Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 2019

Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 2019
16.09.2019

Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 58

Güney komşuları: Krasnodar'dan Rostov'a kaç kilometre?

Rusya, dünyanın en soğuk ülkelerinden biri değil, aynı zamandaBurada, ülkenin güneyindeki tatil bölgelerinde kötü hava koşullarından saklayabilirsiniz. Karadeniz ve Azak Sahili kıyısı, Rusların çoğunluğunun gözde turist yollarıdır. Son zamanlarda, Cote d'Azur'u Karadeniz kıyılarında dinlenmeyi tercih eden turist sayısı artıyor. Ülkenin başlıca tatil alanları arasında Krasnodar Bölgesi, Rostov Bölgesi, Astrakhan Bölgesi ve Dağıstan Cumhuriyeti yer alıyor. 2016 istatistikleri, yerli turistlerin çoğunun -Rusların bu şekilde dinlenmeyi tercih ettiğini gösteriyor. Bu nedenle, rahatlıkla denize gidiş için Krasnodar'dan Rostov'a kadar kaç kilometre bilmek çok yararlıdır.

Krasnodar

Rostov'dan Krasnodar'a kaç kilometreBir iklim açısından bakıldığında, Krasnodar çokkonforlu şehir. Burada ortalama sıcaklık yaz aylarında 25 ° C ve kış aylarında 1.2 ° C'dir. Fakat ortalama sıcaklık, Krasnodar'daki ılıman iklimin bir teyidi değildir. Aslında, sıcak bir yaz günü, ağaçların gölgesinin dışında uzun süre kalmanız imkansızdır, hatta sıcak asfaltta yumurta kızartması deneyebilirsiniz! Uzun bir tarihe sahip olan şehir, Kuban'ın sağ kıyısında rahatça bulunur. Krasnodar'dan Rostov'a kaç kilometre uzaklıkta - bu durumda, ikincil bir mesele, çünkü Krasnodar'dan iki yüzeye sadece 150 kilometre! Her şehrin kendisiyle birlikte inşa edildiği amacı karakterize eden kendi adı vardır. Krasnodar, "Kafkasya'nın kapısı" nın gurur duyduğu adı taşıyor. Şehir Catherine the Great tarafından Don Kazaklarına verildi.

Rostov-on-Don

Krasnodar'dan Rostov'a kaç kilometre Görkemli Rostov şehrinin tarihi daha az değilbüyüleyici. Elizaveta Petrovna tarafından 1749 yılında kurulmuştur. Büyük bir hızla zengin şehir gelişti, ticarette aktif olarak yer aldı ve coğrafi konumu bu işe katkıda bulundu. Ekim Devriminden önce Rostov-on-Don imparatorluğun ekonomik kalkınma açısından üçüncü kenti oldu. Rostov, Büyük Vatanseverlik Savaşı'nda son derece önemli bir rol oynadı; Kızıl Ordu'nun saldırıları savunmasını değiştirdiği sınırları aştı. Bu güneydeki şehrin muazzam tarihi ve kültürel zenginliği, sadece Rusya'dan değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından gelen binlerce turisti cezbetmektedir. Fakat Rostov halkı Karadeniz kıyısında dinlenmeyi aklından bile geçirmez. Bu nedenle, Rostov'un tüm sakinleri ve bu güzel şehrin konukları, Rostov'tan Krasnodar'a kaç kilometredir bilmeliler.

Deniz yolculuğunda

Krasnodar'dan Rostov'a bir aile gezisi içinve geri araba ile bir gezi için mükemmel bir şekilde uygundur. Krasnodar'dan Rostov'a kaç kilometredir - önemli değil, eğer yolda harika bir hava ve çok iyi müzik çektiysen. Rostov'a birkaç yolla ulaşabilirsiniz: E-50 "Don" ve M-4 güzergahlarını kullanarak veya E-115 ve M-4 güzergahlarını kullanın. İlk seçenek yolda 3.5 saat, yolun uzunluğu yaklaşık 285 kilometre, ikinci güzergahta bir saat daha (mesafe 350 km) gerekecektir.

Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 2019

Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 2019

Related news

 • Heidi Videoları Sayfa 2
 • Trakehner atların cinsi: geçmişi ve açıklaması
 • Ravarın kullanışlı özellikleri: ana unsurlar
 • Antibiotik Sumamed: Genellikle angina ve otitis olan çocuklar için kullanım talimatları
 • Daewoo Nexia: özellikler, tasarım ve fiyat

 • Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 58

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre


  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 31

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 18

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 52

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 73

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 75

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 60

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 52

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 18

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 41

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 33

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 27

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 80

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 36

  Güney komşuları: Krasnodardan Rostova kaç kilometre 80