Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 2019

Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 2019
24.08.2019

Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 28

Hangisi daha iyi: "Android" veya Windows Phone? Soruşturmaya değer

Microsoft ve Google sürekli olarak rekabet ediyorMobil endüstrideki liderlik için. Bu, işletim sistemlerinin gelişimini etkiledi. Bu nedenle dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar şuuruyla ilgileniyor: "hangisi daha iyidir -" Android "veya Windows Phone?" Anlamaya çalışabilirsin.

Daha iyi android veya windows telefonu nedirNeyin en iyi olduğunu belirlemek için: "Android" veya Windows Phone'da, ortalama kullanıcı açısından her iki sistemin arabirimini düşünmeye değer. Geliştiriciler, uygun ve işlevsel hale getirmek için her türlü çabayı gösterdi. Her iki sistem de cazip bir kullanıcı arayüzüne sahip olmaktan övünebilir ve kullanıcılar için çok önemlidir. Android'in son sürümü, kullanıcıların o kadar çok sevdikleri daha önceki sürümlerin tüm avantajlarını bir araya getiriyor; böylece sistem yalnızca akıllı telefonlar için değil, tabletler için de kullanılabilir. Windows Phone'ın en son sürümü akıllı telefonlar için özel olarak geliştirildi. Ancak, desteklenen cihazlarda yeni bir ortam uygulayan Metro UI'su var.

Eğer düşünürsek: "Android" veya Windows Phone 8'de widget'lar aracılığıyla uygun bildirim yollarını kullanmaya dikkat etmelidir: ilk sistem, tüm bildirimlerin ana ekranda ve ikinci olarak kullanılan canlı karoların içinde yer almasını gerektirir. Her iki versiyonda da, kullanıcı gereken tüm bilgileri uygun bir biçimde alır. Bununla birlikte, Android, çoğu kullanıcı için soldan sağa kaydırma işlemi, tüm listeyi kaydırmaktan çok daha tanıdık ve kullanışlı olduğundan rakiplerinden biraz kazanır. Ama her şey burada bireydir.

Android daha iyi windows telefon daha

En iyi şeyin ne olduğunu anlarsan: "Android" veya Windows Phone'da, işletim sistemlerinin donanım desteğini hatırlamak önemlidir. Şu anda birçok cihazda kullanılıyorlar. Windows Phone, üreticileri Microsoft Corporation'ın ortak olduğu ürünler üzerine kurulmuştur. Google, herhangi bir üreticinin istenen gadget'ta "Android" uygulamasını başlatmasına izin veren sistem açık kaynak kodu sağlar. Ve bu, mobil cihazların üretimiyle uğraşan şirketler tarafından çokça takdir edilmektedir.

"Android" in Windows Phone'dan daha iyi olduğunu söyleyerek,Her iki sistem için sosyal hizmetlerin entegrasyon derecesine dikkati çekmektedir. Google, Twitter ve Facebook gibi hizmetlere odaklanıyor ve Microsoft, kullanıcılarına uygulama mağazalarına ve daha derin entegrasyona geniş bir erişim sunuyor.

Android veya Windows telefon 8

Yani, eğer soru şu: "Android" veya Windows Phone - sizin için çok önemli, daha sonra özetlemek gerekiyor. İki sistem arasındaki belirgin farklılıklar nedeniyle, kullanıcılar doğru mobil cihazları seçmek için çok zaman harcıyorlar. İlk sistem, aygıtlarıyla denemek isteyenler için daha uygundur ve en çok, yalnızca iş ortaklarıyla her zaman bağlantı kurmanın yanı sıra, yalnızca çalışabilecekleri güvenilir bir telefon kullanmayı da tercih etmektedir. En iyi seçim Windows Phone olarak adlandırılabilir. Böyle bir sisteme sahip araç gereçler çok güzel ve caziptir, sahipleri hakkında çok şey söyleyebilirler. "Microsoft" şirketi, mobil cihaz pazarında dinamik bir oyuncu olmayı hedef olarak belirledi.

Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 2019

Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 2019

Related news

 • Pompeodan Kaşıkçı açıklaması: Birçok seçeneğimiz var
 • Kırmızı Nişan Abiyeleri 2019
 • Fransa-Hırvatistan TEK MAÇ iddaa tahminleri - 15 Temmuz 2018
 • Rüya Yorum: Bıyık ve sakalın var mı
 • Böyle Güzel İnsanlar Hep Olsun Dedirtecek Aktivist Sanatçının Birbirinden Anlamlı Çizimlerini Mutlaka Görmelisiniz

 • Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 6

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer


  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 30

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 64

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 27

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 33

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 40

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 74

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 24

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 67

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 45

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 64

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 75

  Hangisi daha iyi: Android veya Windows Phone Soruşturmaya değer 54