Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 2019

Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 2019
21.08.2019

Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 30

Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım

Güzel tek katlı evler için bir bahane olabilirilham. Her birimiz, her ne diyecek olursa, konut ihtiyacı var. Bazı insanlar daire satın alır, diğerleri - kompakt ve rahat stüdyolar, üçüncü - konaklar. En iyi seçeneklerden biri küçük bir katlı ev olabilir. Çatı katı veya teraslı. Ya da normal. Çok fazla seçenek var. Ve onlar hakkında söylenmelidir.

güzel tek katlı evler

malzemeler

Güzel tek katlı evlerfarklı malzemeler. Ağaç en popüler olanıdır. Bu malzemeden yapılmış bir evden daha rahat ne olabilir? Ayrıca, doğal ve benzersiz özelliklere sahiptir. Ve ağaç "nefes alma" yeteneği ile donatılmış. Eğer bir ahşap ev inşa etmek veya satın almak karar verilirse, o zaman tesislerinde iyi bir mikroiklim sağlanmış olduğundan emin olabilirsiniz. Hava sürekli olarak nemlendirilecek ve taze olacaktır. Ayrıca, ahşap köşkler güzel görünüyor.

Taş daha az popüler malzeme değildir. Ana olarak (yani, binaları binadan inşa etmek) ve son işlem olarak (iç mekanlarda kullanılır) kullanılır. Sadece taştan yapılmış güzel tek katlı evler bulunmuyor! Nefis, pahalı ve hatta güçlü görünüyorlar. Ancak, bir taş ev satın almaya veya inşa etmeye karar verirseniz, bitirme maliyetine hazırlanmanız gerekir. Bu malzeme bir ağaçtan farklı olarak soğuktur, bu nedenle ısınma ve evi süslemek için harcanmak gerekecektir.

 Güzel tek katlı ev fotoğraf

Iç dekorasyon

Tüm güzel tek katlı evler iyi görünmüyoriçeriden. Birçoğu hala kendi başına kayıt yaptırıyor. Ancak, önceden temin edilmesi gereken bir unsur vardır (bir kişi bir ev satın almaya karar verirse) ya da mutlaka inşaat projesine dahil edilmek zorundadır. Ve sobadan bahsediyoruz. Özel bir evde sahip olmak neden gereklidir? Öncelikle, tüm evi (küçük olsa bile) ısıtmak için sadece soğuk kış aylarında pillerle çalışmak çok zordur. Soba, havayı kurutmayan "canlı" ısı verir. Üstelik, aynı zamanda, evine benzersiz bir şekilde konfor katan bir çeşit dekoratif unsurdur. Dedikleri gibi, ocaksız bir ev dumansız aynı semaver. İçerideki teraslı hemen hemen tüm güzel tek katlı evlerde şömine ya da fırın vardır. Bu nedenle, çok pratik bir yaklaşım, böyle bir unsur ile bir konak aramaktır.

 bir çatı katı ile güzel tek katlı evler

Inşaatın özgüllük

Bazı insanlar şehirlerinde ne olduğunu araştırmaya karar verir.güzel tek katlı evler. Fotoğraflar aslında kendi arzularınızı belirlemenize yardımcı olur. Çok fazla seçenek var. Ancak, diğerleri hayallerindeki evleri kendi başlarına inşa etmeye karar verirler. Ama hala tek katlı güzel evlerin neler olduğuna bak. Çeşitli konakların fotoğrafları, bir kişinin sahip olmak istediği konut modelini tasarlamasına yardımcı olur.

Deneyim yoksa - tabi ki,uzmanları. Bireysel ihtiyaçları (oda sayısı, kat sayısı, stil, kullanılabilirlik veya garajın bulunmayışı, vb.) Dikkate alarak hazır projeler veya halihazırda yeni bir proje sunacaklar. Bundan sonra taslak oluşturulur (cepheler, planlar, görselleştirme, malzemeler, yüzler). Ardından, planlama çözümü müşteri ile kesinleşir ve kararlaştırılır. Ve, en sonunda, son aşama, çizimlerin gelişmesidir. Mimari bölüm, tasarım ve mühendislik içerir. Bir çatı katı ile güzel tek katlı evler inşa edildiğinde, her şey dikkate alınır: planlar, bölümler, cepheler, düğümler, vakıflar, çatı, merdiven, zeminler ve daha fazlası. Bu nedenle süreç sorumludur ve bağımsız olarak veya bir uzmanın daveti ile bir evin sahibi olmak istiyorsanız, bunu dikkatle düşünmelisiniz.

güzel tek katlı ev teraslı

stilizasyon

Ev yapmak için hangi tarzın en iyi olduğu hakkındauzun süre konuşabilirsin. Aslında, aslında her şey tat tercihlerine bağlıdır. Renkli ve etkili bir şekilde eski Rus kütük kabinleri tarzında yapılmış kütük evler. Ve enerji verimli ve çevre dostu.

İyi dekoratif çözümler ile elde edilirCephe başarılı bir şekilde dekore edebilen tuğlaların kullanımı. Ek olarak, duvarların mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Olağandışı bir şey istiyorsanız, stilize bir kulesi olan bir ev ekleyebilirsiniz. Bu arada, şömineyi bacadan gizleyebilirsiniz. Pek çok insan bir tür ev alır - "kale" veya "kule".

Avrupa tarzında da yapılmış evlerpopülerdir. Temiz, basit ve pratik görünüyorlar. Ancak, kullanılan malzemelerin ucuz olmadığını hemen gösterir. Ve genellikle bu evler "yalnızlık" içinde değil - bir çim, çit, yollar ve diğer süslemeler ile.

Genel olarak, çok sayıda ev varyantı vardır. Ve sonra, oldukları gibi ve bağımsız olarak inşa edip etmeyeceklerine karar vermek, her bireyin karar vermesidir.

Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 2019

Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 2019

Related news

 • PATATES MANTISI Enfes Yemek Tarifleri
 • Biran için karides nasıl pişirilir
 • Şeker Hastası Hamilelerde Beslenme
 • Temel getiri nedir ve nasıl hesaplanır
 • Harika Salatalık Sunumu

 • Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 12

  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım


  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 45

  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 54

  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 90

  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 42

  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 96

  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 29

  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 81

  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 54

  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 58

  Güzel tek katlı evler hakkında herşey: nüanslar ve inşaatın özgüllüğü, her türlü proje, malzeme ve tasarım 43