Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 2019

Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 2019

Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 93 16.01.2019, 21:22

Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber

Harry Potter'ı görüp okumamış birkaç kişi var. Her neyse, sihirbazın ve arkadaşlarının hikayesi herkes tarafından bilinir.

Harry Potter'ı nasıl çizeceğinizi öğrenin.çok basit. Başı, bedeni kurmak ve yüzün özelliklerine dikkat etmek için sadece temel kuralları bilmek gerekir. Yetkili bir çizim her zaman göze hitap eder ve herkes tarafından beğenilir.

Çizim nasıl başlar?

İlk adım, sayfadaki karakterleri düzenlemektir. Düzen - bu, kompozisyonda figürlerin olacağı yaklaşık bir atamadır. Önemli: Kahramanların başı, tıpkı bacaklarının gibi, tabakanın kenarına ulaşmamalıdır!

Her iki taraftaki tabakanın kenarlarından, iki parmağınızla eşit mesafede, aynı mesafeden ayrılın.

Karakterler için pozlar düşünmek de eğlenceliiş. Kafanıza herhangi bir şey gelmezse, referansı kullanabilirsiniz (farklı konumlardaki kişilerin fotoğrafları). Fotoğraftan anatomiyi yeniden çizmek, yeni başlayanlar için kendiniz bulmaya ve ilk seferde doğru çizmeye çalışmaktan çok daha kolaydır.

Referans, duygu çiziminde, çizimde yüzün çalışılmasında da kullanılabilir.

harry potter nasıl çizilir

Bir portrenin nasıl çizileceği sorusu,insanlar genellikle doğaya benzer bir çizim yapmak isterler. Bununla birlikte, karmaşıklık bu değil, bir kişi - anatomi oluştururken. Yüzü inandırıcı bir şekilde betimlemek, kuralları ve beklentileri gözlemlemek çok önemlidir.

Ondan bir oval ve bir boyun çizin. Bu aşamada orantıları ölçmeye değer. Bu aşağıdaki gibi yapılır: Uzatılmış elin fotoğrafın uzağında, kalemi (kalemin kenarından), burnu tutan parçayı ölçün. Çentik yap. Sonra gözlerinizi ölçün ve gözlerin burun tarafından ne kadar dolu olduğunu görün. Yüzün genişliğini gözler arasındaki genişliğe de ölçebilirsiniz. Sürekli karşılaştırmalar, doğayı daha iyi betimlemeye yardımcı olacaktır.

Tüm ölçümler tamamlandığında, bunlarıKağıt. İşlemdeki her şeyi kontrol ettiğinizden emin olun ve kalem üzerine sertçe basmayın. Bu, hataları düzeltmedeki zorlukları ortadan kaldıracaktır. Gözler, ovallerin genişliğinde, burun şeklinde uzatılmış bir üçgen ve kulaklar ve dudak benzeri daireler şeklinde uzatılabilir. Oranlar doğru bir şekilde yerine getirilirse, bir sonraki adıma geçin.

Harry Potter nasıl çizilir: çalışma detayları

Yüzün ana özelliklerini özetledikten sonra, bunları başlatabilirsiniz.detaylara. Adım yanakları, elmacık kemikleri rafine adım adım. Dudakların şekline ve kıvrımlı buruna dikkat edin. Gözlerin ifadesi kaşların dönüşüne bağlıdır: karakter kasvetli, neşeli veya üzgün yapabilirsiniz. Karakterlerin gözlerinde bir parıltı varsa, onlara ifade ve romantizm verecektir.

bir portre nasıl çizilir

Harry Potter

Bu karakterin ana özellikleri - alın ve yuvarlak gözlükte yıldırım şeklinde bir yara. Harry'nin gözleri yeşil, saçları karanlık. Ayrıca omuzunda bir kahraman ya da baykuş süpürgesi de çizebilirsiniz - Buckle.

Hermione

Harry Potter ve onun nasıl çizileceğini anlatanarkadaşlar, Hermione'den bahsetmek imkansız. Çizerken, kalın saçların bir şokunu gösterdiğinizden emin olun. Saç telinin farklı bir yapısını veya hatta çizebilirsiniz. Ön kilitler diğerlerinden daha ayrıntılı olarak boyanmıştır. Aynı şekilden elebaşı yapmayın. Saçın yönü rüzgara bağlı. Eğer mevcut değilse, yerçekimi saç üzerinde hareket edecektir. Saç rengi de aydınlatmadan farklı olabilir. Onlarda çevreden refleksler ekleyebilirsiniz, bu karakteri arka plana getirecek iyi bir adımdır.

Ron Weasley

Bu karakter kaba özellikleri, büyük burun ve küçük gözlerle ayırt edilir. kalemlerle ve çizerseniz, saçı kızıl alev olun, ardından kahraman daha tanınabilir olacaktır.

harry potter ve arkadaşları nasıl çizilir

Giysi kahramanlar

Harry Potter'ı nasıl çizeceğimi düşünmek,Karakterlerin nasıl giyineceğine dikkat et. Onları Muggle'ların olağan kıyafetlerine koyabilirsin, kahramanları gerçek dünyayla bir araya getirecek. Başka bir seçenek - daha renkli, Harry Potter ve arkadaşlarını Hogwarts okulunun kıyafetlerine çizebilirsin. Ron ve Harry Quidditch için bir formda tasvir edilebilir.

Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 2019

Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 2019

Related news

 • 2019 Etkileyici ve Büyüleyici Gelinlik Modelleri
 • Fed faiz artırırsa dolar ne olur
 • Muşamba Nasıl Temizlenir

 • Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 29

  Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber


  Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 48

  Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 43

  Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 29

  Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 88

  Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 32

  Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber 84