Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 2019

Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 2019

Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 48 16.02.2019, 14:39

Havayolu şirketi "Yamal" veya LLM havayolu

Yamal nakliye şirketi ya da LLM havayolu (ICAO koduna göre), Tyumen bölgesindeki ve Yamal-Nenets bölgesindeki ana taşıyıcı olan Rus hava taşımacısıdır.llm havayolu şirketiBu en genç ve enhızla gelişen organizasyonlara Nisan 1997'de başladı ancak aslında sadece 1998'de bilet satmaya başladı. Şu anda, LLM-havayolu Rus üretim Tu-134 ve Yak-40 uçaklarını işletmeye başladı. Ve o andan itibaren dinamik ve istikrarlı gelişimi başlar. Bu hava taşıyıcı, Rusya Federasyonu sivil havacılığında lider konumda olması nedeniyle müşterilerine yüksek kaliteli hizmet ve yüksek düzeyde güvenlik sunmaktadır. Buna ek olarak, LLM-havayolu, Yamal-Nenets Özerk Bölgesi ve Batı Sibirya bölgesindeki en büyüklerinden biridir. Bu organizasyonun merkezi Salekhard'da ve ana hava üslerinde - "Roshino" (Tyumen) havaalanında ve "Domodedovo" havalimanında (Moskova).

Temel talimatlar

havayolu bilet fiyatlarıBunun öncelikli alanları ile ilgili olarakBilet fiyatları çok demokratik olan havayolu şirketleri, o halde öncelikle ev taşımacılığına dikkat edilmelidir. Bu organizasyon Krasnodar, Ekaterinburg, Omsk, Surgut, Moskova, Belgorod, Usinsk, Gelendzhik, Perm, St. Petersburg, Chelyabinsk, Sochi, Arkhangelsk, Uray, Krasnoyarsk, Tyumen ve Ufa dahil Rusya'nın kırk farklı şehirlerde, düzenli uçuşlar gerçekleştirmektedir . Buna ek olarak, Ganja, Erivan, Bakü ve Vilnius gibi havayolunun uluslararası charter seferleri var. Buna ek olarak, gerçekleştirilen bağlantılar sürekli olarak artıyor.

Şirketin hava filosu

Bugüne kadar, Yamal hava filosu hem Rus hem de ithal uçakları içermektedir.

havayolunun charter uçuşlarıOperasyonda resmi verilere göreBu hava taşıyıcısı, sekiz Boeing-737, yedi adet Airbus A-320, yedi CRJ-200LR ve iki Challenger 850 ve L-410'u içeren yaklaşık otuz uçuş birimi. İki Rus An-24 ve bir An-26 uçağı Rus yapımı uçaklardan ayırt edilebilir. Buna ek olarak, şu an Yamal'ın yönetimi, ithal uçakların uzun vadeli kiralanması yoluyla hava filosunun yenilenmesi için bir yol belirlemiştir. Aynı zamanda bu hava taşıyıcısının filosundaki MI-8 modelinin helikopterlerinden bahsetmeliyiz. Yardımları ile temel olarak, yolcular Yamal-Nenets Özerk Bölgesi'ne ait belediye kuruluşlarına taşınır.

Gelişimin ana yönleri

LLM-havayolu, ana göreviniihtiyaçları ve onların çoğunlukla, Sibirya Batı Bölgenin nüfusu vardır, müşteriler, yanı sıra yurtdışı ofisleri, petrol ve gaz ve metalurjik komplekslerinin işletmelerin çıkarları. Özel ilgi bu örgütün liderlik havayolu "Yamal" Şimdi bölgesel hava şirketlerinin çok sayıda yol açan olarak kabul edilir sağlayan, hizmet kalitesini ve hizmet iyileştirme, yeni güvenlik teknolojilerinin tanıtımı arttırmak verir olduğunu.

Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 2019

Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 2019

Related news

 • Yağlı boya resim nasıl yapılır
 • Çok İzlenen Videolar
 • 1200 kalorilik diyetler ile Etiketlenen Konular

 • Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 79

  Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu


  Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 11

  Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 63

  Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 75

  Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 56

  Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 59

  Havayolu şirketi Yamal veya LLM havayolu 7