Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 2019

Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 2019
17.10.2019

Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 76

Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü

Rus bölgelerinin yüksek potansiyeliBölgesel iş ile iş ilişkileri geliştirmeye istekli yabancı yatırım şirketlerinin sayısını artırmaya yardımcı olur, bu sayede işbirliği büyüme için etkili bir katalizör olabilir. Bölgeler, sosyo-ekonomik politikaları bağımsız olarak takip etme fırsatına sahiptir. Belirlenen görevlerin çözülmesine yönelik yöntemler, pazarlamanın yatırımcılık (ticari) ve turist çekiciliği sorunlarını çözebilen, pazarlamada fiyatlandırma politikası gibi bir tür bölgesel pazarlama araçlarıdır:

- İdari, politik, sosyo-ekonomik, finansal kaynaklar;

- şekillendirme amaçlı kaynaklarBölgenin pozitif resim: bölgesel ve uluslararası fuarlar, reklam kampanyaları, bilgi kitapçıkları, broşürleri, internetten yayın bilgileri ve daha fazlasını;

- Bölgenin iş ve kültür yaşamını ve altyapı gelişimini geliştirmeyi amaçlayan kaynaklar.

Bölgesel modern kavramların gelişimiEkonomik faaliyetin bu bölümünde pazarlama, rekabetçi fiyatlama politikası, bölgelerin ekonomik büyümesini sağlamak için bugün talep görmektedir. Örneğin, Rusya'nın en uygun yatırım ortamlarından birine sahip olan Nijniy Novgorod bölgesi, büyük turist ve yatırım potansiyeline sahip bir bölgenin en başarılı örneğidir.

Geliştirilen Gelişim Programına uygun olarak2020'ye kadar olan bölge, bölgenin sanayi gelişiminin öncelikli sektörleridir: otomotiv, bilgi teknolojisi, kimya ve petrokimya, havacılık ve metalurji, yapı malzemeleri ve turizm. Bölge, öncelikli olarak bürokratik maliyetleri en aza indirmeyi ve yatırım projelerinin uygulayıcılarına çeşitli tercihler sunmayı amaçlayan yatırım projelerini desteklemek için benzersiz bir yönetim mekanizması geliştirmiştir.

Geçtiğimiz birkaç yılda biryabancı yatırımın yüksek büyümesi. 2007 yılında yabancı yatırım tutarı 469 milyon ABD doları olurken, 2011 yılında 710,2 milyon ABD doları olmuştur. Gelecekte, ekonominin bu alanında stratejik planlamayı sağlayacak olan yıllık% 115 yatırım oranının, yıllık% 115 seviyesinde istikrarlı hale getirilmesi, bir yatırım projesinin uygulanmasında hangi fiyat politikasının en etkili olduğunu belirleyeceği öngörülmektedir.

Nijniy Novgorod bölgesi, Rusya'nın en büyük sanayi bölgelerinden biridir.

GSYİH açısından, bölge Rusya’da 7. sıradave onun ekonomik yapısında işleme sanayi hakimdir. 1.7% daha fazla maden endüstrisi hesaplarında. sanayinin alan 700 binden fazla kişi, ya da toplam istihdamın% 62 ile 650'den fazla 000 işletme bulunmaktadır. Bölgenin özelliği makine mühendisliği (bölgenin GSYİH'sının% 43,6), metalurji (16.7%), petrokimya (% 6.9), Enerji (% 9,7), gıda endüstrisinde (9.7%) ve gelişiminin yüksek seviyesidir orman kompleksi (% 4.4), ve uygun bilimsel ile savunma sanayi - araştırma kompleksi.

Bilimsel ve teknik sektör daha fazla temsil edilmektedirAkademik enstitülerden bölgedeki fabrika ve fabrika bürolarına kadar 100 çok seviyeli bilimsel organizasyon. Üretim organizasyonuna bilimsel yaklaşım, şirketteki hangi fiyatlandırma politikasının dinamik olarak değişen bir piyasa koşulunda en karlı olduğunu daha yetkin bir şekilde planlamamıza izin verir. Ekonomik uzmanlık alanlarındaki uzmanlar da dahil olmak üzere bölgenin eğitim sisteminde 200 bini aşkın öğrenci çalışıyor. Eğitimde modern yaklaşımlar, liberal eğitim fiyatlandırma politikası, bölge ekonomisinin çeşitli sektörleri için her seviyeden uzmanların sağlanması konusunda bölgeyi kendi kendine yeterli kılmaktadır.

Nizhny Novgorod Bölgesi ve özellikle Nizhny NovgorodSovyet döneminde Novgorod yabancı misafirlerin girişi için "kapalı" bir bölge oldu. Sonuç olarak, bugün Nijniy Novgorod bölgesi, potansiyel karşı tarafları için az bilinir ve yurtdışında sürdürülebilir bir imaja sahip değildir. Ancak büyük bölgesel potansiyel, yetkin bir şekilde geliştirilen pazarlama stratejisi ve bu alandaki fiyatlandırma politikası, reklam şirketleri, finansman, samimi çıkarlar ve inisiyatif ile ekonomik kurumlar, bölgedeki yatırım çekiciliğini kesinlikle sağlayabilir.

Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 2019

Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 2019

Related news

 • KİBAR MODELLİ ÇEYİZLİK İĞNE OYASI TARİFİ
 • Günün ekonomisi Videoları Sayfa 2
 • İrmik Lokması
 • Evlendikten sonra değişir demeyin
 • Doğum Sırası Çocukların Karakterini Etkiliyor

 • Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 98

  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü


  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 87

  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 56

  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 44

  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 22

  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 5

  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 2

  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 48

  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 18

  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 23

  Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü 19