullanımlarda bile kırılma görülmez. Bu nedenle Inglesina, müşterilerinin güvenini hak ediyor.

Satılık Yerler

Giderek, kaliteli çocuk ürünleri değiştirilirucuz. Tekerlekli sandalye satın almak nerede ucuz, modern ebeveynler yok meselesi. Bebekleri için Avrupa güvenlik standartlarını karşılayan yüksek kaliteli nakliyeyi nereden satın alacağını düşünüyorlar.

Gezginci Inglesina Espresso satınalmakçeşitli renklerde, şirketin resmi temsilcilerine (çocuk mağazaları, süpermarketler, zincir mağazalar) veya resmi web sitesinde bir sipariş verebilirsiniz. Üretici ücretsiz ve hızlı teslimatı garanti eder.Related news

 • Uygun yönetim fonksiyonları, herhangi bir işletmenin mali refahının temelidir
 • Evlilikte Burç Uyumu (Yengeç)
 • Sorumlu Babaların Asla Yapmayacağı 13 Şey
 • Yeşil Gözlüler İçin Makyaj Teknikleri
 • Mevsimi Geçmeden Patlıcanla Hazırlayabileceğiniz 12 Yaz Kokulu Tarif

 • Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 44

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları


  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 72

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 36

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 62

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 18

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 94

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 33

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 69

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 56

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 47

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 41

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 97

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 94

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 64

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 17

  Inglesina Espresso Gezginci (Inglesin Espresso): yorumlar, avantajları ve dezavantajları 82