İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 2019

İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 2019

İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 80 28.02.2019, 03:23

İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer

İkimizin Yerine dizisinde geldik 66. bölüm özetine. İkimizin Yerin dizisinin 12 Kasım pazartesi günü ekranlara gelecek 66. bölümde Bairon Jagdiş‘i döver.

İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti

Bago, Kazan‘ın toprakları rehin bıraktığını öğrenir ve biz fakiriz, ne yaparsak yapalım Anandi’nin ailesiyle eşit olamayız der. Kazan, ürünlerini satarak arazileri alacağına söz verir. Anandi ve Jagdiş, Ay çıkınca kim önce yiyecek diye tartışırlar. Sugna bunu görünce Pratap’ı hatırlar. Şiyam gelir ve senin için oruç tutmaktan çok memnunum der.

Şiyam sıkıldın mı diye sorar. Sugna gülümser ve iyiyim der. Şiyam, ona iltifat eder. Şiyam ve Jagdiş bakarken, kadınlar dua eder. Jagdiş yemek için sabırsızdır. Dua sona erince Dadisa tüm kadınları kutsar. Jagdiş Ay‘ı görünce hepsi yemek yemeye gider. Bairon ve Sumitra birbirlerini besler. Dadisa, Sugna’dan Şiyam’ı yedirmesini ister. Sumitra da yapmasını ister. Sugna isteksizce Şiyam’ı besler ve Şiyam da onu yedirir.

Jagdiş ve Anandi, önce kimin orucunu açacağını tartışır. Dadisa bunu duyar. Anandi’ye gayet sağlıklısın, bir süre daha aç kalabilirsin, ilk Jagdiş orucunu açsını der. Anandi Jagdiş’i mecburen besler ve Jagdiş de onu besler. Herkes orucunu açar. Ertesi gün Kazan, arazisini alacağı adama gider. Ama adam bir gün geç kaldığı için, araziyi şehirden bir ağaya sattığını söyler. Kazan yıkılır. Eve gelince Bago onu sorgular. Kazan ve Govind arazilerin satıldığını anlatır.

Kazan ve Bago ağlar. Ağaya gidip toprakları geri almayı planlarlar. Dadisa‘lar dua eder. Hepsi gider. Jagdiş mendiline bakar ve boş görür. Sumitra, Bairon’a işten dönerken Jagdiş’i de okuldan almasını söyler. Anandi Sugna‘yla, Kazan‘ın arazisiyle ilgili konuşur. Jagdiş okulda Sunder‘e, yeterli parası olmadığını gösterir.

Sunder, Ballu’ya gidelim belki para kazanırız der. İkisi de ayrılır. Bairon, Jagdiş’in öğretmeniyle konuşur. Müdür, Jagdiş’in iyi okuduğunu duydum der. Bairon memnun olur. Jagdiş’in sınıfına gider. Bairon Jagdiş‘in 2 arkadaşıyla karşılaşır ve Jagdiş‘i sorar. Çocuklar Jagdiş derslere katılmıyor derler. Jagdiş okula geliyor ama tüm gününü Sunder‘le oynamakla geçiriyor derler. Bairon şokta.

Bairon öfkeyle eve gelip Jagdiş‘i herkesin önünde döver. Kimse engel olamaz. Anandi oyunları saklayarak Jagdiş‘e yardım eder. Jagdiş babasına kendini düzelteceğine ve notlarını yükselteceğine söz verir.
Sabah, Jagdiş odasında ders çalışıyor. Geceki olayları hatırlayıp ağlar. Anandi kahvaltı getirir ve neden ağladığını sorar. Jagdiş, beni yalnız bırak diye bağırır. Anandi, işte bu yüzden Sunder ile konuşmanı istemiyordum der.

Jagdiş’ten artık Sunder ile konuşmamasını ister. Jagdiş, ben doğruyla yanlışı biliyorum sen sus der. Anandi oyunları Jagdiş’e verir ve Sunder’e geri vermesini söyler. Babanın seni yatılı okula göndermemesi için sakladım der. Jagdiş mahcup olur sen çok iyisin der. Anandi, Jagdiş‘in, kötü alışkanlıklarını bırakıp okumaya konsantre olacağına söz vermesini ister. Jagdiş ona söz verir. Anandi gider. Jagdiş, Anandi‘nin ne kadar iyi olduğunu düşünür.

Kazan, Govind ve Bago, araziyi almak için büyük şehirdeki ağa ile buluşmaya gider. İlk başta içeri bırakmazlar ama üçü de ısrar eder. Ağa (Mahavir Sing) onları içeri aldırır. Kazan, tüm borcunu masaya koyar ve topraklarını geri ister. Bago da ağadan rica eder. Ağa, arazi çok verimli olduğu için geri vermez. Ağa gider. Bago ağlayarak ağayı lanetler. Kazan onu teselli eder ve oradan götürür. Govind de, parayı alıp çıkar.

Bairon, Dadisa’ya neden yemek yemediğini sorar. Dadisa, Anandi‘nin önünde Jagdiş’i dövdüğü için üzüldüğünü söyler. Anandi artık Jagdiş’e saygı duymayacak der. Bairon, Jagdiş’in düzelmesi için bu gerekliydi der. Jagdiş’in dersini alacağını söyler. Bago ve Kazan evlerine döner. Bago hala ağlıyor. Kazan da sessiz ağlıyor.

Kazan ağanın söylediği her şeyi hatırlar, topraklarını sonsuza dek kaybettiğini anlar. Bago, kaderlerini lanetlerken Kazan’ın aceleyle dışarı çıktığını görür. Onun peşinden koşup durdurmak ister. Kazan bir kuyuya atlamak üzeredir.

İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 2019

İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 2019

Related news

 • Kışlık Örgü Bot Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Benzer Videolar
 • Skoda Yeti - yeni Çek crossoverla ilgili sahipleri geribildirimi
 • Kırmızı Biber Dolması Videosu
 • Kıymalı Patates Sulusu Videosu
 • Çocuktan Al Haberi

 • İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 99

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer


  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 34

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 16

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 16

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 18

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 81

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 32

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 20

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 73

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 20

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 46

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 27

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 13

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 40

  İkimizin Yerine 66. Bölüm Özeti 12 Kasım Jagdiş Dayak Yer 17