Fransız aktör Bernard FarsiFransız aktör Bernard Farsi
Fransız aktör Bernard Farsi

Fransız aktör Bernard Farsi

Bernard Farsi - Bu, neredeyse altmış filmin bulunduğu, oldukça iyi bilinen ve Fransız kökenli bir aktör.

Kısa biyografi

Bernard 17.03'te doğdu.1949'da Fransa'nın Lyon şehrinde hayatının çoğunu geçirdi. Lisenin sonunda, Fransız komedilerinin gelecekteki oyuncusu, sanat çalışmalarını yürüttüğü Konservatuar ve Lyon'a giriyor. İkinci yıl, Reims'teki Robert Osssein Tiyatro Okulu'nda kısa süreli çalışmalar yapmak için konservatuvardan ayrılır.Bernard Farsi

Bundan sonra daimi bir yere taşınır.Fransa'nın başkenti Paris'te ikamet. Oyunculuk kariyerini kurmaya başladığı yer. Bu arada, başarı hemen Farsça'ya gelmedi. Hayatında her zaman başarılı olmayan birçok deneme ve döküm vardı.

Film kariyerine ek olarak Bernhardt Farsça da film sektöründe daha az başarılı olmadı tiyatro çalışmalarında, dabbled. Rusya'da, eserleri de Batı Avrupa'da olarak bilinen değildir.

Bernard Farsi: filmler

Aktörün kariyeri Bernard sonunda başladı60-ler. Ama o zaman filmlerde sık sık rol almadı. Çaldığı ilk uzun metrajlı film “Ölmemesi gereken gibi” (1976) filmdi. Ancak, 70'lerin sonlarından beri düzenli olarak filmlerde rol almaya başladı. O zamandan beri, Bernard Farsi anavatanında gerçekten popüler ve ünlüydü ve ardından ününü Fransa'nın ötesine yaydı.

80-ler diyebiliriz. Bernard için çok verimli idi. Bu on yıl için kariyerinin zirvesi geldi. Ancak, daha sonra dünya çapında ün kazandı.

Dünya ünlü Bernard Farsi rolünü getirdiLuc Besson tarafından yönetilen komedi filmi "Taxi" (1998) komiseri Zhibera. Bernard'ın performansındaki karakter o kadar karizmatik ve sempatikti ki, dünyadaki taraftarlar filmin ana karakterlerinden neredeyse daha fazla onu sevdiler.Bernard Farsi Filmleri

Sonra iki tane daha komedi filmi vardı. Bu imtiyazın son filmi, komiser filmi, 2007'de çekildi ve aynı komiser Zhibera'nın rolüyle Bernard Farsi ile "Taksi 4".

Popüler komedi franchise "Taksi" ek olarakFransız aktörün kariyerinde diğer bazı olağanüstü bantlar vardı. 2002 yılında komedi “Asterix ve Obelix: Mission Cleopatra” da rol aldı. Bu filmdeki Bernard Farsi, Barbe-Rouge le korsan rolünü oynadı.

Tiyatro ve diğer aktiviteler

Sinemanın yanı sıra Bernard Farsi bir dizi tiyatro prodüksiyonuna katıldı. Tiyatrodaki rollerinin toplam sayısı yaklaşık on, sonuncusu ise 2019 yılında gerçekleştirildi.

Yani sinemada olduğu gibi Bernard da kariyerine tiyatroda devam ediyor. Örneğin, 1998'de, Espéces Menacées oyununa katıldı ve 1999'da bir Avrupa turnesine çıktı.Kleopatra Bernard Farsi'nin asteriks ve obelik misyonu

Ancak, kariyer hakimi orada bitmiyor. Yaratıcı etkinliğini çok fazla genişletmeyi istemese de, sinemada ve sahnede oyunculuk çerçevesini kısıtlayarak, genellikle çeşitli konuşma şovlarında televizyonda yer aldı.

Sonuç

Bernard Farsi, katılımı olan filmlerizleyiciyle büyük bir başarı yakalayın, zamanımızın olağanüstü bir Fransız aktörü, belki de en iyiler arasında değil, ama şüphesiz Fransız film endüstrisinin gelişiminde ve gelişiminde önemli bir rol oynadı.

Onun sicili büyük bir içerirönemli filmlerin sayısı ve çeşitli olağanüstü tiyatro yapımları. Bernard Farsi ve bu gün aktif olarak çekilmeye devam ediyor, filmografisini genişletiyor. Tabii ki oyunculuk kariyerinin zirvesi bitmiştir, ancak bu, aktörün yazılabilir olduğu anlamına gelmez.taksi 4 bernard farsi

Dünya çapında büyük ilgi görüyorve evde bizim zamanımızın en önemli aktörlerinden biridir. Fransa'da Bernard sevilir ve takdir edilir, bu yüzden aktör, çok değerli olanların da bulunduğu çok sayıda iş teklifi almaya devam eder.

Olabildiğince, Bernard Farsi haklı olarak kabul edilirhaklı ve tanınmış aktör. Büyük gezegenimizin her köşesinde çok sayıda hayranının bulunmasına şaşmamalı çünkü yetenekleri ve oyunculuk yetenekleri pek çok farklı projede gösterilmişti. Onun oyunculuk karizması o kadar büyük ki, Bernard'ın ikincil rol oynadığı pek çok kasette, “battaniyeyi kendi üzerine çek”, kasetlerin ana karakterlerini gölgede bırakıyor. Dünyadaki milyonlarca insanın yeteneklere hayran olduğu ve Bernard Farsi'nin karakterlerine sempati duyduğu karizma ve benzersiz oyuncu oyunudur.

Fransız aktör Bernard FarsiFransız aktör Bernard Farsi

Related news

 • Saç Kavurma Videosu
 • Dilim Poğaça Tarifi
 • Yaprak Arası Tunus Tığ Oyası Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Sorun: ses oturuyor. Ne yapayım
 • Tuvalet Kağıdı Rulosu ve Keçe ile Bileklik Yapımı

 • Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi


  Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi

  Fransız aktör Bernard Farsi