İlişkiler Neden Yürümüyor 2019

İlişkiler Neden Yürümüyor 2019
İlişkiler Neden Yürümüyor


İlişkiler Neden Yürümüyor?

İlişkiler Neden Yürümüyor?

İlişkiler Neden Yürümüyor? Beklenti İçine Girilen İlişkiler Problem Çıkarıyor! İlişkinizi Uzun Süre Yürütme Yolları Kadin.com'da

İkili ilişkiler başlarken kişilerin hayatları diğerine ilginç gelir. Farklı görünen yaşamların çekiciliği partner ilişkisine yansır. Heyecan yaratır. Kişiler diğerinde aradığını bulduğu sanrısına kapılır. Heyecanla birlikte merak başlar. Yaşanılanlarla birlikte devreye uyum girer.

Farklı yaşamlar bakış açımızı değiştirir. Zamanla uyumlanmak için çaba harcarız. Bir de diğerini uyum için zorlamaya başlarız farkında olmadan. Başta ilginç gelen özellikler zaman sonra aynı tadı vermeyebilir. İlişkinin tadı değiştiği zaman yani aynı şeyler aynı tadı vermediğinde sorunlar çıkmaya başlayabilir.

Beklenti İçine Girilerek Yaşanan İlişkiler Problem Yaratıyor

Örnek olarak çok romantik olmayan bir erkek ile orta seviyede romantik olan bir kadının yeni başlayan ilişkisini ele alalım. Romantik olmayan erkeğin tavırları başta kadın için etkileyici olmakla birlikte zamanla aradığını bulamayan kadın için tepki sebebi olmaktadır. Beklentiler başlar. Oysa erkeğin romantik olmadığı belirgin bir durum idi. Kadın beklentilerinin karşılanmaması halinde daha da gergin olabilir. Bir de erkek için bakalım duruma. Romantik bir kadın ilk zamanlar farklı gelmekteydi. Kendisi romantik olmamakla birlikte kadının romantikliği onda olmayanı hatırlattığı için hoş gelmektedir. Zamanla belki yavaş ya da duygusal bir hal gibi görünmeye başlar. Romantizmle barışmadığı için kadın da ona uzaklaşılması gereken bir konu gibi gelebilir.

İlişkiler Neden Yürümüyor

Elbette çok basit ve düz bir örnekti bu söylediğimiz. Önemli olan farklılıkların birbirini çektiğini görmek. Bu bildiğimiz fizik kurallarında da böyledir. Benzer benzeri iter çünkü benzerlerin birbirinden öğreneceği bir şey yok. İkisi de aynı. Farklı olanlar birbirini çeker, öğrenmek için. Farklı olanlar diğerlerine öğretmek ve öğrenmek görevini yerine getirmek için bir araya çekilirler. Fizik kuralları sistemin ve düşüncenin sonucunu gösterirler.

Farklı olana çekilmek doğal ve olması gereken bir sonuçtur. Farklı olanla bir arada olma sebeplerinle ilgilenmen gerekiyor. Bu insan bana neyi hatırlatıyor? Neden bir aradayız, neyi görmem gerekiyor? gibi isyan içermeyen soru cümleleri ile birlikte olma sebebinizi sorgulayarak anlayışa yönelmek ilişki sorunlarını çözmek için iyi bir adımdır. İlişkinizin içeriğinizi ve gerçeğini görmeniz niyetimle …

 

Sevgiyle

Ebru Demirhan

 

 

Ebru Demirhan

Ebru Demirhan

Kuantum, NLP, Evrensel Enerji, Evrensel Şifa gibi yöntemler ve bilinçaltı çalışmalarla kişilerin hastalık ve problem olarak tanımladıkları konuların altında yatan duygu sorununu tespit ediyoruz.

İlişkiler Neden Yürümüyor 2019

İlişkiler Neden Yürümüyor 2019

Related news İlişkiler Neden Yürümüyorİlişkiler Neden Yürümüyor


İlişkiler Neden Yürümüyor


İlişkiler Neden Yürümüyor


İlişkiler Neden Yürümüyor


İlişkiler Neden Yürümüyor


İlişkiler Neden Yürümüyor