İlaç Termosol. talimat

İlaç "Termosol". talimat

"Termosol" ilacı öksürük tedavisinde çok popüler. Kullanımı için verilen talimat, bu ilacı bitkisel menşeli balgam söktürücü olarak tanımlar.

Bileşimdeki aktif aktif maddelerHazırlıklar şunlardır: kuru çim termopsis tozu ve sodyum bikarbonat şeklinde yoğunlaşmıştır. Tıbbi bir ürünün ana unsurlarından biri rolü olan bir bitki halk arasında bir mantar olarak bilinir. Içme çim başka bir isimdir. Bu uzun ömürlü bitki, baklagiller familyasına ait olup, Haziran ve Temmuz aylarında hammadde olarak kullanılmak üzere toplanmaktadır. Týp gövde, yaprak ve çiçeklerde kullanýlýr. Tıbbi bitki laktatı zengin bir kimyasal bileşime sahiptir. Bu gomotermopsin ve termopsin alkaloidler ve anagirin pahikarpin, metiltsitizin ve saponinler, askorbik asit, tanen, yapışkan ve reçineler, aynı zamanda termopsilantsin olmak ester içerir. Termopsis, halk tıbbı erkek tariflerinde uzun süredir kullanılmaktadır. Halen bilimsel tıpta popülerdir.

Tabletler ilacın uyuşturucu şeklidir."Termopsol". Kullanım talimatı, bunları yeşilimsi-yeşili renkte, düz silindir biçimli bir ilaç olarak tanımlıyor. Tabletlerde bulunan yardımcı maddeler talk ve patates nişastasıdır.

Vücut üzerindeki farmakolojik etki"Termopsol" ilacının bileşiminde bulunan aktif içeriklerden kaynaklanmaktadır. Kullanım talimatları tam bir açıklama verir. Bitki Thermopsis bir süreç yoluyla söktürücü etki üreten, bronşların bezleri salgısı refleks bir artışa katkıda bulunur gastrik mukoza, reseptörlerin orta derecede tahrişe neden olur. bitkileri (pahikarpin ve termopsin, termopsidin ve sistine, metiltsitizin ve anagirin) kimyasal bileşimi içerdiği alkaloidler, solunum merkezleri uyarır ve yüksek dozlarda - kusturucu. İlaç bir başka aktif madde - sodyum hidrojenkarbonat, bronşiyal bezleri salgısı ve balgam viskoziteye yol açan azaltılmasına katkıda bulunur.

Geleneksel tıp şifalı otları kullanırinfüzyon şeklinde. Akciğerlerin soğuk algınlığı ve iltihaplanmasının yanı sıra grip ve baş ağrıları için de kullanılır. Termopsis otunun infüzyonu kullanılır ve antihelminthic ajan olarak kullanılır. Bilimsel tıp, "Termosol" adlı ilacın, yüksek terapötik etkisini gösteren mükemmel bir balgam söktürücü olarak kullanılmasını öneriyor.

İlaç patolojik koşullar için reçete edilirüst solunum yollarında üreme olmayan bir öksürük eşlik eder. Bu hastalıklar bronşit ve trakeiti içerir. İlaç kompleks terapinin bir parçası olarak kullanılır. Tedavi sırasında balgam daha kolay ayrılır. Öksürük verimli olur. İlaç balgamın viskozitesini düşürür ve hacmini arttırır. Bu işlem sonucunda, üst solunum yolu serbest bırakılır ve inflamatuvar plak çıkarılır.

Kontrendikasyonlar olduğunda durumlar vardır"Termopsol" kullanımı. Bu talimat, bu ilacın uygulanmasını, bileşenlerine karşı artan bireysel duyarlılık ile yasaklamaktadır. Mide ve duodenumun peptik ülser hastalıklarında ilacın kontraendike kullanımı (mukoza zarının tahrişi ile bağlantılı olarak). Hala bağımsız öksürük olamaz çocuğun yaşam için tehlikelidir akciğerler balgam, dolum neden olabilir bronşit ve pnevmoniyami.Priem ilaç muzdarip bebeklerde için ilaç vermeyin.

Kontrendike alma ilacışifalı bitki bileşenleri bileşenlerinden biridir pahikarpin olarak gebelik sırasında "Termopsol",, sesi iyileştirir ve rahim kasılmalarını güçlendirmek. Vücut üzerindeki bu etki düşüklüğe neden olabilir.Related news

 • Kuzu Haşlama
 • Bir çocuk için en iyi öksürük çare
 • Klasik Sevgili Tartışmaları
 • Gut hastalığı et yemek ile Etiketlenen Konular
 • İRMİK HELVASI

 • İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat


  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat

  İlaç Termosol. talimat