Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 2019

Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 2019
15.09.2019

Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 79

Homeopatik hazırlık "Vertigocel": kullanım talimatları

Vertegocle kullanım talimatları"Vertigohel" çare talimat kılavuzuçeşitli kökenlerden vertigo ortadan kaldırmak için tasarlanmış bir homeopatik ilaç olarak temsil eder. Bu ilacın kullanımı insanın merkezi sinir sisteminin çalışması üzerinde belirgin psikotonik ve oligodinamik bir etkiye sahiptir. Buna ek olarak, "Vertigocel" ilacının vazodilatasyon özellikleri vardır. Böyle bir ilacın kullanımı plazmada adrenalin üretim sürecini olumlu yönde etkiler ve sinaptik yarık içine daha fazla girer ve aynı zamanda omurilik ve beyin işini etkili bir şekilde uyarır.

uyuşturucu vertegohelHomeopatik preparat düzenlendi"Kullanım Vertigohel 'talimatları her damla ya da pastiller şeklinde kit içinde temin edilir. Birincisi, etanol özel kokusu olan, renksiz veya açık sarı bir sıvıdır. Tabletler yuvarlak şekildedir ve soluk sarı bir renk tonuna sahiptir. "Vertigohel" formülasyonun yapısı, aktif elemanlar olarak kanıtlanır kullanım talimatları gibi Conium, anamirta cocculus, petrol rectificatum ve Ambra gibi maddeler bulunmaktadır. Bu bileşenlerin hepsi bir araya vestibüler sisteminin çeşitli bozukluklar ve otonomik sistem, depresyon, nörolojik bozukluklar, ağrılı hareketleri, mide bulantısı, baş dönmesi, uyku bozuklukları, serebral skleroz çok etkilidir. Buna ek olarak, onlar mükemmel psikoduygusal yorgunluk ve erken yaşlanma, hem de sindirim sistemini etkileyen iltihaplı süreçler ile mücadele ediyor.

vertegel hills yorumYukarıdakilerin hepsini dikkate alarak,homeopatik damlalar veya tabletler kullanın. Kullanım için "Vertigocel" talimatı Meniere sendromu, nörojenik baş dönmesi, serebral ateroskleroz ve vasküler orijinli baş dönmesi gibi hastalıkların tedavisinde önerir. Buna ek olarak, çoğu zaman uzmanlar, kranioserebral travma veya beyin sarsıntısı nedeniyle gelişen bozukluklar için bu ilacı reçete eder. Bir deniz ya da hava hastalığı söz konusu olduğunda, homeopatik çare "Vertigochel" kullanımı da önerilir.

Bu ilacı kategorik olarak alherhangi bir tiroid hastalığı olanlara olduğu kadar bileşenlerin herhangi birinde aşırı duyarlılık çeken insanlar için kontrendikedir. Laktoz intoleransı veya hoşgörüsüzlüğü durumunda, aynı şekilde "Vertigochel" a bırakmaktan da vazgeçilmezdir. Tabletler (hasta incelemeleri bunu teyit eder), glikoz-galaktoz malorbsorbsiyonu, karaciğer işinde ihlal veya alkolizm ile alınmamalıdır. Ayrıca kontrendikasyonlar listesinde ağır beyin hastalıkları da bulunmaktadır. Bir homeopatik hazırlık "Vertigochel" ve bir çocuğu olan veya göğsü besleyen kadınların reçete edilmesi yasaktır. Buna ek olarak, bu ilacı on iki yaşın altındaki hastalara almayın.

Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 2019

Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Uzak mesafeden seviş
 • Stor perdeler: yüzdeki avantajlar
 • En yeniler Videoları Sayfa 2
 • Evde kırışıklıklardan doğal yüz maskeleri
 • Kilis Haberleri: El Bab şehidi binbaşının ismi, Kiliste konağa verildi

 • Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 58

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları


  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 95

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 15

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 66

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 58

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 51

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 50

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 66

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 84

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 82

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 56

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 79

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 53

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 70

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 41

  Homeopatik hazırlık Vertigocel: kullanım talimatları 42