GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları

GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları

25.04.2019

GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 21

GTA 5'de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları

GTA 5 - kült eylem dizisinin en uç kısmıüçüncü taraf. Oyun birkaç nesil konsollar üzerinde piyasaya sürüldü, birkaç yıl sonra gelecek nesil konsollar ve kişisel bilgisayarlara taşındı. Set üstü kutulardan taşınan herhangi bir oyunda olduğu gibi, GTA 5'de optimizasyon etkindir. GTA 5'teki frizlerin nasıl kaldırılacağını ve bunun için ne gerektiğini öğrenelim.

GTA 5 frizler nasıl temizlenir

Sistem Gereksinimleri

Başlamak için onun gücünü karşılaştırmaya değerOyun için resmi sistem gereksinimleri ile yapılandırma. GTA 5'teki gecikme ve gecikme sürelerini kaldırmadan önce, PC için aşağıdaki gereksinimlere uygunluğu kontrol edin.

Koşmak ve minimum ayarlarda oyun oynamakgrafikler Intel veya AMD'den 4 çekirdekli işlemci, minimum 4 GB RAM ve 2 GB belleğe sahip bir video kartı gerektiren bir bilgisayar gerektirecektir. Kişisel bilgisayarınızın özellikleri önemli ölçüde zayıf ise, yeni bir sistem satın almayı düşünmeye değer. Bu durumda, eski bir dizüstü bilgisayar kullanmak gibi gecikmeleri kaldırmak ve takmak neredeyse imkansızdır.

GTA 5 araç kullanırken frizleri çıkardık

Basit yollar

Şimdi GTA 5'deki frizleri nasıl kaldıracağımız hakkında konuşalım.Üçüncü taraf dosyaları ve ayarları gerektirmeyen basit yöntemler. Yapılacak ilk şey, oyun menüsünde grafik ayarlarını değiştirmektir. Bunu yapmak için yönergelerimizi izleyin.

Oyunu başlatın ve duraklatmaya tıklayın. Duraklatma menüsünde "Ayarlar" a gidin ve "Grafikler" 'i seçin. Sunulan parametrelerde yeterince bilginiz yoksa, genel ayarları kullanmak ve her şeyi en aza indirmek daha iyidir. Ayrıca oyundaki çözünürlüğü düşürmeyi de ihmal etmeyin. Video belleğin dolmasıyla şeridin tepesinde, video kartının oyunu kaç kaynaktan kullandığını açıkça gösterir.

Kişisel bilgisayarınızın tüm kaynaklarınaOyundaki dokuların işlenmesine yönlendirildi, dış yükü en aza indirmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için, Görev Yöneticisi'ndeki tüm gereksiz işlemleri devre dışı bırakın, ancak bunları sistem işlemleriyle karıştırmayın. Üçüncü taraf antivirüsler, Skype, Microsoft Office ve benzeri yazılımlar çok fazla PC kaynağı "yiyor".

gta 5 pc frizler nasıl kaldırılır

Birleştirme işlemini gerçekleştirmek de gereksiz değildir.sabit disk ve geçici dosyaları temizleme. Bu prosedürler sadece GTA 5'in işini hızlandırmaya değil, aynı zamanda sistemin bir bütün olarak hızına da yardımcı olacaktır. Birleştirme ve temizleme için ücretsiz olarak indirilebilen popüler yardımcı CCleaner'ı kullanmak en iyisidir.

Donanım gereksinimleri

Frizlerden kurtulmanın başka bir yolu daSistemin artan önceliği. Bilgisayar kaynakları tüm görevlere eşit olarak dağıttığı için, bilgisayarın gücü oyunun normal çalışması için yeterli olmayabilir. Yüksek öncelik ayarlamak için Görev Gönderimi'ni açın. İçinde, GTAV.exe işlemini bulun ve sağ fare tuşuyla bağlam menüsünü açın. Sonra "Yüksek öncelikli" yi seçin. Bu tür ayarlarla, üçüncü taraf programlarının veya oyunlarının başlatılmasının tavsiye edilmediğini unutmayın, çünkü tüm kaynaklar GTA 5'in çalışmasına tahsis edilecektir.

GTA 5'in taşınmasından dolayıkonsollar, neredeyse işlemci ve RAM'in tüm kaynaklarını alır. Az miktarda RAM kuruluysa, bir takas dosyasıyla genişletmeniz gerekir.

Bunu yapmak için kontrol paneline gidin ve gidin"Sistem" bölümünde. Sonra ekstra seçeneklere gidin ve disk belleği dosyasının boyutunu onlar içinde ayarlayın ve sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Bu yöntem, bilgisayardaki GTA 5'deki frizlerin çıkarılmasına yardımcı olmalıdır. Daha iyi oyun optimizasyonu için bilgisayarı nasıl yapılandıracağımızı anladık. Şimdi üçüncü taraf yazılımı ile seçenekleri göz önünde bulundurun.

GTA 5 gecikme freases nasıl kaldırılır

GTA 5 modlarında friz nasıl kaldırılır?

GTA 5'in bilgisayarlarda ilk kez yayınlanmasından sonraustalar, dokuları düşük çözünürlükte, benzerlerini değiştiren, gölgeleri vb. değiştiren yamalar yaymaya başladılar. Genel olarak, GTA 5'deki frizlerin hem sabit bilgisayarlar hem de zayıf dizüstü bilgisayarlar için çıkarılmasına yardımcı olurlar. Özellikle bu yamalar ikinci durumda dizüstü bilgisayarlarla ilgilidir.

Bunlardan biri HD Low End FINAL'dır. Özel bir editörün yardımıyla zayıf, orta ve güçlü bilgisayarlar için grafik ayarlarının konfigürasyonunu seçebilirsiniz. Bu sayede, GTA 5’i kullanırken sadece frizleri değil, genel olarak oyun kaynaklarını ve cihaz kaynaklarının dağıtımını optimize ediyoruz.

Başka bir seçenek dokuları dokularla değiştirmek.Düşük çözünürlükte. Böyle bir modun kurulumu oldukça basittir - istediğiniz arşivi dokular ile indirmeniz ve çift dosyaları değiştirerek oyun klasörüne açmanız gerekir.

GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları

GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları

Related news

 • Titanyum: titanyum kaynağı (teknoloji). Titanyum argon kaynağı
 • Beşiktaştan ayrılan Vagner Love, ülkesine dönüyor
 • Tayganın coğrafi konumu. Tayganın coğrafi konumunun özellikleri
 • Corny (tahıllar ile tahıl barlar): açıklama, tadı, yorumlar
 • ÖRGÜ MOR LİF MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

 • GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 96

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları


  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 100

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 65

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 47

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 79

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 58

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 26

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 88

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 46

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 48

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 24

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 17

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 60

  GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları 19