GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededirGTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir

21.05.2019

GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 34

GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim? GTA San Andreas'ın korunması nerededir?

Bilgisayar oyunları en çeşitli -Hem kısa hem çok uzun, doğrusal ve maksimal çok yönlü. Genel olarak, aynı anda çok zor olmayan kısa ve doğrusal bir oyun oynarsanız, büyük olasılıkla tüm problemleri kendiniz halledeceksiniz. Bununla birlikte, eğer açık bir oyun dünyasına sahip olan ve yalnızca keşif ve geçiş için geniş alanlardaki San Andreas gibi bir projeyle karşı karşıya kalırsanız, kolayca geçinememekle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ayrıca, bazı oyuncular sadece eğlenmek isterBu oyunda hikaye satırı geçtiğinde, tüm arabalarla tabancalar açıkken ve yeterli paranız varsa bu işlemi yapmanız en keyif vericidir. Buna göre, bu durumdan çıkış yolu, bitmiş kaydetmeyi, diğer oyuncular tarafından sağlanan ve halihazırda geçilmiş olan oyunla indirmektir. Bununla birlikte, birçok kullanıcı ciddi bir sorunla karşı karşıya - GTA San Andreas'a kaydetmenin nasıl kurulacağını anlayamıyorlar.

Neden kurtarmaya ihtiyacınız var?

gta san andreas için kaydetmek nasıl ayarlanır

Nasıl yükleneceğini anlamadan önceGTA San Andreas için koruma, ne olduklarını anlamanız gerekir. Aslında, her şey oldukça basittir - bunlar bilgisayarınıza indirebileceğiniz küçük dosyalardır, oyunu yükleyin ve oluşturduğunuz gibi açın. Bundan sonra, dosyaya kaydedilen kişinin kaydettiği yerden oyuna devam edebilirsiniz. Bu, GTA'da serbest dolaşmanın keyfini çıkarmak isteyenler için çok uygun bir yoldur, oyunda her öğeyi bulmaya ve her görevi yerine getirmeye çalışarak onlarca saat harcamak istemiyor. Bu tür oyunculara da muamele ediyorsanız, oyunun sürümünüzde basitçe indirebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz kaydedilere dikkat edin. Bununla birlikte, GTA San Andreas için kaydın nasıl kurulacağını anlamanız gerekir.

İndirme kaydetme

geçti koruma gta san andreas

Böylece, nasıl kurulacağını öğrenmek istiyorsanızGTA San Andreas için tasarruf sağlıyorsa, ilk önce nereden bulacağınızı anlamanız gerekir. Bu dosyalar, söz konusu oyuna ayrılmış çeşitli sitelerdeki ağ üzerindedir. Burada sadece modüler, eklentiler ve proje için çeşitli iyileştirmeler gibi güzel bonusları kaydedebilirsiniz. Fakat şu an sadece dosyaları kurtarmak için endişelenmeniz gerekiyor, bu size maksimum serbest dolaşmanın keyfini çıkarmanızı sağlayacak.

Her bir koruma için yüksek kaliteli sitelerdehangi oyunda hangi kaydın yapıldığı söylenecek kendine özgü bir açıklama vardır. Böylece, en çok çeken şeyi seçebilir ve düzinelerce dosyayı indiremezsiniz, yalnızca oyunun tamamen geçtiği gibi ilgilenenleri seçebilirsiniz. GTA San Andreas'ın korunması da her durumda virüs kontrolü yapabilir, ancak yeterli pozitif geribildirim içeren güvenilir kaynaklardan indirebilirseniz tehdit o kadar büyük değildir.

Klasörü kaydet

nerede koruma gta san andreas

İndirirken yapmanız gereken ilk şeyGTA San Andreas depolamanın bilgisayarınızda nerede saklandığını bulmak için doğru kaydetmeyi bulmanız gerekiyor. Birçok oyuncu oyunda bir klasörde tasarruf bulabileceğinizi düşünüyor, ama değil. Sistem diskine gitmeli ve "Belgelerim" adıyla bir klasör bulun. Oyunlarınızın saklanacağı yer burası. Bilgisayarda yüklü olan projelerin en farklı isimlerini bulabilirsiniz, aralarında GTA olacak. En doğru olanı söylerseniz, o zaman bu klasör GTA San Andreas Kullanıcı Dosyaları olarak adlandırılmalıdır - bu dosyadadır ve kaydetmeyi kopyalamanız gerekecektir. Fakat acele etmeyin, ciddi hataları önlemek için süreci daha ayrıntılı olarak anlamanız gerekir. GTA San Andreas'ın (Android) mobil sürümünde, arşivlerin kesinlikle başka bir yere yerleştirildiği söylenmelidir, bu yüzden bu talimat sadece oyunun bilgisayar versiyonuna uygulanabilir.

Yedekleme Yaratma

gta san andreas android koruma

Bazı insanlar var olandan bahsederGTA San Andreas Save Editor, istediğiniz her şeyi değiştirmenizi sağlar. Ama aslında, bu böyle değildir ve eğer böyle bir şey indirmeyi teklif ederseniz, uyarı almanız gerekir, çünkü büyük olasılıkla, dolandırıcıları aldatmaya çalışıyorsunuz. Kanıtlanmış bir yöntemle hareket etmek ve güvenilir kaynaklardan hazır tasarruf indirmek daha iyidir. Ancak, bunları oyun istemcinize uygulamadan önce, bir yedeklemenin yapılması önerilir. Buradaki nokta, mevcut kayıt dosyasını değiştirmeniz gerektiğidir ve önce herhangi bir üçüncü taraf klasörüne kopyalamak daha iyidir. Bu sayede, indirilen kaydetme ile bir şeyler ters giderse onu geri yükleyebilirsiniz. Ancak o zaman sürecin kilit noktasına gidin.

Dosyaları değiştir

gta san andreas editörü

Sistem sürücüsünde bulduğunuz klasörde,Genel bir görünümü olan belirli bir dosya kümesini sakladı. Hepsi bir .b uzantısına sahip olacaklar ve hepsi de eşit olarak GTASAsf olarak adlandırılacaklar. Sadece her dosyanın kendine ait bir seri numarası vardır, bu da tasarrufları oluşturmak için hangi depolama alanının kullanıldığını size söyleyecektir. Bu, beşinci yuvada yapılan kaydetme dosyasını değiştirmek isterseniz, GTASAsf5.b dosyasını seçmeniz ve sonra indirdiğiniz dosya ile değiştirmeniz gerekecektir. Aynı zamanda, indirilen kaydetmenin çeşitli şekillerde çağrılabileceğini de unutmayın, ancak her durumda, yukarıda belirtilen formatla eşleşmesi için yeniden adlandırmanız gerekecektir.

Kesin olarak, bu süreç sona eriyor - gerekli olan her şeyi yaptınız ve şimdi oyunu başlatmak için devam edebilirsiniz.

Kaydetme

Olmanız gereken şey hakkında endişelenmeyinözel bir şey yap. Her şey doğru ve doğru bir şekilde yapılmışsa ve indirilen kayıt dosyası tam teşekküllü ve çalışıyorsa, oyunu açmanız, indirme ekranına gidip, kaydetme klasöründe değiştirdiğiniz kayıt yuvasını seçmeniz yeterlidir. Bundan sonra, oyun kaydedildiği andan itibaren indirilecek. Başaramazsanız, tüm süreci en baştan deneyebilir veya başka bir kaydetme indirebilirsiniz. Neyse ki, ağda bol miktarda tasarruf var ve sizin için en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededirGTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir

Related news

 • Uzmanlardan Cilt için Faydalı Bilgiler
 • Tığ İşi Dantel Desenli Bayan Yelek Örneği Yapımı Videolu Anlatımlı
 • 2019 Gelin Saç Modelleri
 • Ev eğitimi: boks mensubu veya armut mu
 • Yeni Model Gökkuşağı Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı

 • GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 89

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir


  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 61

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 83

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 25

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 2

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 19

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 76

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 21

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 52

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 82

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 7

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 42

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 42

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 60

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 18

  GTA San Andreas için kaydetmeyi nasıl ayarlayabilirim GTA San Andreasın korunması nerededir 32