Güneşe Çıkmadan Nasıl Bronzlaşılır 2019

Güneşe Çıkmadan Nasıl Bronzlaşılır 2019
Güneşe Çıkmadan Nasıl Bronzlaşılır


Malumunuz yavaştan havalar soğumaya başladı. Güneş kendini çekmeye başladığı bu aylarda yazın sahip olduğumuz veya olamadığımız bronz tenimizi korumak epey zorlaşacak. Özellikle yaz aylarında bronz ten sahibi olamayanlar bu konudan daha büyük bir muzdariplik çekiyor olabilir.

Her ne kadar güneş ışınlarının cildimize fazla yansıması iyi olmasa da biraz d vitamini herkese iyi gelecektir. O halde tatile gidemeyenler ve bronz tenlerini korumak isteyenlere bu konuda yapabilecekleri bir şeyler olduğunu göstermek isteriz.Güneşe çıkmadan bronzlukelde etmek için yapacağınız şeyleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Bronzlaştırıcı Kremler:

Yaz ortasında bile peynir gibi bir cilt yapısına sahip olduğunuz için, günleriniz tatsız şekilde geçebilir. İnsanlar bu durumu garipseyebilir ve meraklı bakışlara ve tatsız sorulara karşı verecek cevabınız olmayabilir. Ama bu durumu hiçbir şekilde dert etmenize gerek yoktur. Çünkü sizin durumunuzda olan milyonlarca kişinin sorununu ortadan kaldırmaya yönelik piyasada çeşitli ürünler vardır. Bu ürünlerden biri de bronzlaştırıcı krem çeşitleridir.

Bu krem çeşitlerinden kendi cilt tipinize uygun olanı seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. Hafif ve kokusuz ürünler olduğu için cildinizi rahatsız etmeyecek seçenekler arasında olacaktır. Aynı zamanda nemlendirici ve SPF içeriği de olduğu için kullanımınız sırasında birçok işe yaraması da cabası olacaktır. Bu nedenle güven içinde zorlanmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güneş Sütü Yöntemiyle Bronzlaşmak:

Hızlı bronzlaştırma yöntemleriarayanlar için ideal olacak güneş sütü, hayalinizdeki ten rengine sahip olmanız için kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Özellikle etkilerini daha kısa sürede ve etkili şekilde görmek isteyenler için doğru bir seçim olacaktır. İçerdiği E vitamini sayesinde cildin beslenmesine olanak sağlayan güneş sütü, aynı zamanda bu özelliği ile cildin daha genç gözükmesine yardımcı oluyor. Sağlıklı bir ürün olduğundan dolayı da, kesinlikle kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Büyük markaların bu alanlarda üretmiş olduğu ürünleri tercih ederek, sizler de kısa süre içinde bronz bir ten yapısı elde edebilirsiniz.

Bronzluk İçin Kolay Yöntem: Pudra ve Bronzlaştırıcı Sprey


Öte yandangüneşe çıkmadan bronzlaşma yollarıarasında pudra gibi kolay ve günlük kullanıma oldukça uygun olan bir yöntemi de deneyebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde istediğiniz bronzluğun elde edilmesi sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Ürün yüze uygulanabildiği gibi, vücut bölgesine de rahatlıkla uygulanabiliyor. Doğal bir görünüm ortaya çıkardığı için, kesinlikle pudranın kullanıldığı anlaşılmıyor.

Özellikle yaz aylarında bronz bir görünüm elde edememekten yana şikayetleriniz varsa, bu ürün seçimi sayesinde memnun kalacağınız ten rengini elde edebilirsiniz. Şayet sadece yüzünüze pudra uygulamak istiyorsanız vücudunuz için sprey yöntemini de deneyebilirsiniz. Özellikle bacaklar için bronzlaştırıcı sprey kullanarak daha bronz bir ten yakalama şansınız olabilir. Hem pudranın bulaşmasını engeller aynı zamanda sadece görünecek bölgenize uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Bakım ürünleri satan mağazalarda rahatlıkla bulabileceğiniz bronzlaştırıcı sprey ve pudraları bir arada kullanabileceğinizi de unutmaın.

Vazgeçilmez Solaryumlar:

Bunun yanında kalıcı bir etki arıyorsanız ve cildinizin uzun zaman boyunca bu şekilde görülmesini istiyorsanız, o zaman çareyi solaryumda bulabilirsiniz. Yaz ve kış fark etmeden kullanabileceğiniz solaryumlar sayesinde uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz cilt rengine ulaşmanız artık hayal değildir.

Özellikle diğer yöntemlerle uğraşmak istemeyen ve en kalıcı şekilde bu işi tamamlamak isteyenler için, en iyi yol olacaktır. Sizlerde yazın elde edemediğiniz cilt tipini basit bir yöntemle ortaya çıkarmak isterseniz, o zaman kadınların vazgeçilmezi haline gelen solaryumları kullanabilirsiniz.

Bronzlaşmak İçin Doğal Yöntemler:

Bunun yanındadoğal yöntemlerle bronzlaşmakiçin yapabileceğiniz bazı şeyler bulunur. Bunları düzenli olarak cildinize sürerek de ten renginizi gözle görülür şekilde koyu bir hale getirebilirsiniz. Zeytinyağı bronzlaşmak adına kullanmanız gereken en etkili doğal yöntemlerden biridir. Haftada iki kere uygulamanız gereken zeytinyağını tüm vücudunuza eşit bir şekilde yedirmeye özen göstermelisiniz.  Bu şekilde vücudunuzun gördüğü güneş ışıklarını hızlıca cildinize geçmesine imkan tanırsınız. Ayrıca havuç suyu da bronzluğu sağlarken düşlediğiniz ten rengine ulaşmanız için doğru bir seçim olacaktır.

Sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak adına bu yöntemlerden birini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda evde de kendiniz yapabileceğiniz bronzlaştırıcı karışımlar da bulunmaktadır. Bu karışımların bir çoğu kakao yağı veya kakao içermektedir. Nemlendirici kremlerle karıştırarak cildinize uygulayabileceğiniz gibi daha farklı yağlarla harmanlayarak kullanabilirsiniz.


Güneşe Çıkmadan Nasıl Bronzlaşılır 2019

Güneşe Çıkmadan Nasıl Bronzlaşılır 2019

Related news Güneşe Çıkmadan Nasıl BronzlaşılırGüneşe Çıkmadan Nasıl Bronzlaşılır


Güneşe Çıkmadan Nasıl Bronzlaşılır


Güneşe Çıkmadan Nasıl Bronzlaşılır


Güneşe Çıkmadan Nasıl Bronzlaşılır


Güneşe Çıkmadan Nasıl Bronzlaşılır