Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 2019

Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 2019
25.08.2019

Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 87

Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar

"Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur?" - milyonlarca kadının sorduğu asırlık soru.güneyden sonra bronzluk nasıl korunur Çünkü sen yazın gitmekten vazgeçmek istemiyorsun. Özellikle güzel bir güney tan. Ama herkes cildin yenilenecek bir özelliği olduğunu biliyor. Ve sonuç olarak, güzel bir güney gölge yavaş yavaş kaybolur. Fakat daha uzun bir süre korunmak için özel yöntemler vardır. Aşağıdakiler en etkili olanlardır. Onları takip edin ve bir yıl boyunca cildinizin çikolata rengi size sağlanacaktır!

Yani, mümkün olduğunca uzun süre kaydetmenin çeşitli yolları vardırGüney tan İlk olarak, olabildiğince uzun süre bronzlaşmak için cildi nemlendirmeyi unutmayın. Özel nemlendirici kremler ve yumuşatıcılar kullanın. Özellikle banyo, duş veya saunadan sonra. Buna ek olarak, bronzlaşma korumak için özel kremler ve losyonlar vardır. Ayrıca maksimum etkiyi elde etmek için kullanılmalıdır.

İkincisi, deniz tuzu kullanabilirsiniz. Bu tür tuz ve çeşitli yağlarla banyo yapmak, sadece eğlenmekle kalmaz, aynı zamanda güneyden sonra bronzlaşmayı da düşünmezsiniz.

daha uzun bronz tutmak nasılGeleneksel tıp da bu konuda geride kalmıyor. Çikolata renginizin ömrünü uzatmaya yardımcı olacak birçok farklı yol ve yol var.

Örneğin, sabahları taze çay yaprakları ile yıkamak. Çay, gözenekleri sıkılaştıran ve cildi nemlendiren, dolayısıyla bronzlaşmayı uzatan kullanışlı özelliklere sahiptir.

Kahve kullanmak da etkilidir. Kullanmanın birkaç yolu var. Kahve kaynatılmış suda çözülür, sonra dondurulur. Her sabah ortaya çıkan buz küpleri silinir. Taze doğal kahve, demlenmiş ve yüz kalınlaşabilir. Kahve sadece güneş yanığının uzamasına katkıda bulunmaz, aynı zamanda selülitle mücadelede mükemmel bir yardımcıdır.

Sonra tan kaydetmek için daha iyi bir yolu yokturgüney solaryum bronzlaşma daha. sonra güneşi ziyaret, ayrıca düzenli olarak, çok uzun bir süre için, bronzlaşma yatakta birkaç dakika için etrafında yürüyüş sonucu düzeltin.

güneyde ne kadar tutulurAma şunu hatırlayın:yapay ve kozmetik araçlara sahip olamaz. Cildinizi mümkün olduğunca uzun süre korumak için, güç sisteminizi tamamen yeniden yapmanız gerekir. Şu anda vücudunuz için gerekli olan ana madde A vitamini. Bunu yapmak için, şeftali, kayısı, havuç, domates, ıspanak, yumurta, peynir, süzme peynir ve süt gibi yiyecekler yemelisiniz. A vitamininin vücudunuz tarafından iyi emilmesi için yağlı yiyeceklerle birlikte yenmesi gerekir. Ayrıca, E vitamini içeren sebze ve bitkisel yağlar üzerinde "yağlanmalıdır".

Birisi, nasıl kurtarılacağı sorusuyla sürekli eziliyorgüneyden sonra bronzlaşır ve çeşitli yollar dener ve birilerinin çaba göstermesine bile gerek yoktur. Sorun şu ki cilt farklıdır. Açık tende bronzlaşma çok zayıftır, 20 günden fazla değildir. Orta tipin derisi üzerinde - 40'tan biraz daha fazla. Ve cildin cildinin sahipleri 2 ay ve daha da fazla bir oranda bronzlaşabilirler.

Ancak, cildiniz ne olursa olsun, güneşlenmeden sonra soyulma ve soyulma gibi işlemleri yapamayacağınızı unutmayın. Onlardan dolayı, güzel bronzluğunuz çabucak yanmaya başlar.

Bu kurallara uyuyorsanız, cildinizi nazikçe ve nazikçe tedavi ederseniz, güzel bir güney tanısı sizi en az bir yıl boyunca sevindirecektir!

Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 2019

Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 2019

Related news

 • Fiyonk Bebek Yeleği Yapılışı
 • KOLAY CAM BARDAK BOYAMA YÖNTEMİ
 • Elma Sirkesi Ve Karbonatla Zayıflama İksiri
 • Gerçeğe Çağrı – Total Recall
 • Bahşiş alamayan çocuklar gelin arabasının camını kırdı

 • Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 97

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar


  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 25

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 99

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 84

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 21

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 3

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 37

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 22

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 86

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 63

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 99

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 75

  Güneyden sonra bronzluk nasıl korunur: etkili yollar 26