19.06.2019

İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 80

İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi

Sağlığınızı riske atmak istemiyorsanız,Yemek pişirirken gereksiz yere sinirli olmak, yiyeceklerin şımarık tadı ile uğraşmaktan çekinmeyin, sonra bu yazıya dikkat edin. Her tür gıda için özelleşmiş mutfak gereçlerine sahip olma arzusu sıfırdan değil, uygulamada yüzde yüz oranında gerçekleşebilir. Ancak her tabak tipine uygun yemek seti almak sadece bir tavsiye değil, bir zorunluluktur! Cam seramik ocaklar, gaz ve elektrik plakaları yiyecekleri art arda ısıtır. İlk - ısıtıcı, brülör, daha sonra - bulaşıkların alt kısmı ve son olarak - hazırlanmakta olan ürün. İndüksiyon ocağı, tava ve yiyecekleri, hemen hemen aynı yüksek ısıtma oranıyla tüm hacimde bir kerede ısıtır. İndüksiyonlu bir ocak için bir gözleme tavası, belki de dar kapsamlı özelleşmiş yemek türlerinin en popüleridir.

indüksiyon ocak için pancake tava

malzemeler

Modern tavalar çoğunluklapaslanmaz çelik, dökme demir, alüminyum. Küçük bir not: yemekler manyetik olmalı! Mağazasında böyle bir satın alma için kampanya sırasında deneyimli ev hanımları bir mıknatıs parçası alırlar. "Alüminyum tavalar ne olacak?" - sen sor. Bir çelişki yoktur - bu tür örneklerde manyetik malzemelerden ekler vardır.

Dökme demir tava kullanırken, bu önemlidirUnutmayın - üzerindeki yiyecekler boş tabakları ısıtmazsanız yanmaz, ve sıcak yüzeyde hamur eklemeyin - girişte anlatılan indüksiyon ısıtmanın özelliklerini hatırlayın. Dezavantaj, dökme demir tavaların korozyona, büyük bir tabak tabakasına duyarlılığıdır.

Bakır eşit dağıtma özelliği ile karakterize edilirBulaşıkların yüzeyinde ısınmaktan ısı. Ancak, bir kural olarak, tüketiciler dikkatlerini bakır kızartma tavaları ile bozmazlar. Alüminyum - hafif metal, ferromanyetik taban bile bu dayanıklı çanağa ağırlık vermez. Bir şekilde paslanmaz çelik neredeyse anında ısındığı için elektrik tasarrufu sağlar. İndüksiyonlu ocak için alüminyum gözleme tavadan imal edilen dayanıklıdır, ancak bu tür bulaşıklarda daha sık yanan yiyecekler vardır.

indüksiyon ocak için pancake tava yorumlar

kapsama

Yemeklerin kaplamasının kalitesi daha az önemli değilKızartma tavasının yapıldığı malzemeden daha lezzetli ve sağlıklı yemeklerin hazırlanmasında rol alır. Ama ilginç bir özellik var, bir indüksiyon ocak için bir dökme demir kızartma tavası hiç bir kaplama olmamalıdır! Aksine alüminyum tabaklar yapışmaz kaplamalı olmalıdır.

Teflon kaplama gelenekseldir. Bu modaya uygun, pratiktir, ancak yüzey hasarı korkuyor, çünkü bu durumda zehirli maddeler açığa çıkmaya başlıyor. Kaplamanın hizmet ömrü, ideal bakımla bile nadiren 4 yılı aşmaktadır. Kızartma tavaları için emaye yüzeyler tipik değildir. Seramik bir kaplama var, ancak uzmanlar bir indüksiyon ocakta pişirirken bu tür bulaşıkların kullanılmasını önermiyorlar.

Son zamanlarda piyasada örnekler var,granit, elmas ve titanyum yapışmaz kaplamalara sahiptir. Çevre açısından güvenli, ancak pahalıdırlar. Ancak, titanyum varyant yüksek maliyeti tam olarak haklı çıkarır - yemek pişirmek için yağ tüketmenize gerek yoktur, servis ömrü 25 yıla kadardır.

indüksiyon ocak 22 cm için pancake tava

model

Belirli bir çeşit yemeğe geçelim. Kalitesi üzerinde, şans, krep pişirme gibi doğrudan basit bir mesleğe bağlıdır. Bu amaçla, indüksiyonlu ocak için bir gözleme tavası tasarlanmıştır. Bu tavaların yanları yüksek değil. Belirli bir numuneyi seçerken, tutamaçların tasarımının yetersizliğine dikkat etmek gerekir. Yemekleri yıkarken ya da dönerken krep yemeyi kabul ederseniz, hoş olmayan bir duruma girersiniz. Mutfakta, çeşitli gözleme çukurları olan bir indüksiyonlu ocak için bir gözleme tavası kullanılması yasaktır. Yemekler alt kısımdaki renkli daireler şeklinde ısıtma göstergelerine sahip olabilir.

Boyutları gelince, en büyük talep22 cm'lik bir indüksiyon ocak için bir gözleme tavası kullanır, ancak bu gerekli değildir - tava tabanının çapının, plakanın boyutuna göre seçildiği, tabakların, ısıtma plakasının alanının% 70'ini kapsaması gerekmektedir.

Belirli modeller ve satıcılar gelince,bir şeyde durmak zor. Tefal indüksiyon ocağı için çoğu zaman bir krep fritöz kullanılır. Technosila sadece bu yemeği satın alabileceğiniz bir mağaza zinciri değil, aynı zamanda sipariş verilebilecek bir çevrimiçi mağazadır.

indüksiyon ocak tefal technosila için pancake tava

Sonuç

Yani, bu makalede, onun rağmensınırlı bir boyut, bir indüksiyon ocağı için bir gözleme tava satın alırken bilmeniz gereken tüm ana bilgiler. Belirli bir çanak modelin seçimi sizin.Related news

 • Aksesuar modası: Uzun kemerler
 • Zatürre tedavisi ile Etiketlenen Konular
 • Güvenli Anne Kucağı nasıl yapılır
 • Saç için kalem. Evde maskeler
 • Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

 • İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 64

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi


  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 9

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 29

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 21

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 56

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 65

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 41

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 14

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 64

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 70

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 47

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 16

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 56

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 65

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 100

  İndüksiyonlu pişirici için tava keki - zamanımızın seçimi 54