Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 2019

Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 2019


Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 26 04.02.2019, 16:21

Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak

Kışın başlangıcı, küçük çocukların ebeveynleri ilekızak edinmeye çalışın. Bir çocuk için tekerlekli sandalyeden çok daha rahattır, özellikle bebek zaten 1.5 veya 2 yaşındaysa. Şu anda, sessizce bir tekerlekli sandalyede oturmak istemiyor, etrafındaki dünya bilgisine yakın olmak istiyor. Ve sonra, anne ve babadan önce, mantıklı bir soru vardır: "Ne seçmek, hangi modeli tercih etmeliyim?" Bugün çeşitli çocuk aksesuarları gözlerini kullanıyor. Sonuçta, birkaç yıl hizmet edecek gerçekten değerli bir şey almak istiyorum. Bazen ebeveynler sunulan ürün çeşitliliğini dikkatlice inceler ve sadece satın alma kararını verir.

sürgülü tekerlekli kızak

Sürgülü tekerlekler ile kızak uygun veorijinal buluş. Bugüne kadar birçok ebeveyn onları seçiyor. Diğer ürünlere göre belirgin avantajları vardır ve kullanımları daha uygundur. Belki de, 4 kayan tekerleğin dışa doğru kızakları oldukça tanıdık gelmiyor, ama çocuk rahat hissediyor. Ama görüyorsunuz, bu en önemli şey.

Ürün özellikleri

Sürgülü tekerlekler ile kızak böyle bir şekilde düzenlenmiştirAnnelerin hava koşullarının durumu hakkında endişelenmemesine izin veren yol. Kışın erimeye başladığı kış ve erken ilkbaharın sonunda, sıradan koşucuların kullanımının aşırı irrasyonel hale geldiği bilinmektedir. Asfaltta kazımaya başlarlar, böylece hoş olmayan sesler çıkarırlar. Evet, çocukta yürümenin izlenimleri bozulabilir.

kızak arabası ile çekiş tekerlekleri

Çekme tekerleği olan tekerlekli sandalye ile donatılmıştır.Hareket sürecini rahat ve konforlu hale getiren ek unsurlar. Bu şey uzun saplı bir iticiye sahip ve annem bir çocuğu yuvarlamak zorunda değil. Bir şey seni ve küçük adamdan uzaklaşmasına izin vermeyin. Sonuçta, etrafımızdaki dünya, ilginç ve anlamlı olan her şeyi çok fazla gizliyor!

Kullanım kolaylığı

Sürgülü tekerlekleri olan kızaklar oldukça hafiftir.Bu yüzden modern bir kadın onları sokağa sokmak için zor olmayacak. Eğer küçük bir çocuğun kollarında sık sık tutulmak zorunda olduğu gerçeğini dikkate alırsanız, bu onların seçimi lehinde bir argümandır. Kızaklar çok az dikkat gerektirir, bu çok zaman ve çaba harcamanıza gerek yoktur. Anne kendi enerji maliyetlerini önemli ölçüde koruyabilir. Yaşamın modern ritmi, iş dünyasında büyük bir daldırma gerektirir, bu nedenle aile için de dahil olmak üzere her şey için çok az zaman kalır.

4 x çekiş tekerlekler üzerinde kızaklar

Bu, tabi ki, son derece üzgün, ama hiçbir şeyMevcut koşullara uyum sağlamalısınız. Kızaklı tekerlekleri kullanmanın rahatlığı yadsınamaz: Yürümek için karlı günler seçmek zorunda değilsiniz. Ürünün kendisi özel bir ilişki gerektirmez. Kızaklar için endişelenmenize gerek yok ve bir şekilde gereksiz yere onlara bakmaya gerek yok. Bir yürüyüşten sonra bunları musluk suyuyla durulayın veya nemli bir bezle silin.

çok yönlülük

Bu ürün aynı anda bir kızak görevi görebilirve bebek arabası olarak hareket eder. Bu kombinasyon, paradan önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlar. Bir yıl içindeki küçük çocukların hızla yorulduğu bilinmektedir. Eğer bebeğiniz kızakta uyuyakalırsa, korkunç bir şey olmayacak: o sıcak, rahat ve sakin olacak. Ve annem gereksiz heyecana gerek kalmadan yürüyüş yapabilecek. Bu arada, kazanma noktası, modern tasarımların kadının önünde yuvarlanıp, bebek arabası ve kızakları olacak şekilde yapıldığıdır. Bu pozisyon güvenlik ilkesi tarafından belirlenir. Annem daima çocuğunu denetlemeli, yakın olduğundan emin olmalıdır.

tekerlekler ile kızak geri çekilebilir yorumlar

Çekmeceli tekerlekli bir tekerlekli sandalye, bir kadının tüm işi sorunsuz yapmasını ve bebekle yürümesini sağlar. Ve başka birinin yardımını kullanmayın.

Kayar tekerlekler ile kızak "Timka"

Bu en yaygın modellerden biridir. Üç bin rubleye mal olmuşlar. İçlerindeki çocuk çok rahat: kızak bir rahatlık duygusu yaratır, sıradan sabun kullanımıyla ılık suda mükemmel bir şekilde yıkanır. Tekerleklerin varlığı annemin sakince çocuklarla mağazalara gitmesine izin verecek ve bunun için bebeği dışarı çıkarmaya ve kollarına almasına gerek kalmayacak! Kızaklar her pozisyonda mükemmel şekilde ayarlanabilir. Ayrıca, itme kolunu çocuk anne ile aynı yönde ve ters yönde de ayarlayabilirsiniz.

Bebeğin yaşı

Genellikle kızakları almak o zaman başlar,Kırıntı bir buçuk yıl döndüğünde. Çok kışın hangi yaşta olduğuna bağlı. Tabii ki, bakmakta olan ebeveynlerden hiç kimse, çocuğu altı ila sekiz ay içinde bir kızağa sokmaya girişmeyecektir, ancak on bir veya on ikide oldukça makul ve uygundur. Şu anda çocuğun etrafındaki dünyayı bilmesi gerekiyor ve ona inanılmaz bir fırsat vermeliyiz. Daha fazla yürüyüş için ne isteyeceğini coşku ile göreceksiniz.

Tekerlekler çekilebilir kızaklı. yorumlar

Sevgili anneler, herkesin olup olmadığı konusunda her zaman endişeliÇocukları yeterince alır. Sadece ona gerekli şeyleri sağlamakla kalmayıp aynı zamanda kırıntılara özel bir şey yapmak istiyorum. Bu ürün hakkındaki yorumlar genellikle olumludur. Ebeveynler, bu kızakları kullanmanın eşsizliğini, depolamadaki kompaktlıklarını not eder. Diğer şeylerin yanı sıra, genç bir annenin merdivenlerde tırmanma ve inişleriyle baş başa çıkmasına izin verecek kadar hafifler.

geri çekilebilir tekerlekler ile kızak timka

Bu nedenle, kayan tekerlekleri olan kızak, her dakika takdir eden ve zamandan tasarruf edenlere somut faydalar sağlayan büyük bir buluştur.

Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 2019

Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 2019

Related news

 • İki Şişle Araba Modeli Bebek Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • TAVUKLU GARNİTÜRLÜ BÖREK
 • 2019 İĞNE OYASI NAMAZ ÖRTÜSÜ MODELİ

 • Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 51

  Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak


  Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 29

  Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 84

  Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 41

  Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 49

  Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 56

  Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 9

  Geri çekilebilir tekerlekler ile orijinal kızak 3