Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 2019

Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 2019
19.08.2019

Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 100

Gomel'den Moskova'ya: tren, araba ve otobüsle

Beyaz Rusya ortak bir ülkedirRusya ile sınır. Eyaletlerimizin ortak noktaları çok fazladır ve bu nedenle vatandaşlar genellikle bir ülkeden diğerine geçerler. Sabit yolcu akışı talepleri oluşturur ve talep arz eder. Gomel'den Moskova'ya çeşitli geleneksel yollardan ulaşabilirsiniz: tren, araba ve otobüs.

Iki şehir arasında

Bu sitedeki bir şehirden diğerine giden yolçok ilginç. Her şeyden önce, yol aynı anda iki devletin topraklarında ilerler. Sınırdan sonra yumuşak bir geçişe bakabilir ve küçük yerleşim yerlerinin refahını değerlendirebilirsiniz. Gomel'den Moskova'ya giden yol 17 şehirden geçiyor. Bu iki egemen devleti karşılaştırmak ve daha fazla manzara görmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bu, özellikle bu yolculukta kendi arabalarına gidenler için geçerlidir. Federal karayolu, askeri ihtişam şehri olan Bryansk'ı dolaşıyor, ama buradaki anıt kompleksi "Partisan Glade" e gidebiliyorsunuz, çünkü yolda ve uzun sürmez.

Gomel Moskova

Devlet sınırının geçişiyle ilgili sorunlar değilhareket yönünden bağımsız olarak. Tabii ki, kendi arabanızda Gomel'den Moskova'ya gitmek gerekli değil. Bir otobüs veya trene binebilirsiniz. Bu araçların her birinin avantaj ve dezavantajları vardır. Ancak, sadece bir araba yolculuğu çok fazla gösterim getirebilir. Araba özgürlük veriyor, çünkü sürücünün inşa etmek istediği gibi kendi güzergahı geçiyor.

Bu durumda hava taşımacılığı olmayacaktopikal. Bu şehirler birbirinden uzak değildir ve bir uçak bileti maliyeti uçuşu mantıklı kılar. Yere giden yol, bu arada, bir gün sürmez. Tabii ki, federal yollarda, trafik sıkışıklığı olmayacak, ancak nadiren de olsa gerçekleşecek. Kısa menzilli bir uçakla yapılacak uçuş 2 saatten fazla sürmeyecek ve bu rotadaki tek hava yolculuğu artı.

Demiryolu

Gomel'den Moskova'ya gitmenin en kolay yoludemiryolu. Hızlı, rahat ve tamamen güvenli. Biletler çok pahalı değil ve seyahat süresi bir gün sürmez. Demiryolu iletişiminin düzenliliği, varış zamanını doğru bir şekilde belirlemenizi ve tüm günü planlamanızı sağlar. Trenler ayrıca Rusya'nın çeşitli şehirlerinde de aramaktadır. Bu, yolcunun turistik yerleri görmesine izin vermeyecek, ancak büyük Rus şehirlerinin istasyonlarını ziyaret etme fırsatı verecektir.

tren moskova gomel

Bazı istasyonlarda Moskova-Gomel tren15 dakikadan fazla durur. Ayrıca, bu megalopolislerin arasında hem doğrudan trenler hem de transit olanlar var. Para kazanmak isteyenler için, doğrudan trenler daha karlı. Gerçek şu ki, hızlı ve sadece daha hızlı gitmek değil, aynı zamanda kısmen sedanter arabalardan oluşmaktadır. Bu araba en çok uçak kabinine benziyor. Koltuklar yumuşak ve rahattır ve eğim açısı ile ayarlanabilir. Bu, otobüslerdeki koltuklardan çok daha uygun. Bu tür arabalar mutlaka klimalar ve kuru dolaplarla donatılmıştır. Bu arabalara biletlerin maliyeti çok düşüktür, bu da onları uygun maliyetli hale getirir. Elbette, bu tür trenlerde sıradan arabalar var.

moskova gomel mesafesi

Transit haddehanede, kural olarak,hareketsiz araba yok. Genellikle rotada dururlar ve bundan yavaş yavaş giderler. Biletler pahalıdır, ancak farklı otomobiller arasında bir seçim vardır. Trenlerin çoğunda ayrıca ayrılmış koltuklar ve bölme ve CB vardır. Bazen lüks arabalar var. Bütün trenlerin birkaç tuvaleti ve susuzluklarını ve açlıklarını söndürme kabiliyeti vardır. Bu bağlamda, trenle seyahat en rahattır.

Otobüs

En rahatsız edici ve en ucuz yol değilGomel - Moskova otobüs yolculuğu. Yol, uzun sürmez, ancak bu tür taşımayı sevmeyenler için zor olacaktır. Rotada teknik duraklar yapılır. Çoğu zaman bunlar tuvalet ihtiyaçları ve kahve için duraktır.

Moskova trafik sıkışıklığı

Büyük utanç girip çıkıyor olabilirMoskova'dan. Sorunun özü, ünlü Moskova trafik sıkışıklığında yatmaktadır. Trafik sıkışıklığına girdikten sonra 5 veya 8 saat boyunca kalabilir. Özellikle hafta sonları Moskova'dan ayrılış ile ilgilidir. Sermayedeki trafik durumu gergin ve beklenmedik bir trafik kazası trafiği felce uğratır. Şehre gece ya da sabah erken girip çıkmanız en iyisidir. Bu trafik sıkışmalarını önleyecektir.

otobüs gomel moskova

Şehirler arası mesafe

Gomel Moskova'ya nispeten yakın. Şehirler arasındaki toplam yol uzunluğu yaklaşık 660 km'dir. Trafik durumuna ve sürücünün yolda sürüş tarzına bağlı olarak farklı bir zaman harcanacaktır. Yerleşmeler arasındaki demiryolunun uzunluğu yaklaşık 567 km'dir. Bununla birlikte, tren arabadan daha yavaştır ve en uzun olanı 20 dakikayı geçen duraklar dahil olmak üzere toplam seyahat süresi önemli olacaktır. Ancak, trafik sıkışıklıkları bir engel değil, bu yüzden zamanında varış neredeyse garantilidir. Gomel ve Moskova arasında, düz hat boyunca mesafe 580 km.

Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 2019

Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 2019

Related news

 • Meyveli Yaş Pasta
 • Yalnız İnsanlara Umut Veren En İyi 20 Aşk Filmi
 • Çok İzlenen Videolar
 • Sivil toplumun yapısı
 • Kötü gözlerden ve bozulmadan yapılan dua kötülüklerden korur

 • Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 41

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle


  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 3

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 5

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 62

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 8

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 53

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 81

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 73

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 31

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 54

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 34

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 36

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 40

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 28

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 27

  Gomelden Moskovaya: tren, araba ve otobüsle 95