Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 2019

Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 2019

Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 41 16.01.2019, 15:33

Immunomodulators. Polioksidonyum (mum)

Polyoxidonium (mum) ilacı, oldukça etkili immünomodülatörler olarak adlandırılır. Fitil şeklinde, ilaç en uygun ve hızlı hareket eder.

Çocuklar için Polyoxidonium (mum) kullanılırbağışıklık geliştirmek için viral hastalıkların periyodu (önleyici amaçlar için). İlaç zaten ortaya çıkmış bir hastalık için de reçete edilir. Bu gibi durumlarda Polyoxidonium (mum), vücudun hızlı bir şekilde toparlanmasını, patojenik mikroorganizmalara karşı direncini artırmayı ve bu kabiliyetin gelecekte korunmasını sağlar.

Bazı uzmanlara göre, ilaç herhangi bir terapi ile birlikte kullanılabilir. Bu da Polioxidonium'u (mumları) çeşitli etiyolojilerdeki hastalıkların tedavisinde kullanabilmeyi mümkün kılar.

Ilaca talimatlara göre, mutajenik, kanserojen, teratojenik veya alerjik etkileri yoktur.

Pratik gösterdiği gibi, kullanırkenPolioksidonyum (mum) anlamına gelir, pratik olarak hiçbir yan etkisi yoktur. Bununla birlikte, bağışıklığın aktivasyonunda önemli bir hızlanma vardır. Bu, vücudun direncini arttırmaya ve enfeksiyonu her zamankinden daha kısa sürede ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Hazırlama Polyoxidonium'un etkinliği (mum)Çocuklar için çoğu ebeveynin geri bildirimi çok olumludur. Tedavi süresi boyunca ilaç kullanımının azaltılmasının yanı sıra ilaç bileşenlerinin toksinleri kombine etme ve vücuttan çıkarılmalarına da çok dikkat edilir. Böylece ilaçların zararlı etkisi azalır.

Maksimum güvenlik ve yüksek verilmişilacın etkinliği altı aylıktan itibaren çocuklarda kullanılabilir. Bununla birlikte, Polyoxidonium'un güçlü bir ilaç olduğunu unutmamalıdır, bu nedenle randevusuna tıbbi gözetim eşlik etmelidir. İlaç, hastalığın doğasını, süresinin yanı sıra vücudun özelliklerini dikkate alarak reçete edilir. Bir başvuru için randevu almadan önce bir doktor muayene edilmelidir.

Ilacın bileşimi polioksidonyum içerir(aktif madde), yanı sıra povidon, manitol, beta-karoten (eksipiyanlar). Süpozituvar elde etmek için kakao yağı esas alınır.

İmmünmodülatör mekanizmanın kalbindePolioksidonyumun etkisi, doğal öldürücüler ve fagositik hücreler üzerinde doğrudan bir etki, antikor oluşumunun uyarılmasıdır. İlaç enfeksiyonlar, yanıklar, travma, malign neoplazmlar neden olabilir ikincil immün yetmezlik durumlarında, bağışıklık yanıtları amaçlayan bir restoratif etkisi vardır. İlaç cerrahi müdahaleler, kemoterapi kullanımı sonrası komplikasyonları önlemek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

İlaç belirgin bir detoksifikasyon varetkisi, hücresel membranların ilaç ve kimyasalların sitotoksik etkilerine olan direncini arttırır ve toksisitelerini azaltır. Bu özellikler Polyoxidonium'un yüksek moleküler ağırlıklı yapısı ve yapısından kaynaklanmaktadır.

Süpozituvarlar biçimindeki preparat, yüksek bir biyoyararlanıma sahiptir (% 70'e kadar). Kandaki maksimum konsantrasyon bir saat sonra elde edilir.

Onun klinik deneyim eksikliği nedeniylePrenatal dönemde kadınların kullanımı, hamile kadınlar için mum kullanmak için tavsiye edilmez. Kontrendike aracı ve bileşenlerin etkilerine karşı artan duyarlılık varsa. Özel bakım ile, böbrek yetmezliği olan kişiler için ilaç reçete edilir.

Fitillerin yetişkinlere tanıtımı yapılır.intravajinal veya rektal. Rektal uygulama, bağırsak hareketinden sonra fitil üzerinde günde bir kez gerçekleştirilir. Vajinadaki supin pozisyonda günde bir kez intravajinal enjeksiyon yapılır. Altı yaşından büyük çocuklar için dozaj 0.20-0.25 mg / kg vücut ağırlığıdır. Çocuklar rektal yoldan fitil alırlar.

Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 2019

Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 2019

Related news

 • Zor bir soru: Hangi kolun şehri üzerinde bir ayı var
 • Tığ İşi Yeni Doğan Hediyesi Magnet Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • İlkbahar Yaz Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

 • Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 62

  Immunomodulators. Polioksidonyum (mum)


  Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 73

  Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 87

  Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 7

  Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 77

  Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 37

  Immunomodulators. Polioksidonyum (mum) 6