Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 2019

Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 2019
17.07.2019

Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 74

Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler

Çocuk ürünlerinin gizemli dünyasında, Fisher markasıFiyat öncelikle harika oyuncaklarla ilişkilendirilir. sandalye ve beşikler sallanan şezlong, - Ama küçük olanlar için markanın koleksiyonunda daha yakından bakmak inanılmaz uygun Fisher Price görülebilir. Bugün incelememizde bu alışılmadık iç mekan unsurları hakkında konuşacağız.

Marka Tarihi

Ünlü "oyuncak" markanın geçmişi başladı1930'larda. Fisher Price Irving Price'ın kurucuları ve Herman Fisher, hayal gücünü geliştiren oyuncakları yaratma çabalarını birleştirmeye karar verdiler. Yani komik bir ördek Doktor Doodle, köpek Snoopy ve arabadaki Coaster Boy'daki çocuk vardı.

Savaş sırasında, malların üretimi içinokulöncesi çocuklar askıya alındı ​​- on yıllık aktif bir faaliyetten sonra ilaç ve uçaklar için ayrı parçalar üretmeye başladı. Savaş sonrası yıllarda, oyuncaklar için ahşap olmaması nedeniyle Fisher Price, alternatif bir malzeme - plastik buldu.

Yirmi yıl sonra şirket, kendioyun salonunda, uzmanların çocukların vakitlerini nasıl harcadığını izlediği bir laboratuardır. Bu, erken gelişim için alışılmadık oyuncaklar geliştirmeye yardımcı oldu.

Serinin 80'li yılların- da yeni bir kategori vardı - "Çocuklar için ekipman", içinde çocuk sandalyeleri, karyolalar, yüksek sandalyeler ve diğer ürünler üretmeye başladı.

Bugüne kadarki en önemli markalardan biri olan Fisher Price, en başarılı markalardan biri.

balıkçı şemsiye salonları

Anababalar için bir hediye mi yoksa işe yaramaz bir şey mi?

Yenidoğanlar için şezlonglar üretmeye başladıyaklaşık yirmi yıl önce. Yenilikler, genç ebeveynler arasında gerçek bir şaşkınlığa ve bebek için başka bir aksesuar satın almamıza şüphe getiriyordu. Fakat zaten ilk kullanım günlerinde, anne ve babam yanlış olduklarını itiraf ediyor. Sallanan sandalye (fiyat - 2000'den 10 000 ruble'ye kadar) işe yaramaz bir nesne değildi.

Yenidoğanın hayali tahmin edilemez bir şeydir. Bazı çocuklar günlerce uyur, bazıları ise yarım saat zorlukla uyum sağlar. Genç anne ne kadar zor olursa olsun, tüm boş zamanlarını bebeğe alamaz. Temizlik, yemek pişirmek ve yıkamak için zaman ayırmanız gerekir, ama çocuk ne yapacak? Yeni gelen ebeveynlere yardım etmek için çoğu çocuk oyun oynamayı, dinlenmeyi ve yetişkinleri izlemeyi seven Fisher Price şezlonglar.

Sevimli hayvanlar

En popüler modellerden biri, yatıştırıcı titreşimleri ve komik küçük hayvanları olan "Fisher Price" sandalyesi.

Ergonomik bir koltukta bebek rahat olacak veYumuşak kumaş her türlü sürpriz için hazır. Küçük bir hile, üç küçük hayvanla parlak bir oyun tahtasının keyfini çıkarmaya yardımcı olacak. Farklı renkler ve dokular, vizyonun yanı sıra motor ve dokunsal becerileri de teşvik eder.salıncak fisher fiyatı

Üreticiden alınan bilgilere göre,Chaise Lounge Fisher Price, yardım almadan oturabilecek bebekler için uygundur. Ağırlık limiti maksimum 11,3 kg'dır. Güvenlik, kaymaz ayaklar ve üç noktalı kemerlerle sağlanır. Tasarımın kendisi çok hafif ve az yer kaplıyor.

Yağmur ormanlarından arkadaşlar

Swing Fisher Price "Yağmur ormanlarından arkadaşlar"- Çocuk eşyalarının dünyasında bir başka hit. Birçok ebeveyn bir bebek ve bir salıncak için sabit bir sandalyeyi birleştiren bu cihazı önermektedir.

Özel SmartSwing teknolojisi sayesinde,Çocuk için uygun altı salıncak hızından birini bağımsız olarak seçer. Buna ek olarak, program bebeğin ağırlığını otomatik olarak belirler - bu, büyüdükçe hızın yavaşlamayacağı anlamına gelir.

sallanan sandalye fiyatı

Sallanma fonksiyonu kapatıldığında, ürünRahatlatıcı titreşimler ve doğanın sesleriyle gündüz uykusu için konforlu bir şezlong salonuna dönüşür. Çocuğun uyanması sırasında müzik melodileri ve iki sevimli arkadaş - bir aslan ve bir fille eğlenilecek.

Swing Fisher Price en iyi yardımcı olacakgenç anne Küçük bir ağırlık ve ebat, ergonomik bir koltuk, müzik eşliğinde, kaymaz ayaklar ve rahat bir tutamak, Amerikan üreticisinin ürettiği avantajlardan sadece birkaçıdır.

Bebekle büyümek

Çoğu rock grubu ve sandalyede sınırlamalar varağırlık, örneğin, 11.5 kilogramdan fazla değil. Ancak, doğumdan 2-3 yaşına kadar olan çocuklar için tasarlanan Fisher Price şezlongları koleksiyonunda var. Daha yaşlı yaş için, üretici ürünü yiyecek ve oyunlar için kullanmayı önerir.

sandalye fisher fiyatı

"Birlikte Büyüyen" koleksiyonunda sallanan bir sandalye var.(fiyat 5000 ruble). Pembe renkteki tasarım, büyüleyici bir tavşan ve çiçeklerle ve kelebeklerle oyun paneli kesinlikle küçük prenseslerin beğenisine olacak.

Temel Özellikler:

 • derin rahat koltuk;
 • katlanır arkalığı;
 • parlak oyun paneli;
 • hafif inşaat ağırlığı;
 • titreşim fonksiyonu;
 • Makine yıkamasını kolayca taşıyan malzeme.

Şezlong salonunun başka bir modeli de her ikisi için uygundur.Erkekler ve kızlar için. Oyun panelindeki sevimli küçük hayvanlar çocuğu gerçek ormana taşıyacak. Fisher Price "Rainforest gelen komik maymunlar" fonksiyonel önceki modelden farklı değildir - sandalye de 18 kg ağırlığındaki çocuklar için tasarlanmıştır.şezlong

Bir şezlongunu seçme

Çocuk mağazalarından alınan malların çeşitliliği bazen ebeveynleri çıkmaz bir noktaya yerleştirir, bu nedenle bir şezlongun seçimi sorumlu bir şekilde ele alınmalıdır.

Aşağıdaki özelliklere dikkat edin:

 1. Yapının stabilitesi.
 2. Anatomik geri.
 3. Emniyet kemerleri.
 4. Taşıma için tutamakların varlığı.
 5. Güneş siperliği.
 6. Oyuncaklar için ark.
 7. Döşeme malzemesi
 8. Katlama imkanı.

Fisher Price - tam olan şezlonglarGüvenlik gereksinimlerini karşılayın. Tüm modeller, bebeği sakinleştirecek bir titreşim fonksiyonu ile donatılmıştır. Paneldeki kontrast oyuncaklar, küçük bir fidgetin görünüşünü çekiyor ve ev işlerini yapmak için genç anneye zaman kazandırıyor.

orman balıkçı fiyat

Temel kurallar

Bir şezlong veya salıncak, kesinlikle rahat bir şeydir. Bununla birlikte, kullanımı ebeveynlerin belirli kurallara uymasını gerektirir.

 1. Zaman sınırı. Deneyimli pediatristler çocuğun üst üste iki saatten fazla sandalyede olmamasına inanmaktadır. Bu ürün, ergonomisine rağmen, bebeğin yatağının yerini tutamaz ve “uzanma” durumunda uzun süre kalmak, kırılgan omuriliği olumsuz etkileyecektir.
 2. Oyuncaklar için bir yay yardımıyla bir şezlong taşımayın. Ürünü özel kulplar kullanarak çocuksuz taşıyın.
 3. Emniyet kemerini unutmayınız.
 4. Koltuğu sadece sert bir yüzeye yerleştirin.
 5. Bebeği bir şezlong üzerinde gözetimsiz bırakmayın.

Titreşim, müzik veIşık efektleri, daha pahalıdır. Ancak, çok sayıda fonksiyon veya üreticinin itibarı, çocuğunuzun seveceği bu şezlong olduğu anlamına gelmez. Her şeyden önce, bebeğin rahatlığını ve daha sonra eğlence hakkında düşünmeye değer.

Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 2019

Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 2019

Related news

 • Yengeç burcu diyet listesi ile Etiketlenen Konular
 • Tansiyon Çıkaran Yiyecekler
 • Cem Yılmazın spor hocası konuştu
 • Evde Siyah Zeytin Nasıl Yapılır
 • Ülkedeki varilleri nasıl süsleyebilirim İlginç ipuçları

 • Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 16

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler


  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 79

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 12

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 13

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 18

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 46

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 13

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 61

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 44

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 22

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 27

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 65

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 26

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 100

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 92

  Fisher-Price: şezlonglar, yeni doğan çocuklar için sallanan sandalyeler 57