Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 2019

Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 2019
17.09.2019

Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 19

Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları

Son yıllarda, popüler bir tatil beldesiRus turistlerin sayısı Hırvatistan oldu. Poreč, Istrian yarımadasının en büyük turistik merkezlerinden biridir. Tesis, aynı ismin gölgesinde, havaalanına 60 km uzaklıkta bulunur. Bu pitoresk şehirde hem aktif tatil yapanlar için, hem de sessizlik arayışı içinde yarımadaya gelen insanlar için her zevke uygun eğlence çok şey var. Yerel plajlar somut platformlar ve kayalık platolardır.

Hırvatistan, Porec

Istrian yarımadasında şehrin görkemli görünümü

Burada sezon boyunca rahatlayabilirsin.çok sayıda kafede ve harika Akdeniz mutfağına sahip restoranlarda, yelkenli gemilerin, balıkçı teknelerinin ve yakındaki şehirlerin mimarisinin unutulmaz bir görünümünü sunduğu için hem turistler hem de şehrin sakinleri için en sevilen yerlerden biridir. Kentin eski kısmı, küçük meydanları ve asırlık çam ağaçlarıyla ünlü - bol miktarda yeşillik ve rahat avlular sakin ve boyutsallık benzersiz bir atmosferi yaratıyor, o zaman gidişatı durdurmuş görünüyor. Ancak inanılmaz bir ülke Hırvatistan. Poreč antik anıtları, kuleleri, surları, evleri ve Roma tapınakları ile de ünlüdür.

Kıyı rekreasyon yerleri

Tatil beldesi kıyısı gerildiNeredeyse 65 km tüm mesafesi sayısız lagünler, zümrüt yeşili su ve kıyı şeridi güzel şekli ile tenha koyları tarafından işgal. Plajlar çoğunlukla donatılmış, betonlanmış ve denize özel inişlerle donatılmıştır. Ayrıca, taşlardan yapılmış büyük bir çakıl taşının veya deniz çağrısının bulunduğu yerler de bulabilirsiniz.

Poreč, Hırvatistan: incelemeler

Alışveriş hayranları için

Porec kentinde dinlenin (Hırvatistan) hakkında incelemeler yapınBurası sadece otel ve restoranlara ek olarak, kendiniz ve sevdikleriniz için alabileceğiniz her türlü hediyelik eşyanın satıldığı yerel pazara dolaşarak, yalnızca olumlu. Çok sayıda kıyafet ve ürün dükkanının fark edilmemesi imkânsızdır; zararlı zeytinyağı ve şarabı satmakla kalmaz, aynı zamanda taze güneşli meyveler, yakındaki çiftliklerde yetiştirilen sebzeler zararlı maddeler ve kimyasallar kullanmazlar. Her şey müşteriler için sevgi ve özenle yaratılmıştır.

Hırvatistan, Porec: 4 yıldızlı oteller

Hırvatistan (Porec): hotels

Poreč en çok turisti ziyaret ediyor,diğer Hırvat şehirleri ile ilgili. Bunun nedeni, tam anlamıyla her tür dinlenme kombinasyonunun olması ve hizmetlere yönelik uygun bir iklim ve makul fiyatların artan sayıdaki tatilcileri çekmesidir. Şehrin turistik altyapısı konuklara üst düzey hizmetler sunmaktadır, burada ucuz bir oda ve lüks dairelerde dinlenebilir, bundan da personel konukların tutumları değişmez.

Hırvatistan (Porec), oteller "4 yıldız" veya "5 yıldız",ilginç bir tatil amaçlı seyahat edenlere sunan çare bulunur, otel personeli, şehrin kendine çalışma için bir araç kiralama, büyüleyici bir tur düzenleyebilen bir restoran veya sipariş başka eğlence için bilet bir masada kitap - emrinde bütün.

2006 yılından beri ilk plajTuristler arasında çok hızlı bir şekilde popülerlik kazanan 5 yıldızlı otel. Birçok otelin hizmetleri, özel ekipman kiralamak ve eğitmene yardımcı olmak isteyenler için aktif eğlence sağlamayı amaçlamaktadır. Ülkenin tatil köyü olan Hırvatistan - Porec - 3 yıldızlı otellerin daha az popüler olmadığı, çocuklu aileler için rahatlama olanakları, ılıman iklimi ve rekreasyon için en uygun koşulları mümkün olduğu kadar çok sayıda fırsat sunmaktadır. Ayrıca burada güzel bir yer ve romantik doğa için yalnızlık arayışı var. Aynı Poreč, her türlü tercihiyle turistler için çok sayıda otel bulunan bir şehir: SPA, masaj, tenis, dalış, yatçılık, alışveriş ve daha fazlası. Burada isteyenler için, bir villanın veya dairenin sakin bir yerde veya tatil hayatının kaynatıldığı bir yerde kiralanması mümkündür.

Hırvatistan, Porec: 3 yıldız oteller

Hırvatistan (Porec): konumlar

Porec'in eski kısmıAntik Roma binalarının temel kısımları, burada Marafor Meydanı'nda bulunan Roma Forumu'nun kalıntılarını ziyaret edebilir, ayrıca bu çok foruma giden ana yol olan Dekumanskaya Caddesi'nde yürüyüş yapabilirsiniz.

Ana cazibe merkezleri arasındaPorec turizm kasabası, UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Evfrazievu Bazilikası'na dikkat çekiyor. Bu benzersiz yer, hizmetin anları haricinde herhangi bir zamanda ziyaret edilebilir.
Bir başka cazibe antik kalıntılarıdır.15. yüzyılda inşa edilmiş kuzey kulenin yanı sıra Yarım Daire, Yuvarlak ve Beşgen kuleler. kırlarda yürürken, geçmiş yüzyılların daha birçok anıtlar karşılamak ve olabilir kentte yaşam öyküsü anımsatan bu güne kadar: İstria belediye, Marafor Kare, Büyük Temple'in, Roma Forumu'nun yanı sıra Neptün kalıntılar ve Mars tapınaklar, St. adasında 19. yüzyılın kale Nicholas, bir otele ve 600 yıl önce bir deniz fenerine dönüştürüldü. Bütün bunlar, tatil köyü Porec'in sakinleri ve misafirleri için geçerlidir.

Hırvatistan, Porec: konumlar


Diğer eğlenceler

Porec müzesinde çeşitli görebilirsinizOrtaçağın ilk dönemlerinde ortaya çıkan eski eserler koleksiyonudur: heykeller, antik çanak çömlek koleksiyonu, Roma kutsal yazıları ve taş parçaları. Gotik, Venedik ve Romanesk tarzındaki sayısız binaları ziyaret etmek için kentteki tarihi mimariyi sevenler için, şehrin gerçek bir mücevheridir ve görülmeye değerdir. Kıyı boyunca yapılan geziler ve küçük açık piknikler de oldukça popülerdir. Yaklaşık 10 km uzaklıktaki şehir yakınlarında, bağımsız olarak veya bir rehber eşliğinde bir grupta ziyaret edilebilecek bir mağara Baredine vardır.


Açık hava etkinlikleri sevenler için

Spor taraftarlarının burada yapacak bir şeyleri olacak: Çok sayıda spor sahası, bir buçuk yüz tenis kortu, bisiklet ve spor salonları için yollar, en pasif ve “dayanılmaz” doğaları bile spor için girme arzusuna neden olacaktır. plaj karşısında bir eko-turistler için bir bisiklet kiralayabilirsiniz kendini keşfetmek alanda vb su faaliyetlerinin :. Su kayağı, parasailing, jet ski, muz, merkezi burada ilginç yollarının çok koydu vardır. Hırvatistan (Porec) çok sayıda tenis kortu, en üst düzeyde hizmete sahip oteller, eğlence tesisleri, mimari anıtlar, ılıman iklim ve dost canlısı yerel halkı olan bir beldedir.

Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 2019

Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 2019

Related news

 • ŞİŞLE ÇİÇEK FISTIKLI BAYAN YELEK TARİFİ
 • Pekmezli Zencefilli Bisküvi Tarifi
 • Eski ABD’li subay Rus eşini öldürdükten sonra intihar etti
 • 2013-Kısa-Kloş-Etek-Modelleri-1
 • Hava küre nedir

 • Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 73

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları


  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 41

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 19

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 33

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 11

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 99

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 53

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 62

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 32

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 15

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 24

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 13

  Hırvatistan, Poreč: turistik yerler, oteller ve turistlerin yorumları 65