Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış 2019

Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış 2019 Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır? Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

Ne sıklıkla, düzeni değiştirmeyi unutmakklavye, birçok kullanıcı monitör ekranından bağımsız olarak büyük miktarda metin yazar. Sonuçta, gözler daha önemlidir. Gerekli kelimeleri yazmak için klavyede doğru tuşları bulurlar. Ekrandaki sonuç, herhangi bir kullanıcının metin girişini kontrol edebilen ve yanlış giriş durumunda, görsel ve sesli uyarıda bulunma ve ideal olarak - hatayı düzeltmek ve diller arasında geçiş yapmak için yazılım yüklemeyi düşünmesine neden olacaktır. Bu makalenin konusu, kullanıcıların sorunlarını çözebilecek programlar yüklemeye değer bir klavye anahtarıdır.

klavye anahtarı

Zafer yükseklikte

Anahtar Klavye Punto Switcher dikkate alınırAnaloglar arasında en popüler. Bu bir gerçek. Sonuçta, bilindiği gibi, program Rus arama motoru "Yandex" tarafından birkaç yıl önce satın alınmış, bu yüzden Rusça konuşan herhangi bir kişi dünyanın en iyi klavye anahtarının gizli ve açık reklamlarının etkisi altında kalmıştır. Punto Switcher'ın en önemli avantajı ücretsiz. Klavye anahtarının işlevselliği etkileyici.

 1. Önceden yazılmış harflerin anında düzeltilmesi ile otomatik geçiş düzeni.
 2. Kısaltma ve kısaltma gibi düzenleri değiştirmek için kurallar oluşturun.
 3. Geçişe gerek olmayan istisna sözcükleri girmek için bir sözlük varlığı, parola girerken çok kullanışlıdır.
 4. Basılı metnin günlüğüne tutulması, tarihlere göre ayrılmış ve bir şifre ile de kapatılabilir.
 5. Otomatik anahtarlamayı kullanmak istemeyenler için yanlış giriş hakkında sesli uyarılar.
 6. Yazılımın tam bakımını gösteren sık güncellemeler ve hata düzeltmeleri.

Punto Değiştiricinin Dezavantajları

Çok sayıda kullanıcı yorumuyla değerlendirmek,Programın avantajları ile birlikte, çok sıkıntısı vardır, çünkü çoğu zaman kaldırılmakta ve yerine alternatif olarak geçilmektedir. Geliştiricilerin bu tür değerlendirmeleri sürekli olarak izledikleri ve hataları düzeltmeye çalıştıkları açıktır, ancak sıklıkla yeni sorunlar ortaya çıkar.

 1. Profesyonel fotoğraf, ses ve video editörleri,Bilgisayarın tüm sistem kaynaklarını devralarak, aktif kaynakları değiştirmek için başka bir uygulamaya yetkisiz erişim denerken çoğu zaman işlerini durdurur. "Metin" efektli bir menü oluşturduğunuzda, çalışmalarını gerçekleştiren klavye düzeni anahtarı genellikle çok saatli kaydedilmemiş bir projeye zarar verebilir.
 2. Oyun sırasında programın garip davranışı. Oyuncunun kolondaki oyunun hareketini yöneterek, yanlış giriş sinyalini veren Punto Switcher seslerini açıkça duyabilirsiniz.
 3. Geliştiricilerden "Hediyeler". Sık güncellemeler yüklerken, program gereksiz "Yandex" panellerinin ve her çeşit yardımcı programın yüklenmesini empoze etmeye çalışır. Programın yeniden başlatıldıktan sonra kontrol panelinden tamamen kaldırılmasının ardından, Punto Switcher işleminin, görev yöneticisinde kalmaya devam ettiği bulunmuştur.

Windows 7 için klavye anahtarı

İnternetteki analoglar hakkında

Popüler programın Punto Switcher'ın yazarı olması olası değildir.ve 21'inci yüzyılın başında Ninja Klavyesi Ninja, on yıllar boyunca birçok değişikliğe uğrayacak olan kârlı bir projenin 2003 yılında unutulan eğlence yazılımının bir analoğu olacağını tahmin etti. Ve oldu. Eğer bu iki programı test ediyor ve karşılaştırıyorsanız, popüler ve onca yıl içinde birçok kullanıcı tarafından Punto Switcher'in yeni ve mükemmel bir şey göstermediği ortaya çıktı. Sadece kurallar arttı ve sözlükler dolduruldu.

En iyi olanı kendileri belirlemek için kalır.Windows 8 için, iyi bilinen bir arama motoru tarafından sürekli olarak tanıtılan ve işlerinde çok fazla sistem kaynağı gerektiren veya aynı görev setini gerçekleştirebilen küçük bir yardımcı program olan klavye anahtarı. Program bazen kullanıcı müdahalesi gerektirsin.

Program sonsuza kadar yaratıldı

Serbest klavye dil anahtarıRus amatör programcılar tarafından oluşturulan Ninja Klavye, geniş bir kullanıcı yelpazesiyle bilinmemektedir. O herhangi bir yerde ilan edilmez ve incelemelerde bulmak kolay değildir. Ancak yöneticiler ve programcılar arasında oldukça popüler.

Dürüstçe doğrudan amacını yerine getirir -gerektiğinde, ünlü Punto Switcher'ın değiştirmeyi sevdiği kodu etkilemeden klavye düzenini değiştirir. Sinir bozucu reklam ve tavsiye yok. Az miktarda sistem kaynağı kullanılır ve diğer uygulamalarla çalışırken sorun yoktur. Projenin desteklenmemesi, yeni kullanıcıların genellikle kendi başlarına kural oluşturmaları ve Ninja Klavyesi ile çalışırken sözlüğüne eklemeleri gerekmesi talihsiz bir durumdur.

klavye dil anahtarı

Yardımcı program "2 in 1"

Klavye başka bir Rusça değiştirgeliştirici kullanıcıların dikkatini hak ediyor. Ek ORFO Switcher hataları için metin, hem de güzel bir ikramiye kontrol etmek için bir araç olarak konumlandırılmış, otomatik klavye düzenini değiştirmek mümkündür. eylem programının prensibi bunun benzerlerinden biraz farklı.

Programda yerleşik birkaç sözlük var.Yazarken sözcüğü karşılaştırır. Eğer sözlükte ise - giriş doğruysa, aksi halde klavye dil anahtarı çalışır. Görünüşe göre, vakanın geliştiricisi çok iyi değildi, çünkü o, ürününü gönüllü olarak kullanıcılardan ücretsiz, toplanan bağışlar için dağıttı.

Son sonuçta, proje ikiye ayrıldıYön. Orfo Switcher, teknik destek olmaksızın ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulama olarak mevcut. Ve VirtAssist projesi, yardımcı programın kullanılmasını gerektiriyor.

Güzel bir ek ile alternatif

Için otomatik klavye anahtarı"Anetto Layout" adı, "Caps Lock" düğmesine yanlışlıkla basan kullanıcılara uygun olacaktır. Yanlış yazılmış bir harfle yazılan metni yeniden yazmak artık gerekli değildir. Önceki programlar gibi, yardımcı program bağımsız olarak harflerin ve sözcüklerin yanlış girişini belirleyebilir. Hatayı otomatik olarak düzelterek, uygulama klavye düzenini istenen dile değiştirecek ve ses sinyali kullanıcısına bildirecektir.

Tam ücretsiz uygulama, sadelikkurulum ve kullanım, ince ayar ve ek işlevsellik yeteneği, bu programa birçok kullanıcının dikkatini çekmelidir. Bu programdaki dezavantaj bir, ancak modern bilgisayarların çoğu sahipleri için önemlidir. Uygulama 64 bit sistemlerde çalışmaz, ancak uyumluluk modunda yanlış veriler hakkında bir mesaj görüntüler ve kendi işlemini tamamlar.

klavye düzeni anahtarı

"Yarı otomatik" kullanıcıların hizmetinde

Windows 7 için ilginç klavye anahtarıArum Switcher programı sunuyor. Ondan doğaüstü bir şey beklemeyin ve görünüşü çocuksu bir şey gibi görünüyor. Bilgisayarı istemeyen kullanıcıların, kendi takdirine bağlı olarak klavye düzenini bağımsız olarak değiştirmelerini istemektedir.

Arum Switcher programı sürekli olarak izler veKullanıcı tarafından girilen metni hatırlar. Ve sadece yanlış giriş yapan bilgisayar sahibinin isteği üzerine, program dili değiştirebilir ve yanlış girilen metni düzeltebilir. Ve kullanıcının programa sinyal vermek için gerekli tuş kombinasyonuna basması gerekiyor. Yani, bu bir otomatik USB anahtar anahtarı değildir.

Ayrıca bu programın yardımıyla, kullanıcı değilDilin düzenini değiştirmek için kontrol düğmelerini yeniden atamak zor olacaktır. Bu çözüm, kontrol düğmelerinin çok uzakta olduğu oyun klavyelerinin sahiplerine hitap edecek ve her zaman bir elin parmaklarıyla sıkıştırılamayacaklardır.

Mac OS X sahiplerine

Apple ürünlerinin sahipleri,dikkat. Onlar için RuSwitcher adlı ücretsiz bir otomatik klavye anahtarı var. Program arka planda çalışır. Kullanıcı girişini klavyeden izler. Bir tutarsızlık algılanırsa, bip sesi çıkarır, hatayı düzeltir ve klavye düzenini değiştirir.

Bir karşılaştırma yaparsanız, bunu bulabilirsinizgörünüm ve işlevsellik popüler Windows programı Punto Switcher gibi. Otomatik moda ek olarak, kullanıcıya önceden klavyedeki tuşlara basarak bağımsız olarak geçiş yapma imkanı verilir. Bu uygulamayı dizüstü bilgisayar sahipleri kesinlikle beğenecektir. Sonuçta, geliştirici "Fn" hizmet düğmesinin katılımı değiştirmeyi mümkün kılan düzeni değiştirmeyi mümkün kıldı.

Windows 8 için klavye anahtarı

Açık işletim sistemleri

Bir klavye anahtarı var ve insanlar içinLinux ve Unix ile çalışmak. X Nöral Switcher denir. Ve sonra kendi türünde bir şaheser yaratan Rus geliştiriciler vardı. Uygulama, tüm popüler depolara yerleştirildiği ve Xneur adı altında indirilebilecek kadar popüler hale geldi.

Otomatik moda ek olarak, programçalışma ve manuel anahtarlama ile. Buna göre, kullanıcı aktif düğmelerin işlevini bağımsız olarak seçer. Bu programın bir özelliği, grafik ve konsol olmak üzere iki şekilde kurulum yeteneğidir.

Grafik modu çalışması içingörsel arayüzü "X Window" altında, uygun bir kontrol menüsü oluşturulur. Konsolda çalışan kullanıcıların yalnızca iblis çalıştırması ve yapılandırma dosyasını yapılandırması gerekir.

En popüler sistem dikkatsiz kalmadı

Için klavye anahtarını bulmak çok zorHer şeyden önce Windows 7, kullanılmamış uygulama Punto Switcher'a ek olarak, ağın alternatif programlar hakkında çok az bilgisi vardır. Tam tersine, işler dünyanın en popüler işletim sistemindedir - Android. Sonuçta, bilindiği gibi, birçok kullanıcı bir tablete veya geniş ekranlı bir cep telefonuna bağlı harici bir klavye kullanır. Doğal olarak, dil değiştirme problemi de bunlarda ortaya çıkar.

Büyük boyutlu ücretsiz uygulamalar seçmeEk özelliklerin sayısı o kadar mükemmel ki, tüm programların test edilmesi bir günden fazla sürebilir. Birçok mal sahibinin geri bildirimlerine bakarak, bazı değerli uygulamalar dikkati hak ediyor. Bunlardan biri, daha önce kurulmuş olan kullanıcı tarafından belirli bir bileşime bastıktan sonra sadece mekanik olarak çalışan SmartKeyboard olarak adlandırılır.

Ama Harici Klavye Yardımcısı Pro işe yarayabilirotomatik modda ve uzaktan bir şey Windows için en popüler uygulamayı andırıyor. Anahtarlama işlevlerine ek olarak, Android için program harici bir klavyede düğmeleri yeniden atayabilir.

otomatik klavye anahtarı

Kendi güvenliklerinin ihlali teorisi

Paranoya gibi görünmesine izin ver ama ne yapabilirKlavyeden her tuş vuruşu izleyen ve İnternet'teki kendi sunucusuna kalıcı bir bağlantıya sahip olan herhangi bir uygulama hakkında söyleyin. Ve herhangi bir klavye düzeni anahtarı, programın küçük işlevselliği ile ilgili olarak oldukça büyük olduğu göz önüne alındığında, gizli özellikleri olduğu oldukça gerçektir.

 1. İstatistikleri korumak için kullanıcının ilgi alanları hakkında geliştiricinin sunucusuna veri toplanması ve aktarılması.
 2. İnternet'in her kullanıcısı için bilgi toplanması ve dosyaların derlenmesi.
 3. Kullanıcı girişleri ve şifreleri için bir veritabanı oluşturun.her türlü kaynağa erişim. Ne de olsa Google, bir şekilde insanların kişisel bilgilerini tanıdı ve herkes için "En popüler kullanıcılar şifrelerini" verdi.

klavye USB anahtarı

Sonuç olarak

Hangi otomatik ve ne olduğunu anladıktan sonraMekanik klavye anahtarları kurulum için mevcut, önemli bir faktör kaçırdık. Sadece geliştiricinin sitesinde almak için gereken herhangi bir yazılım. Bu hem ücretli programlar hem de ücretsiz olanlar için geçerlidir. Alternatif ve az bilinen kaynaklardan yazılım indirmek, bilgisayar sahibi kendini dolandırıcılık kurbanı olma riskiyle karşı karşıya bırakıyor.

Çözmek için kullanıcıya, kendisi için çalışmayı kolaylaştırmakbilgisayar, otomatik klavye düzeni anahtarı yükleme, ya da değil, ama en önemlisi, her zaman tembellik değil ilerlemenin motoru olduğunu unutmayın. Bazen bir takım problemleri çözmek için yeterince dikkat gereklidir. Öte yandan, paranoyanın aptallığı insanları, muhafazakarlara dönüştürerek, zamanla evrimleşmesini ve adım atmasını önledi. Her durumda, herkes kendi yolunu seçer.

Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış 2019

Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış 2019

Related news

 • Arpa Şehriye Salatası Tarifi
 • Rusyada iş ölüyor mu Kriz 2015 - Bir krizde nasıl para kazanılır
 • Orta saç üzerine güzel bir örgü nasıl bakar
 • Keçeden Emojili Bardak Altlığı Yapımı
 • Patatesli Sigara Böreği Tarifi Videosu

 • Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış


  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış

  Hangi otomatik klavye anahtarı takılıdır Klavye üzerindeki ücretsiz dil anahtarlarına genel bakış