Fikko 2019

Fikko 2019 Fikko

Fikko

Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi toplantısı gerçekleşti. Toplantıda konkordatolarla ilgili tedbirler, milli reyting kuruluşu, İpotek Finansman Kuruluşu süreci ele alındı.

30.01.2019Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "İkinci 100 Günlük Eylem Planı Tanıtım Toplantısı"nda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada; "İkinci 100 Günlük Eylem Planı'na göre, Gebze-Haydarpaşa, Sirkeci-Halkalı Banliyö Hatları tamamlanarak işletmeye alınacak" dedi.

13.12.2018Ekonomi
Son dakika... Dolar ve Euro güne böyle başladı

Son dakika... Dolar ve Euro güne böyle başladı

Dolar fiyatları şu dakikalarda 5.36 TL seviyesinde bulunurken, Euro fiyatları ise 6.08 TL seviyesinde hareket ediyor. Küresel piyasalar takip edilecek.

6.12.2018Ekonomi
Sıkı duruş sürecek yeni tedbirler yolda

Sıkı duruş sürecek yeni tedbirler yolda

Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi’nin (FİKKO) ikinci toplantısı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak başkanlığında önceki gün gerçekleştirildi. Bakanlıktan yapılan açıklamada toplantıya; Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın ilgili Bakan Yardımcısı, Merkez Bankası, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Sermaye Piyasası Kurulu ve Türkiye Bankalar Birliği başkanları ile Borsa İstanbul Genel Müdürü’nün katıldığı belirtildi. Açıklamada toplantıda şu konuların ele alındığı yer aldı:

6.12.2018Ekonomi
Bakan Albayraktan Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi toplantısı hakkında değerlendirme

Bakan Albayrak'tan Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi toplantısı hakkında değerlendirme

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi’nin toplantısına ilişkin Twitter'dan açıklamalarda bulundu.

5.12.2018Ekonomi
Kritik toplantıdan önemli mesajlar

Kritik toplantıdan önemli mesajlar

Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi (FİKKO), Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak başkanlığında toplandı. Toplantıda, Avrupa ve ABD Merkez Bankalarının attığı sıkılaştırıcı para politikası adımları ve uluslararası piyasalarda yaşanabilecek dalgalanmalar ve bunlara karşı kur, likidite ve döviz rezervlerine ilişkin alınabilecek tedbirler ele alındı.

Fikko 2019

Fikko 2019

Related news

 • Rusya ve Çin, yapay zeka yarışında ABDyi geçebilir
 • Çok İzlenen Videolar
 • Siyasi görüş
 • Kahramanmaraş Haberleri: Sobadan sızan gazdan ölen genç kadının organları, 3 kişiye umut oldu
 • ABD, Dedeağaçta gözetleme merkezi kuruyor

 • Fikko

  Fikko


  Fikko

  Fikko

  Fikko

  Fikko

  Fikko

  Fikko

  Fikko

  Fikko

  Fikko