İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 2019

İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 2019
15.09.2019

İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 42

İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile

İkimizin Yerine 51 bölüm oldukça hareketli olduğu için sizlere İkimizin Yerine 28 Ekim özetini iki parçada vereceğiz. İkimizin Yerine dizisinin 28 ekim pazar günü yayınlanacak yeni bölüm özetine Sugna’nın hamile olduğu ortaya çıkıyor.

İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti

Dadisa Gehna’ya ders vermek ister. Oğlumu bana karşı kışkırttın diye ona bağırır.  Gehna‘ya vurmak üzereyken Bairon gelip annesini götürür.  Gecenin bir vakti, Basant eve sarhoş gelip Gehna’yı çağırır. Gehna gelip onu odaya götürür. Dadisa bunu izler. Gehna, Basant’ın elini incittiğini görünce ona pansuman yapar. Neden annenle savaştın diye sorar. Basant, seni hep mutlu görmek istiyorum ama gülümsemene yardım edemiyorum der. Aynısını Chamuna için de yapmaya çalıştım ama onda da başarısız oldum der.

Ben iyi bir eş değilim, senin için hiçbir şey yapamadım diye özür diler. Yine anneme yenildim diye ağlar. Gehna mutludur. Sabah, Şiyam çocukları okula giderken durdurup onlara biraz fıstık verir. Sugna almak istemez. Şiyam yüzünü eşarp ile kaplar ve yüzümü görmeden al der. Sugna fıstığı alır. Vahşi bir boğa köylülere doğru koşar. Herkes canının derdinde. Sugna düşüp dizlerini incitir. Biraz sonra Şiyam gelir. Sugna’nın üstüne atlayarak onu güvenliğe alır. Sugna şokla Şiyam‘a bakar.

Sugna kalkmaya çalışınca gözü kararır. Şiyam onu kucağına alıp eve taşır. Jagdiş ve Phuli de onu takip eder. Sugna zor yürüyerek ağlıyor. Dadisa, onu bu durumda görünce şaşkına döner. Onu oturtup ne olduğunu sorgular. Badi, Sumitra, Gehna ve Anandi de gelir. Şiyam, kontrol dışı bir boğanın herkese saldırdığını ve Sugna’nın yaralandığını söyler. Dadisa endişelenir. Sugna‘yla ilgilenmek yerine, boğa sahibini konseye şikayet etmekten bahsediyor. Badi, Sugna’yı tedavi etmeliyiz der. Şiyam da Dadisa‘nın tavırlarına şaşırır ve doktor çağırmaya gider.

Dadisa, boğa sahibi buraya gelsin emri verir. Sugna odasında yatıyor. Doktor onu muayene eder. Bir şey anlamış gibi Sugna’ya bakar. Dadisa salonda boğa sahibini azarlıyor. Herkes salona toplanır. Adam sürekli özür diler. Dadisa onu aşağılar ve bunu konseye ileteceğini söyler.
Bu arada, doktor salona gelir ve Dadisa‘yı yalnız konuşmaya çağırır. Doktor tereddütle Dadisa‘ya, Sugna bardamı kalacak yoksa ailesine mi gidecek diye sorar. Dadisa şaşırır ve sen Sugna‘yı tedavi etmeye geldin, aile meselelerine karışma der. Doktor Dadisa‘ya bir şey fısıldar. Dadisa şokla sersemler. Doktor söylediğim şeyin gerçekliğine eminim der. Arka planda boğa sahibi derdini anlatıyor. Dadisa tüm bu kargaşadan rahatsız olur ve bağırarak aileden olmayanları evden yollar.

Phuli dahil herkes giderken, Şiyam gitmek istemez. Dadisa ona bağırıp yollar. Dadisa, sonra doktoru, bu haberin hiçbir yerde duyulmaması gerek diye uyarır. Doktor, kimseye anlatmam deyip gider. Herkes, Dadisa’nın etrafına toplanır. Sumitra, Sugna’ya gitmek isterken Dadisa onu durdurur ve çocukları odaya gönderir.

Dadisa bağırarak Sugna’yı çağırır. Herkes ne oldu diye tedirgin olur. Sugna zar zor yürüyerek Dadisa‘nın karşısına gelir. Dadisa Sugna’ya küfür ederek ona sert bir tokat atar. Sugna düşer. Sumitra ve Gehna Sugna‘yı destekler. Badi Dadisa‘yı durdurur.

Dadisa Sugna ailemizin şerefini kirletti diye konuşur. Sumitra, kızının ne yaptığını sorar. Dadisa, senin kızın olmasaydı Sugna’ya zehir verirdim der. Dadisa nihayet Sugna’nın hamile olduğunu söyler. Sugna dahil herkes şok. Dadisa, Sugna’ya kimden hamilesin diye sorar. Ailemin onur ve gururunu yok ettin diyor.

Dadisa yine Sugna’ya vurmaya çalışır ve durdurulur. Badi, Sugna’ya bu konu ailenin itibarını yok edebilir anlat lütfen, bebeğin babası da eşit derecede sorumludur der. Sugna Pratap’ın çocuğu diyor. Dadisa öfkelenir ve hepiniz modern hayata uymak istiyordunuz, bize nasıl utanç verdiğini görün işte der.

Sinirden ağlar. Dadisa Sugna‘ya, odana git ve oradan çıkma diye emreder. Sugna gider. Sumitra, aşırı derecede sarsılır. Anandi ve Jagdiş odadalar. Anandi kulağını kapıya dayamış ve dışarıyı dinlemeye çalışıyor. Sonra Jagdiş‘i çağırır ve hiç bir şey duyamıyorum gel bide sen dene der.

Jagdiş ilgilenmiyor ve ödevim bundan daha önemli diyor. Dadisa, Sugna ve Pratap‘ın buluşmasından nasıl haberimiz olmadı diye üzülür. Sugna’ya olan düşkünlüğü için kendilerini suçlar. O bizim sevgimizi kötüye kullandı diyor. Herkes ağlar. Badi, Sumitra ve Dadisa’nın durumunu anlıyor.

İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 2019

İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 2019

Related news

 • Gupse Özay, Disney’in Ters Yüz Filmi için Seslendirme Yaptı
 • Tropik liana Kobeidir. Dikim ve bakım
 • PETEKLİ BEŞGEN ÖRNEKLİ SALAŞ BAYAN YELEK TARİFİ
 • Rusyada gözaltına alınan ABDli Whelan, hırsızlık olayı nedeniyle ABD ordusundan ihraç edildi
 • HALKA MOTİFLİ İNCİLİ GELİN PATİK TARİFİ

 • İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 55

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile


  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 83

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 65

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 30

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 77

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 80

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 35

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 23

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 100

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 40

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 41

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 47

  İkimizin Yerine 28 Ekim Özeti 51 Bölüm Sugna Hamile 44