Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 2019
31.03.2019

Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 68

Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık

Bugün size Olga'nın kim olduğunu anlatacağızGrigorieva. Kitapları popüler, bu yüzden bu kişi hakkında konuşmalısın. Bu, fantezi türüne işler yapan bir Rus yazar hakkında. Gençliğinde, kahramanımız defalarca yüzme konulu ulusal şampiyonların şampiyonu oldu. Daha sonra aktif olarak yazma etkinliği oldu.

Spor kariyeri

Grigorieva olga

Grigorieva Olga, 15 Kasım 1966'da doğdu.Leningrad'da Gençliğinde aktif olarak yüzme niyetindeydi. Okuldan mezun oldu. Devlet Fizik Enstitüsü PF Lesgaft öğrencisi oldu. Eğitim süresince, bir ikinci sınıf Olga Grigoryeva Gazetecilik Fakültesi Petersburg Üniversitesine aktarmak için bir teklif aldı. Ancak, reddetti. Bir yüzücü Sovyetler Birliği'nde sekiz kez şampiyon haline geldiğinde. Ayrıca uluslararası bir spor ustası ve bir çok Spartakiad ve Avrupa Şampiyonasını kazandı. Üniversiteden mezun oldu. Deniz filosunda bir koç oldu. şehirde bir eğitmen sonra gönüllü spor topluma yerleşmiş olarak 1980-1985 çalıştı "Spartacus". geri Deniz Kuvvetleri Spor Kulübü'nde sonra Orada o 1986-1987 yılında öğretim görevlisi olarak çalıştı. Orada 1996'ya kadar çalışıyordu.

Yaratıcı etkinlik

olga grigoriev

Grigorieva Olga kendini adama atmayacaktıyazı işleri. Bununla birlikte, bir yazar ve şair olan bir kardeşi Dmitri var. Kahramanımız "Ladoga" nın ilk kitabı 1996'da yayınlandı. Yazar oğlunun bu eserini sıkıştırılmaması için yazdığını itiraf ediyor. İş, dacha'ya sık sık yapılan geziler sırasında ulaşımda gerçekleşti. Yayınlandıktan ve ilk başarıdan sonra kahramanımız İskandinav ve Slav tarihi üzerine çalışmaya başladı. 1997'de İskandinav çevriminden yeniden yayınlanan bir roman "Berserk" oluşturuldu. Kısa süre önce Rus vaftizinden önce meydana gelen olayların gelişiminin fantastik bir versiyonunu anlatan "Sorcerer" adlı eser geldi. 1999-2000 döneminde, kahramanımız bir yazar olan Kolosov Vladimir Valerievich ile ortak bir projede çalıştı. Her iki yazar da ortak bir takma ad Felix Yusupov'u aldı ve üç romanı yayınladı. Hepsi de ironik dedektif türüne ait. Ondan sonra kahramanımız projeden ayrıldı. Felix Yusupov'un daha sonraki çalışmaları yalnızca Vladimir Kolosov tarafından oluşturuldu. 2002'den bu yana, yazar Krylov adlı bir yayınevi ile işbirliği yapmaya başladı. Sonuç olarak, kitapları tarihi Slav tarzında "Raid", "Flock" ve "Favorite" türünden yayınlandı. 2007'de yazar ilk kitabın konusuna döndü. Sonuç olarak, Kutsal Ruh'un devamı ve Kurt Gölgesi romanları yazılmıştı. Her iki roman "Eski Ladoga" adlı bir koleksiyona dahil edildi.

kaynakça

1996'da Grigoryeva Olga bir kitap yayınladı"Ladoga". 1997'de "Berserk" ve "Sihirbaz" eserleri ortaya çıktı. 1999'da "Bulundu" kitabı yayımlandı. 2002'de "Favorite" adlı eser ortaya çıktı. 2005 yılında "The Pack" adlı kitap yayınlandı. 2006'da İskandinav döngüsü "Raid" emek ile devam etti. 2007'de "Kurt Gölü", "Kutsal Ruh" ve "Eski Ladoga" isimli bir koleksiyon yayınlandı. 2008'de "The Witch Wheel" adlı eseri yayınlandı. V. Kolosov ile birlikte, Felix Yusupov'un takma adı altında "Korku Taming" yazan kitapların yanı sıra "Nikita ve Melek" yazıyor.

Ödüller ve Ödüller

Olga Grigoriev'in kitapları2007'de Grigorieva Olga Gogol Ödülü'nü kazandı. "The Raid" adlı kitabı en iyi nesir eseri olarak kabul edildi. 2008'de "Old Ladoga" olarak adlandırılan bir döngü "Bast" ödülünü kazandı. Ödül Sekizinci Edebiyat ve Uygulama Konferansı çerçevesinde sunuldu. Bu durumda Grigorieva anlatı gerçek tarihsel gerçekler ve karakterler için bir temel oluşturdu ancak bu vakıf üzerine olayların mistik ve gizemli bir resmini yaratmayı başardı. Böylece, sevilen fantezi türüne sadık kaldı.

Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Related news

 • Fava Tarifi Videosu
 • A101 27 Eylül Kataloğu – Aldın Aldın
 • Çok İzlenen Videolar
 • Çavuşoğlu: ABD Kovboy Filmindeki Gibi Ben İstediğimi Yaparım Derse O Zaman Bunun Karşılığı Olur
 • Boğaz ağrıyor, öksürük mevcut değil, sıcaklık mevcut değil: tedaviden daha mı nedenleri

 • Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 84

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık


  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 46

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 90

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 34

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 69

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 15

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 31

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 11

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 8

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 49

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 21

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 98

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 82

  Grigorieva Olga: Biyografi ve Yaratıcılık 35