Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı 2019

Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı 2019 Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

Bir ziyaret olmadan geçici olarak dövme yapmak istersalon? Evde gerçek. Gerekli malzemeleri ve araçları hazırlamanız, bir taslak seçmeniz gerekecektir. Bu sürecin özellikleri ve geçici dövme hakkında yorumların daha sonra tartışılacaktır.

Kendini ifade etmenin bir yolu olarak güzellik

Pek çok insanın bedeni karmaşık olmayan bir desenle dekore etme ihtiyacı duyduklarında hayatlarında anlar yaşarlar. Ya da orijinal renkli çizim.

Böyle bir eylemin nedenleri olabilirbilinçaltı arzusu çoğunluğun gri kütlesini oluşturmamaktır. Bazı insanlar, dövme yoluyla, geçici dövme hakkında söyledikleri gibi, kendi karakterlerini ve yaşam teyitlerini görmeye çalışıyorlar.

Açıklamalar ve daha basit. Bu bir kişinin görünüşünü süsleyen oldukça göz alıcı bir vurgu.geçici dövme yorumlar

Acıya dayanmak istemiyorsanız

Güzel bir vücudun tüm avantajlarına rağmen,Bir dövme verir, herkes resim çizerken her zaman ortaya çıkan acıya dayanmaya hazır değildir. Usta bir iğne ile vücut üzerinde çalışır. Süreç bir saatten fazla sürüyor. Bazen, tam teşekküllü bir çizim çizmek için birkaç oturum gereklidir. Dövmeyi sonra çizdikten sonra, dikkatlice ona dikkat etmelisiniz. İlk günlerde paternin uygulanacağı yerde cilt durumuna dikkat etmek özellikle önemlidir. Geçici dövme incelemeleri ile yargılanır.

Belki de inflamatuar sürecin gelişimi,Bazen kaslar gerildiği zaman kılcal kırılır. Kalıcı olarak uygulanan bir dövmesi olan insanlar, bu cilt alanının güneşe açık olduğu tüm dönem boyunca özel bir güneş kremi kullanmalıdır.dövme ne kadar

Ayrıca vücutta meydana gelecek olan yaş değişikliklerini de dikkate almalısınız. Zamanla, cilt uzanır, desen daha solgun olur.

Evet, ve bu süreçte bir kişi olması durumundahayat görüş ve öncelikleri değiştirir, dövme gereksiz hale gelebilir. Fakat dövme prosedürünün çok daha zor olduğu bilinmektedir. Ve daha pahalı finansal olarak. Dövme ne kadar, efendi söyleyecek. Resmin boyutunu ve çalışma miktarını ölçerken.

Bu özellikler ve geçici dövme yorumlarıalternatif bir çözüm arayışına yol açar. Peki ne yapıyorsun? Buradaki yardım, geçici dövme gibi çeşitli dövme seçeneklerinin seçimidir. Sadece cildinden kurtulacağı için zamanla sıkılmayacaktır.

Prosedür hoş ise ve efekt size bir etki bırakıyorsa, yeni görüntüler seçerek işlemi tekrarlayabilirsiniz. Bir kelimede, çok uygun.3 ay dövmeler

Geçici dövmelerin uygulanmasının avantajları. yorumlar

Dahası. Bir süre için dövme ne olabilir? Vücuttaki korunma süreleri nedir? Bir dövme maliyeti ne kadardır? Bu makaleyi okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Geçici dövme, böyle bir çizimKısaca ortaya çıkan vücut. Varlığının zamanı kısa. Bu dövme maksimum 3 aydır. Ve bu deseni uygulamak için, hoş olmayan bir sese sahip özel bir daktilo kullanmanız gerekmeyecektir.

Acıya dayanma arzusu yoksa vesağlıklarını riske atmak, geçici dövme yöntemini uygulamak en uygun çözüm olacaktır. Sen derinin altına iğne derin nüfuz tahammül ve ardından uzun süre egzersiz kendinizi sınırlamak gerekmez.

Geçici dövmeler nelerdir

Geçici dövme, yıkanabilir bir uygulamadırcildin üst tabakasının alanları üzerinde kısa süreli resimler - epidermis. Maruz kalma sürecinde, vücudun yüzeyine zarar veremezler, ancak dayanıklılık ve dayanıklılık göstergeleriyle övünemezler.bir ay için geçici dövmeler

Geçici dövme yapmaya karar verirseniz

Bu tür dövme çeşitleri oldukça yaygındır. Ve birçok güzellik salonlarında yapılabilir.

Kendine özgü olan teknolojinin tuhaflığıBu tür vücut sanatlarının çoğu, özel ekipman kullanmanıza gerek olmamasıdır. Bunun anlamı, profesyonel bir salonda performans göstermenin yanı sıra, vücudunuzu evinizde bile özgün bir tasarımla süsleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, uzman satış alanlarında cilt üzerine çizim setlerinden birini satın almak yeterlidir.

Ayrıca, hazır bir resmin basıldığı transfer etiketlerinin kullanımı hakkında yaygın bir bilgidir. İstediğiniz yerde cilt bölgelerine kolayca aktarılabilir.dövme salonu geçici dövme

Geçici dövme çeşitlerine genel bakış

Geçici dövmeyi nasıl yapabilirim? Cildin dekorasyon yönteminin seçimi, uygulama sırasında ihtiyaç duyulan malzemelerin ve araçların doğasına bağlı olacaktır.

Bunlar kısa süreli dövmelerin üç ana grubunun temsilcileridir:

 • Biotat - uygulanması sadece doğal biyolojik kökenli bir malzemenin kullanılmasını gerektirir.
 • Çeviri dövme - özel çıkartmalar kullanarak cilt üzerinde resim basma işlemi.
 • Aero-dövme - bir şablon ve boyalar için bir püskürtücü kullanarak doğum deseni kalıbının çizim.

Çizim özelliklerinin açıklaması

Geçici bir resim çizme yöntemlerinin her biri için, özelliklerinin mevcudiyetinin karakteristiğidir. Onlardan daha fazla konuşalım.

Orijinal Kına Kullanımı

Kına ile dövme yapmak, vücudunuzu süslemenin en zararsız ve ekonomik yoludur. Kına kullanırken, bitki kaynaklı tek bir zararsız boyayla uğraşıyorsunuz.

Kına pratik olarak alerjik olmaztepkiler, diğer hoş olmayan sonuçlar. Deriden sanatsal resim kullanımı Doğu'nun kadınlarından ödünç alınmıştır. Bu vücut sanatının özgün adı modern anlamda "mehendi" - "mendi-tatu". Hazır bir kına çözümü satın alınması birçok mağazada mevcuttur. Eser, ilkel sanat becerilerine sahip ince bir fırça kullanılarak yapılır. Bunlar bir ay boyunca geçici dövmeler.geçici dövme zamanında tutulur

Ve hepsi bu değil. Biotatuyrovka - bu geçici vücut sanatının özelliği olan tüm tekniklerin adıdır. Biotatuazha, kimyasal bileşenler kullanılmadan sadece doğal kaynaklı materyallerin kullanımı ile karakterize edilir. Bunlar yukarıdaki dövmelerin kına yardımı ile çeşitleridir; resimlerin bir tabanı ile kristal dövmeler türleri - yapay elmas. Özel bir organik yapıştırıcı ile cilt üzerine yapıştırılır. Bu aynı zamanda geleneksel bir jel kalem veya dövme için özel bir işaretleyici yardımıyla uygulanan cilt görüntüleridir.

Geçmişten gelen malzeme

"Çeviriler" - çocukluktan beri bizim tarafımızdan sevildi. Film şeklinde satılmaktadır. Çizimler kauçuk esaslı olarak yapılmıştır. Sadece cilt üzerinde yapıştırın, malzemenin kalanını dikkatlice çıkarın. Birkaç dakika sonra, renkli bir resmin ortaya çıkması vücudunuzun bir parçası haline gelecek. Ancak etkinin süresi küçük olacaktır. Kadın resimleri için geniş seçenekler yelpazesinin yanı sıra erkekler için seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu tip geçici dövme ne kadar sürer? İki haftadan fazla değil.

Yeni ürünler

Flaş dövmesi - vücut sanatının yeni bir versiyonu,taklit altın veya gümüş takılar. Düz su ve sünger kullanıyorsanız, bu dövmeyi cildinize uygulayabilirsiniz. Çizim cildin yüzeyine doğru bastırılır.

Zaten yukarıda belirtilen aeratat - varlıkbir tür geçici dövme. Böyle bir teknikte dövme yapmak için özel bir aparat kullanın - bir airbrush. Ve sıvı suya dayanıklı boya çeşitleri. Dövme salonunda profesyonellerin yardımıyla geçici dövmeler yapılabilir. Sonuçta, sadece hava uygulaması için özel bir ekipman var.geçici dövme yapabilirsin

Sonuçları özetleyelim

Dövme gibi bu tür vücut sanatı, yaygınmodern dünyada yaygındır. Vücudunuzu bir dövme ile süslemek istiyorsanız, ancak iğneden gelen acıya katlanmak istemiyorsanız, geçici bir dövme uygulayarak nazik bir yöntem deneyin.

Etrafta yürüyün, hisleri analiz edinsonuçlar. Sen mevsimi, ruh hali ve hava şartlarına bağlı olarak, değişim kalıplarını beğenebilirsiniz. Yeni görüntü, yeni bir ruh hali.

Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı 2019

Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı 2019

Related news

 • Bir fiil konuşmanın bir parçası mı Fiillerin çekimi nedir
 • Ağız Kanserinden Korunmanın Yolları Nelerdir
 • Selanik Bebek Hırkası Kaç İlmekle Yapılır
 • Cilt bakımında doğru bilinen yanlışlar
 • Bir erkekle bir kadın arasında dostluk var mıdır

 • Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı


  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı

  Geçici dövme: yorumlar, ne kadar tutar, nerede yapılacağı