Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 2019

Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 2019
15.09.2019

Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 57

"Geksoral" uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri

KBB ve diş hekimliğinde kullanılırHazırlık "Hexsoral" (etkinliğini ve kullanım kolaylığını ifade eden yorumlar), bir sprey, gargara veya haplar için bir çözüm olarak mevcuttur. Her dozaj formunun avantajları vardır.

Ilacın nedeni olabilirAşağıdaki hastalıklar: bademcik iltihabı, bademcik iltihabı, farenjit, stomatit, postoperatif dönem (diş hekimliği veya KBB pratiğinde), ağız iltihabı, nedenleri çeşitli bakteri veya mantarlardır. İlacın kullanımının sonucu öksürük, ülserlerin iyileşmesi, mukozada ödem ve boğazda ağrı azalmasıdır.

Ilacın doğru kullanımı ile "Geksoral"Çoğunlukla olumlu olan etkinliğinin gözden geçirilmesi. Örneğin, hem çözelti hem de aerosol sadece yemeklerden sonra kullanılır. Bu, ilacın mukozada kalmasına ve sonraki öğüne kadar hareket etmesine izin verir.

Spreyde bulunan aktif madde,geniş bir etki spektrumuna sahip olan heksetidindir. bunun yanı sıra, gerekli okaliptüs, anason, nane yağları ve böyle devam eder. Bunlar, ilacın antimikrobik etkiyi arttırmak için katkı dahil olmak üzere ek katkı maddeleri, bir dizi vardır.

Etkinlikleri için de dikkat çeken "Geksoral sekmeler" tabletlerinde sadece antibakteriyel değil analjezik etkiye sahip olan benzokain ve klorheksidin de bulunmaktadır.

Durulama solüsyonu kullanırken,onu yutmayacağını hatırla. Ağız boşluğuna aerosol püskürtülürse, ilacın parçacıklarının akciğerlere girmemesi için nefesi tutmak gerekir. Bu alerjiye yatkın kişilerde bronkospazmaya neden olabilir.

Tıbbi kullanımın kontrendikasyonçare 3-4 yaş ve içerdiği herhangi bir bileşenin bireysel hoşgörüsüzlüğüdür. Etkinliğine rağmen, gözden geçirmeleri genellikle olumlu bir şekilde daha fazla bulunan tabletler "Geksoral" ın, hala sadece doktorla görüştükten sonra gerekli olan bir ilaç olduğu belirtilmelidir. Solüsyon veya spreyin bazı bileşenleri, bronş veya yemek borusu içine alındığında zehirli hale gelebilir ve hoş olmayan sonuçlara neden olabilir.

Ilacın eylemi 12 saat boyunca hesaplanır,bu nedenle günde iki kez, yetişkinler günde 8 parça ve çocuklar - 4 parçaya kadar içmesine izin veren haplar dışında uygulanması tavsiye edilir. Boğazı bir solüsyonla yıkarken yanlışlıkla yutulabilir. Çoğu zaman, bu durumlarda, bir zararlı refleks ortaya çıkar, hangi zararlı maddeler vücuttan gelir, bu nedenle aşırı doz nadirdir. Ne de olsa, çok fazla sıvı içeri girerse, hemen mideyi yıkamanız gerekir, o zaman tedavi semptomatiktir. Özellikle zararlı olan, bebekler için aşırı dozdadır, çünkü preparatta bulunan etil alkol alkol zehirlenmesine neden olabilir.

İlaçları karmaşık tedavide kullananlar"Geksoral" (sprey), yan etkilerin gözden geçirilmesi çok nadirdir. Tabletlerle uzun süreli tedavi ile ağız boşluğunda bir tat bozukluğu veya uyuşma olabilir. Çocuğun ve emzirmenin bekleme süresi boyunca, bu dönemde güvenliğini sağlayacak klinik bir veri olmadığı için ilaç dikkatle uygulanır.

İlaç "Hexoral" incelemeleri genellikle tavsiye edilirÇocukları boğaz ağrısından veya ağız boşluğunun benzer hastalıklarından sağlamak. Bu durumda, 3 yıla kadar sprey ve 4 yıla kadar - tabletler ve durulama solüsyonu uygulanmadığını hatırlamak önemlidir. Bu ilaç, yüksek verimliliğe sahip bir ilaçtır ve bileşimi göründüğü kadar zararsız değildir, bu da onu yalnızca bir doktorun tavsiyesi üzerine kullanma nedendir.

Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 2019

Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 2019

Related news

 • Sorunsuz ve endişelendirmeden Megafondaki bakiyeyi kontrol etme
 • Hobi Fikirleri Yaratıcı El İşi Örnekleri
 • Festival Kızı Modası
 • Oktay Usta’nın Zeytinyağlı Brokoli Tarifi
 • ÇUBUK TARÇINDAN KOKULU MUM YAPILIŞI

 • Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 33

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri


  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 72

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 79

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 2

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 72

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 92

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 49

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 98

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 74

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 38

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 41

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 90

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 76

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 73

  Geksoral uyuşturucu: değerlendirme ve kullanım önerileri 72