İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri 2019

İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri 2019
İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri


İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri

İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri

Haftalarında podyum gösterileri sırasında dünyaca ünlü markalar bize yeni baskı ve desen trendlerini de gösteriyor.Londra, New York sokakları, Paris’te moda bölgelerinde, Milan ve, biz de dahil olmak üzere, birlikte tüm farklı trend raporlarını görmeye başladığımız Muhteşemilkbahar / yaz 2019 desen trendleriustalıkla sunulan koleksiyonların üzerinde görülüyor.Hepimiz soğuk sonbahar rüzgarlarından sonra ünlü moda tasarımcılarının Avrupa, Asya Amerikan Ortadoğu, için,,sıcak yaz günlerinde görünecek oldukça şık desen ve baskı trendlerini göstermek için kendi yetenekleri var.

Kalın şemsiye Desenler – Pötikare
Sadece 2019 için cesur kazanılmış olan Pötikareli desenleri biraz daha renk ve dokunmatik şekilde daha yaratıcı, daha çok görmeye devam edicez.Zaten bir kaç sezondur görünmektedir.İlginç şemsiye çiçek baskılı elbiseler içine soluk görünen desenler Marc Jacobs, Ise Thakoon, daha yumuşak, daha sevimli cazibeli şemsiye desenleri sundu.Muhteşem eserler ise Victoria Beckham bu trende daha fazla kontrast,renk değiştirme ve ayak bilekleri civarına ulaşan elbiseler ile dalan yaka oyuntuları ile daha incelik dahil oluyor.

Çizgiler ve şeritler

Bu sefer, çizgilerin ve şeritlerin cazip tarafı çizgilerin çok daha fazlası ve belirgin olması.Özellikle yıpranmış giysiler içinde Eklektizmi ortaya çıkarır. Alexander Wang çizgili gömlek ve ceketleri ile 2019 ilkbahar yaz modasında en güzel örneklerden.

Retro çizgili pantolonlar yüksek bel modelleri, ayak bileklerine kadar çizgili gömlekler bağcıklı etek içine sıkışmış iken, Marc Jacobs’un piste görünen hayranlığı iyi bir seçim oldu. Onlar çok ucuk tasarımlarda tüm renklerin ve ittifaklarının kullanıldığı Stripes, Tanya Taylor, Tommy Hilfiger tasarımları ile geliyor.Ayrıca bakınız: İlkbahar / Yaz 2019 Renk Moda Trendleri

Soyut Çiçekli Baskılar

Çiçek baskılar son birkaç sezondur büyük bir eğilim olmuş olsa da, bu sefer oldukça gerçekçi tasarımlar ile ayrılır.

Gizli Hawaii Baskılar
Biz Hawaii baskıları yaz aylarında daha çok seviyoruz. Onlar şort ve gömleklerde göründüğünde özellikle erkekler için iyi bir seçim oluyor, onlar önümüzdeki bahar ve yaz 2019 mevsimi için- kadınların moda dünyasında bizimle oluyor.

Hayvan Desenleri

Bu muhtemelen son birkaç sezondur beri zayıf ama istikrarlı gücü ile devam eden daha ilgi çekici ilkbahar / yaz 2019 baskı ve desen trendlerinden biridir. Hayvan özellikleri net detaylı bir şekilde podyumlarda görünmesi ile oldukça iyi yorumlar aldı- sadece hayvan derisinin baskısının yanı sıra dünyadaki Moda Haftaları boyunca tüm hayvan özellikleri tercih edilmiş. at nalı ve çiftlik ilgili baskılar, bazı kanat tarzı eklemeler, ilginç yılan baskılarının her türlü özellikleri 2019 ilkbahar yaz modasında görebilirsiniz..

Yıldız & Coğrafya Baskıları
Dünyanın güzel bir yer olduğunu ve tasarımcıların zengin moda tasarımlarında bu güzelliği bize bazı coğrafi baskılar ile sunuyor. Gucci, Dolce & Gabbana, ünlü İtalyan manzaraları kullanılan tasarımları gerçekten dikkatleri çekti midi seviyeye düşen oldukça ilginç parlak harita desenli etekler de gördük.

Fırça Darbesi- Boya Baskılar
Boya vuruşu gibi özellikte güzel fırça darbeleri olan desenler 2019 ilkbahar yaz modasında kumaşlarda kullanılan desenler arasında. Prabal Gurung tamamen çıplak omuzlu koleksiyonu süper.. Muhteşem estetik zerafet ve sanatsal yaratıcılık ile organik baskılar görünüyor, genellikle doğal dünyadan getirilen fırça darbeleri olan kıyafetler özellikle çok beğenildi.

Basma Kumaş Baskılar
İlkbahar ve yaz mevsimlerinde farklı stiller her türlü çiçek baskıları ile birlikte görünür. Bu New York’ta görülen büyük gelincikler ile baskkılı elbiseler çok farklı kumaşlar içerir. Bunlar büyük bir Londra trendi oldu ve Vivienne Westwood Red Label aşağı düğmeli parçası muhteşem İngilizce görünümünü sevenler için geliyor. Küçük çiçekler ve yumuşak tasarımlar dahil hepsi trendler arasında yer alacak.

Ekoseli – Kareli & Baklavalı Desenler

Ekose desenli koyu renkler ve cesur tasarımlar 2019 ilkbahar yaz için oldukça büyük bir desen trendi olmakla birlikte daha küçük daha geometrik ve net çizgili kareli baskıla daha da ilginç ve çekici insanlar için vardır. Onlar, gömlek ve ceketler ile gelip kuşaklı veya sadece giysiler üzerinde görünür. Marc Jacobs daha küçük olabilir, ama parlak malzeme ve parıltılı ilavesiyle Miu Miu ‘da var.

Grafik Mermer Desenleri

Mermer podyumlar boyunca oldukça ilginç renklerle görünen, en ilginç ilkbahar / yaz 2019 baskı ve desen trendlerinden biridir. Bu oldukça canlı yoğunluğu ile yeni hayat tarzları getiriyor ve tasarım öğelerinde yapılan dokunuşlar çok cesur ve grafik ile bitirmek için izin verir. Baskı giysiler ve hemde aksesuarlarda görünür, Valentino parçaları, Roberto Cavalli güçlü darbeler ve pas, açık kahverengi ve beyaz tonları ile tasarlıyor.

Romantik Çiçek Desenleri
İlkbahar yaz 2019 desen trendlerinde, romantik çok da oldukça gerçekçi çiçek desenleri de var. Alexander McQueen, Gucci, Tory Burch, Oscar de la Renta, Etro ve Erdem, romantik çiçek baskıları ile yeni yaz sezonunda bizler ile olacak.

Suluboya Baskılar

Biz her türlü tabloları giysiler üzerinde görmeyi seviyoruz, ancak bunun yerine burada usta ressamların ikonik eserlerinden alınan bazı ilginç suluboya desenleri var. Bu belli bir romantizm ve çiçek setleri ile eşleşen kadınlık gibi detayları uyandıran tasarımlar ile geliyor. Calvin Klein 2019 ilkbahar yaz koleksiyonu suluboya desenli parçaları bize örnek olabilir.


İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri 2019

İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri 2019

Related news İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleriİlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri


İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri


İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri


İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri


İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri


İlkbahar yaz modası 2019 baskı ve desen trendleri