Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 2019

Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 2019
17.09.2019

Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 48

"Gili Emgrand x7" - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları "Gili Emgrand x7"

"Gilly Emgrand X7" belki de en çokDünya pazarına şimdiden girmiş olan crossover Celestial'in başarılı modelleri. Şimdi bu araba ilk çıkışından itibaren 4 yıl döner. En ilginç olanı, aslında yenilik sadece iç pazarda mevcuttu. Ama yakında tüm dünyada ucuz ve kaliteli bir geçiş yapılmaya başlandı. Rusya pazarı bir istisna değildi. Ve bugün "Giley Emgrand X7" sahibinin yorumlarının neler olduğunu düşüneceğiz ve tüm özelliklerini öğreneceğiz.

dizayn

Geçidin dış görünüşü aranamazBütçe, ancak aynı zamanda tasarımın kendisi sıfırdan çizilmemiştir. Görünüşte, Çin jipi Subaru Forester ve Toyta Rav 4 arasında bir şey benzer. Ön kısmı yeni, yüksek kaldırılmış bir tampon ve masif radyatör ızgarası ile hafifçe değiştiren Çinli geliştiriciler, orijinal değil ama çok parlak ve ilginç bir tasarım yaptılar. Geçişin ayırt edici özelliği, yüksek oranda yükseltilmiş "besleme" dir. Tamponun bu tasarımı sayesinde, bu araba herhangi bir iniş ve tepe noktası üstesinden gelebilir.

Evet, ve bu modeli modası geçmesi çok zor -Vücudun kırık hatları ve kabartma özellikleri her zaman ilgili "Çin" görünümünü yapar. Döküm tekerleklerin arka planına karşı mükemmel görünümlü ve şişirilmiş tekerlek kemerleri. Otomobilin profilinde "Gili Emgrand X7" (bu arabanın fotoğrafı aşağıda görülebilir) çok hızlı ve dinamik bir görünüme sahiptir.gily emgrand x7 owner yorumlar Ve en ilginç olan ne, "Gilly Emgrand"Bir bütçe sınıfının bir aracının temsilcisi. Ve bu, gelişme için minimum fon ile Çin'in pahalı Japon rakipleri Rav-4 ve Subaru Forester ile aynı parlak ve şık geçişi gerçekleştirmeyi başardığı anlamına geliyor.

Boyutlar ve kapasite

Çin cipinin boyutları şu şekildedir: uzunluk - 4541 mm, genişlik - 1833 mm, yükseklik - 2661 mm. Elbette, "Gilly" tam boy SUV sınıfına aitti, bu boyutlar küçük olurdu. Ama bir araba ve bir jeep (yani bir geçit) karışımı olduğundan, araba "Gilly Emgrand X7" için 4,5 metre uzunluğunda yeterlidir. Sahiplerin yorumları da bagajın büyük hacmine dikkat çekiyor. 580 litreye kadar yüklenebilir. İstenirse, arka koltuk sırasını aşağı katlayabilir ve bagajın sesini 2-2,5 kat artırabilirsiniz.otomatik jili emgrand x7 "Çin" in açıklığı üzerine söylenebilir ki17.7 cm - uzak yolda çok az yerden yükseklik, üzerinde gitmeyecek. Yani yüksek gıda yükselmiş - mümkün kılan tek şey güvenle engebeli yollarda cipi hareket ettirmek için. tampon ilk toprak yolun en eşikleri eşit alındıysa kapalı gelirdi üzerinde. Evet, 17.7 cm off-road sevenler için çok az. Yine de bu durumdan bir çıkış yolu var. Düşük yer temizliği sorunu, süspansiyonun kaldırılması ve daha büyük tekerleklerin takılmasıyla çözülür. Test sürüşü ile gösterildiği gibi çoğunlukla, "Geely Emgrand X7" döşeli yollarda sürüş için uygundur böylece Ancak tüm bu ek maliyetleri gerektirir. Ama bu da çok güzel.

"Gilly Emgrand X7" - işletme yorumları ve inceleme

Sadece Çinli geliştiricilerin görünümü değilçok fazla dikkat gösterdim. geçit iç kısmı, bu tür küçük dış boyutlara rağmen, oldukça geniştir. Dikkat çekici, ayar ön hem de koltukların arka sıra ibaret değildir. Daha önce endişe "Jili" kendi araçlarında bu teknolojiyi pratik değil.Çince arabalar gil emgrand x7 Iç tasarım, yanı sıra görünüm olamazçağrı bütçesi Hemen ortadaki büyük merkezi konsol, araç bilgisayarı da dahil olmak üzere tüm kontrolleri yerleştiren göze çarpıyor. Konsol, krom ekler ile başarılı bir şekilde dekore edilmiştir. Bir çok düğme ve yuvarlak kadran, geleneksel bir geçiş yapmadığınız izlenimini yaratıyor, ancak gerçek bir uzay aracında.
Direksiyon simidi uzaktan kumanda düğmeleri ile donatılmıştırve gösterge panelindeki hızölçer ve takometre okları iki ayrı kuyucukta boğulur. Bu arada, cihazların ölçeği güçlü LED'ler tarafından vurgulanır. Salonun döşemesi hem kumaş hem de deri olabilir. İkinci seçenek sadece modelin en üst modellerinde (elektrikli sürücüde geniş panoramik sunroof ile birlikte) mevcut olacaktır. Çarpıcı dikkat ve dış aynalar. Dışa doğru çok küçük ve minyatür görünüyorlarsa (siyah uçların varlığı nedeniyle), kabinde her şey oldukça farklı görünüyor. Tüm bunlar, geniş bir cam alanı ile birlikte sürücüye tüm durumu yol boyunca izleme ve tehlike durumunda zamanında tepki verme yeteneği verir.

Motor özellikleri

Bütün Çin arabalarının hastalığı - küçükçeşitli motorlar. Gili Emgrand X7 bir istisna haline gelmedi. Sahiplerin yorumları, crossover'ın dizel veya hibrid tesislerle donatılmamış olmasının sakıncasına işaret ediyor. "Çin" in tüm motorları gamı, iki dört silindirli benzin biriminden oluşur. Bunlar arasında temel, 139 beygir gücünde bir güç geliştirebilen iki litrelik 16 valfli bir motordur. Daha pahalı trim seviyelerinde, müşteriler 150 beygir gücünde daha çekişmeli, 2.4 litrelik bir üniteye erişebilirler.

transmisyon

Transmisyonların seçimi ile ilgili olarak, RusçaGeçit, iki tip dişli kutusuyla donatılmıştır. Bu beş adımlı "mekaniği" veya 6 adımlı "otomatik" dir. İkincisi sadece SUV "Gili Emgrand X7" nin en üst sürümlerine yüklenecektir. Bu arada, "Otomatik", yakın zamana kadar birçok Çinli otomobil için bir lüks oldu. Başka bir deyişle, üretici sadece bunu öngörmedi. Şimdi dikkatimizi çeken ilerlemeyi görebiliyoruz diyebiliriz - eğer daha önceki arabalar bir benzinli motor ve bir mekanik kutu ile geldiyse, şimdi alıcılar seçme hakkına sahipler. Yani, tadı ve cüzdanı için bir crossover seçebilirsiniz.

Arabanın yakıt tüketimi "Gili Emgrand X7"

Sahiplerin yorumları "Emgrand X7" olduğunu belirtir.Bu çok gürültülü bir geçittir. Pasaporta göre, karışık modda "yüz" başına ortalama tüketimi yaklaşık 10 litredir. Ancak bu, bir üst motorlu sürümler için geçerlidir. İki litrelik değişiklikler için daha mütevazi bir iştah - 100 kilometre boyunca yaklaşık 8-9 litre benzin tüketiyorlar. Şehirde bu gösterge 10-12 litreye çıkar. Ekonomi açısından, Alman ve Fransız rakipler 7-8 litre rakamlarla önemli ölçüde kazanıyor.

dinamik

Dinamik özellikler açısından, durumBurada işler daha elverişli. Sıfırdan "yüzlerce" ye kadar olan hızlanma 11.4 saniyede, "maksimum" saatte 170 kilometreye ulaşıyor. Tabii ki, Çin arabaları "Gilly Emgrand X7" - bu İtalyan "Ferrari" değil, onların dinamikleri, "bütçe" için olduğu gibi haklı çıkarır.
gil emgrand x7 fotoğraf Bu arada, tüm motor dizisi karşılık geliyorekolojik standart Euro-4. "Almanlar" ile kıyaslandığında, Çinli otomobiller benzin kalitesinden daha az talep ediyorlar, bu yüzden yakıt sistemi "Avrupalılar" dan daha fazla "gidecek".

emniyet

Yapılan çarpışma testlerinin sonuçlarına göreC-NCUP standardı, "Gilly Emgrand X7" Çin pazarındaki geçit sınıfında en güvenli araç olarak kabul edildi. Tahminlere göre, 50'den 50 puan almayı başardı. Ve bu sadece sağlam bir vücut yapısı değil. Üç temel emniyet kemerine ek olarak, zaten "taban" da, araçta iki ön hava yastığı ve üst versiyonlarda iki ilave yan var.jili emgrand х7 karakteristik

"Gilly Emgrand X7" geçişini not etmekte fayda var.Rus pazarı için uyarlanmış, ek vücut sertliği ile donatılmıştır. Buna ek olarak, makine, bir araç kaza geçirdiğinde özellikle önemli olan, kapı kilitlerinin otomatik olarak açılması ve yakıtın acil olarak kapatılması sistemine sahiptir.

Fiyatlar ve tamamlama

Rusya'da bir Çinli SUV sunulacak"Geely Emgrand X7" gibi otomobiller için şaşırtıcı değildir çeşitli donanım seviyesi, içinde. Temel versiyonunda bunun için fiyat 550.000 ruble başlar. Bu fiyata alıcı 139 beygir benzinli motor, manuel şanzıman yanı sıra ek ekipmanların tam bir paket alır. Zaten ekipmanın maliyetine dahil edilmektedir seçenekler arasında, dört elektrikli camlar, yolcu bölmesi filtresi, ışık sensörü, sistem klima kontrolü, elektrikli ısıtmalı ön koltuklar, immobilizer ve alaşım jantlar varlığını dikkati çekiyor.gil embrand x7 fiyatı

En iyi ekipman alıcılara sunulacak650 bin ruble bir fiyata. otomatik şanzıman ve güçlü 150 beygir motora ek olarak, bu markalı ses sistemi, farların düzeltme, yol bilgisayarı, dış ortam sıcaklık sensörü, panoramik cam tavan ve diğer yararlı birçok seçenek mevcuttur.test sürüşü jili emgrand x7

Yani, ne tür bir geçit olduğunu öğrendik "GiliEmgrand X7 "motorların özelliklerinin yanı sıra çeşitli trim seviyelerinde ekipman maliyetini ve seviyesini öğrendi. Sonuç olarak, "Emgrand X7" in, en uygun kalite ve fiyat oranını yansıtan birkaç geçişten biri olduğunu ekleyebiliriz.

Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 2019

Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 2019

Related news

 • Murat Boz Temelli Şarkı Sözü (Gitme Temelli Kal Sözleri)
 • Keşfedilen yeni yılan türüne Likyalı adı verildi
 • Penaltı futbolda tekmeliyor. Futbol kuralları. Cezalar ve serbest vuruşlar
 • Abiye Modelleri
 • Tüm Haberler

 • Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 15

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7


  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 91

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 74

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 29

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 62

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 25

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 14

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 27

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 97

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 89

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 59

  Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7 7