GTA 4te dosyalar nerede saklanır 2019

GTA 4te dosyalar nerede saklanır 2019 GTA 4te dosyalar nerede saklanır

GTA 4'te dosyalar nerede saklanır?

Efsanevi oyun serisi GTA'nın üçüncü bölümüvideo oyunları hayranları arasında gerçek bir sansasyon yarattı. aktif gelişme sadece birkaç yıl içinde resmi eklentiler ve yamalar onlarca serbest bırakıldı, sen bambaşka bir konsept oyun dünyasının tam bir yeniden başlatma için yeni araçlar arasında değişen oyunda değişiklikler her türlü yapmak bu aksiyon oyunu tamamen farklı bir tarz yapmanızı sağlar. Bunca yıl hayranlar oyunun yeni kısmını sabırsızlıkla bekliyorlardı. Nitekim, GTA 3'ün mükemmellik rağmen, oyunların çıkış göre modası geçmiş sırasıdır.

Yıllarca bekledikten sonra dünya nihayet gördü.Birçok meşhur eleştirmene göre, GTA 4, üçüncü bölümün başarısını tekrarlamakla kalmayıp aynı zamanda onu aştı. Bununla birlikte, tümünün eksiklikleri var ve GTA 4'ün Aşil topuğu, dürüstçe deneyim eksikliğiydi. Elbette, zamanla, bariz hataların çoğu yeni yamalarla düzeltildi, ancak bazı hususlar söz konusudur. Ayrıca, çok az insan GTA 4'ün kaydettiği yerleri biliyor ancak bu dosya türü inanılmaz derecede yararlıdır. Bazen bazı arıza nedeniyle bilgisayar sistemini yeniden yüklemek ve sabit sürücüsünü biçimlendirmek gerekiyor. Oyunun ilerlemesini kaybetmemek için GTA 4 tasarruflarının bilgisayarınıza nereye yazıldığını bilmeniz gerekir. Onları bu kaynaktan harici bir saklama ortamına kopyalamanız ve başka bir bilgisayarda yürütmeye devam etmeniz gerekebilir.

Soruyu cevaplamadan önce, neredeGTA 4'ü kaydettiğinizde, hangi Windows sürümünün bilgisayarda yüklü olduğunu belirtmeniz gerekir. Zor bir iş, çünkü bilinçli herhangi bir kullanıcı, kendi işletim sisteminin adına ek olarak onun PC'siyle ilgili diğer birçok bilgiyi bilmeli ve bilmelidir. Her bir işletim sistemi için "GTA 4: save" koşullu adı altında işlem, ilgili klasörleri oluşturmak için farklı yollara sahip olacaktır. Ve zaten bu klasörlerdeki kayıtlı dosyalar bulunacaktır. Windows XP ve Vista işletim sistemleriyle tasarruf etme seçeneklerini göz önünde bulundurun. Daha yeni sistemler, Windows Vista ile aynı depolama yoluna sahiptir ve Windows XP'den eski sürümler, GTA 4'ü çalıştırma olasılığı düşüktür ve bu nedenle bir kaydetme gerçekleştirin.

Öncelikle, Windows için kaydetme seçeneğini göz önünde bulundurunXP, çünkü mümkün olduğunca basittir ve ek açıklamalar gerektirmez. Oyundan elde edilen tüm tasarruflar, Rockstar Games (oyun geliştiricisi) klasöründe olacak ve bu da Local adlı bir klasöre yerleştirilecektir. Yerel, kullanıcının sistem klasörüdür ve OS'nin kurulu olduğu sabit sürücünün bölümünde bulabilirsiniz. yerine uzun aramanın, bu önceden belirlenmiş parametreler gerekli olduğunu yürütmek için de, hemen gömülü AppDataLocalRockstar klasörüne C sürücüsünden yol adres çubuğuna yazarak, «Rockstar Games» adlı klasörü açabilirsiniz (ilk gereksinimi o "görünür" hale getirmek için o kadar AppData klasörü, gizlidir) Oyunları.

Tasarrufların nerede olduğunu bilmek istersenGTA 4 Windows Vista'da, yine istenen klasöre ulaşmanın en hızlı yolu olan adres çubuğuna başvurmanız gerekir. Windows Vista'da kayıtlı dosyaların aranma şekli şuna benzer:

CDocuments ve SettingsUserLocalUygulamalar DataRockstar OyunlarıAyarlar. Klasör sırayla «Microsoft» klasörüne yerleştirilir «XLive» klasöründe olacak kaydetmek için, yükleyici «XLive» üzerinden oyun yüklü eğer öyleyse Ancak, farklı hizmetleri, farklı bir yükleme yolu kullanın.

Ve korumanın nerede olduğunu bildiğinizdeGTA 4, sadece bir USB flash sürücüye veya DVD'ye yazmanız gerekir. Bundan sonra, oyunu yeniden kurduktan sonra gerçekleşecek olan yeni oluşturulmuş klasöre kaydedin. Aynı şekilde, tüm yedeklemeler başka bir bilgisayara aktarılabilir. Kaydınızı kopyaladıktan sonra, son kez GTA 4 dünyasından ayrılmadan önce en sevdiğiniz oyunu herhangi bir bilgisayarda en son "kaydettiğiniz" yerden devam edebilirsiniz.

GTA 4te dosyalar nerede saklanır 2019

GTA 4te dosyalar nerede saklanır 2019

Related news

 • Dudak kalemi nasıl hazırlanır Işin tanımı
 • Kız Çocukları İçin Şirin Örgü Bluz Ve Kazak Örnekleri
 • Tortillalı Sosis Şiş
 • Karakalem Çalışması Kız Kulesi resmi
 • Atasözü çocuklarla ilgili açgözlülük

 • GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır


  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır

  GTA 4te dosyalar nerede saklanır