Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 2019

Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 2019
21.08.2019

Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 51

Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri

Obsidyen taşı volkaniktir.orijin, aynı zamanda volkanik cam denir. Mineral, adını Antik Roma'dan gelen Obsidyen savaşçıdan almıştır. Her ne kadar uzun zaman önce diğer ülkelerde sadece obsidiyen diğer isimler altında biliniyordu. Taşın özellikleri farklı şekillerde yorumlanmıştır. Birisi ona güçlü bir tılsım ve asistan olarak kabul etti, diğerleri onu kötülüğün düzenlemesi göz önüne alarak ondan kaçınmaya çalıştı.

Amerika'da obsidien Kızılderililer gözyaşı denirKafkasya ile ilgili Apaçiler, o "Şeytan pençelerinden enkazını." Lakabı Şişe taş, dağ maun, kraliyet ve İzlanda akik, farsça, muslin ve reçine taş, Montana yeşim, obsidyen kar: mineral ve varyantlarının diğer isimler vardır. Çok güçlü gösteriyor özellikleri, bu yüzden törenleri gerçekleştirmek için şifacılar ve büyücüler tarafından kullanılır.

obsidiyen taş özellikleriObsidiyen soğutma nedeniyle ortaya çıkıyorvolkanik lav, bu yüzden kırmızı bir renk tonu ile gri, siyah veya kahverengi bir renge sahip olabilir. Ana mevduatlar Meksika, ABD, Rusya, Etiyopya, Ermenistan, Türkiye'dir. Uzun bir süre boyunca insanlar kendilerini hastalıklardan korumak için bir obsidien çakıl taşı taşıdılar, çünkü tüm organizmayı önleyici bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda, lito-terapi uzmanları sürekli giyilemeyeceği konusunda uyarırlar, çünkü mineraller böbreklerde güçlü bir etkiye sahiptir ve komplikasyonlara neden olabilir.

obsidiyen kar özellikleriSoğuk algınlığı ideal olarak korurobsidiyen. taş özellikleri uzun insan yararına kullanıldığı, bu nedenle, soğuk bir çırpıda ile giyinik onunla dekore edildiğinde sadece çok yüksek olasılık. Ayrıca gastrointestinal sistem üzerindeki faydalı etkisi ile dikkat edildi, yüzden tedavi ve mide ve bağırsak hastalıkları önlemek için kullanılmaktadır. Tesbih boncuklar ve sadece mükemmel obsidyen hipertansiflerle için kan basıncını normalleştirmek yardımcı olur.

Taşın özellikleri de büyülü olarak kullanılmıştır.törenler ve dini ritüeller. Sümerler bile ondan tapınak aynaları yaptılar. Obsidiyenle uğraşırken, son derece dikkatli olmanız gerekir, çünkü Satürn, Güneş ve Uranüs'ün enerjisini kullanır. Bir kerede üç cennet vücudunun enerjisini emen bir mineral bulmak zordur. Büyücüler, yardımlarıyla geleceği görmek için sık sık mineral toplar yaparlardı. Genellikle obsidiyenin doğal olarak koruyucu bir doğal büyü olduğuna inanılmaktadır. Taşın özellikleri, sahibini kısa görüşlü ve tehlikeli eylemlerden koruyabilir, istemsiz öfke patlamaları ve mantıksız saldırganlıktan koruyabilir.

taş obsidyen fotoğrafTranskafkasya'da obsidiyen çocukların boynuna asıldı. Mineralin bir fotoğrafı, sahte bir ürün almayı engellemek için nasıl göründüğünü anlamanızı sağlar. Bu taş, çocuğu yabancıların, kötü düşüncelerin ve olumsuz enerjinin etkisinden koruyabilir. Böyle bir tılsım, akıllı ve cesur bir şekilde büyümeye, hedeflere odaklanmaya ve doğru yoldan çıkmamaya yardımcı olur. Akrep için mükemmel. Ayrıca obsidyen bilim adamları, büyücüler, tasarımcılar, araştırmacılar, kötü ruhlardan korur.

Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 2019

Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 2019

Related news

 • EŞE DOSTA GİDER 3 BOYUTLU MİL OYASI YAPIMI
 • Karnıbahar Köftesi Hiç yediniz mi Tarifi ve Yapılışı
 • Irak Meclisi: Türkiyenin Musuldaki askeri varlığını kabul etmiyoruz
 • TIĞLA YAZLIK YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Kolay Sebze Çorbası Nasıl Yapılır

 • Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 52

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri


  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 30

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 40

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 90

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 22

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 37

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 56

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 97

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 84

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 59

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 79

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 2

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 62

  Güvenilir bir obsidiyen savunucusu. Taş özellikleri 41