Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 2019

Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 2019

Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 38 23.02.2019, 15:36

Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır!

Pollock her zaman olmuştur ve en erişilebilir kalırtüm balıkların popüler. Örneğin, Japonlar bunun en temiz ve en yararlı balık olduğuna inanırlar. Eğer fırında pollack filetosu pişirirseniz, o zaman bu yemek sadece kendinizi değil, aynı zamanda arkadaşlarınıza da davranabilir. Ve bu arada, herhangi bir garnitür ile servis edilebilir. Tek başına, balık lezzetli ve çok ihale eder.

Başlamak için, pollock terazilerden temizlenmeli veküçük parçalar halinde kesilir ve daha sonra bir seramik tabak içine konur. Tuz, karabiber, baharatları karıştırın ve bu karışımla serpin ve fileto parçalarını serpin. Bundan sonra az miktarda mayonez ekleyin ve emdirmek için bir saat boyunca bırakın.

Şu anda, içinde pollack garnitürüne hazırlanabilirsiniz.dilimler halinde kesilmiş patates şekli. fırın Pollock fileto patates fırında, bu bitkisel yağ ile yağlanmış tavanın tabanı, patates koyun ve bunun Pollock parçaları üstünde için. Son üst tabaka soğanları keser, halkalar halinde kesilir.

Bu yemeği hazırlamak için kırk dakika yeterli olacaktır. Ve pişirmeyi hızlandırmanız gerekiyorsa, tüm bunlar ısıya dayanıklı bir tencereye yerleştirilmeli ve bir kapakla kapatılmalıdır.

Kızarmış fileto için çok iyi bir başka tariffırında pollock. Bunu yapmak için bir kilogram pollock alın, daha büyük parçalara kesilmelidir. Derin bir tavada, yağlanmış, tüm pollock filetolarını katlamalısınız. Bir sonraki katman, büyük bir rende üzerinde perişan havuç olacak. Beş orta parça almalı. Havuçlarda - soğan, halkalar halinde kesilir. Dört ampul yeterlidir. Bütün tabakalar biber ve tuz olmalıdır. Yukarıdaki her şey yaklaşık beş yüz mililitre ihtiyaç duyacaktır ekşi krema ile dökülür. Kızartma tavası bir kapakla kapatılmalı ve bir buçuk saat boyunca fırına konulmalıdır.

Ekşi kremada fırında ve pollock filetolarında yemek yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bileşenlere ihtiyacımız var:

beş yüz gram pollock filetosu;

yüz gram beyaz peynir;

iki yüz gram maydanoz;

yüz gram dereotu;

yüz gram ekşi krema;

sarımsak karanfil;

karabiber ile tuz karışımı;

yüz gram ceviz;

yarım çay kaşığı tarçın.

bitkisel yağ.

Derin bir kapta olduğu gerçeğiyle başlamanız gerekiyorEkşi krema, tercihen daha fazla yağ dökün. Ceviz mümkün olduğu kadar az öğütülür. Burada tuz, tarçın, karabiber ve ceviz ekleyin. Hepsi iyice karıştırılmalıdır. Pollock filetolarını soğuk su ile yıkayın ve bir peçeteyle hafifçe leke yapın. Daha sonra, daha önce elde edilen ekşi krema sosunda dilimler halinde doğrayın ve dab alın.

Tava bitkisel yağla silinmeli ve üzerine pollock parçaları konulmalıdır.

Balık sosu ıslatılmış olsa da,başka bir karışım hazırla. Peyniri ince ince doğramak ve ince kıyılmış dereotu ve maydonoz ile karıştırmak gereklidir. Sarımsak ekleyin ve iyice karıştırın. Elde edilen karışım tüm balıkları yağlar.

Bu sırada fırın zaten ısıtılmış olmalıiki yüz derece. Tavayı fırına koyun ve yirmi ila yirmi beş dakika bekleyin. Bundan sonra filetoyu geniş bir tabağa koyun. Çanak çok doyurucu ve sulu çıktı. Ona baharat ve baharatlarla özel bir aroma verildi.

Pollock filetolarına ek olarak, balık filetolarını fırında da pişirebilirsiniz. Aşağıdaki içerikleri almak gereklidir:

beş yüz gram morina filetosu,

bir soğan,

bir havuç

küçük kereviz kökü,

maydanozun bir kökü,

bir limon,

kırk gram bitkisel yağ,

kimyon yarım çay kaşığı,

bir bardak sudan dörtte üçü

bir defne yaprağı,

tuz ve yeşillikler.

Başlamak için soğan halkalara kesilmelidir. Havuç temizler ve daireler halinde kesilir. Daha sonra, kereviz kökü ve maydanoz ince bir şekilde kesilmelidir. Ayrı balıkları küçük porsiyonlara ayırın. Bir suyu kaynatın ve havuç, soğan, kereviz, maydanoz, defne yaprağı, kimyon koymak. Tuzlamayı unutma. Kapağın altındaki yavaş ateşte yaklaşık yirmi dakika pişirin.

Dökme demir tava, yağla doldurun ve orada patates dilimleri ve limon dilimleri arasında koyun. Hepsi bu sebze kaynatmadan önce pişirilmiş dökün. Tencereyi yirmi dakika boyunca fırına dökün.

Burada fırında morina balığı filetosu ve fileto filetolarını pişirmek çok kolay. Bu yemekler, bir tavada pişirilenden çok daha lezzetli, pürüzsüz ve daha kullanışlı.

Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 2019

Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 2019

Related news

 • Tel Şehriye Çorbası Nasıl Yapılır Tarifi Videosu
 • ABD Kongresi Bütçe Ofisi (CBO)
 • Alexei Kalyuzhny: spor başarıları ve biyografi

 • Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 3

  Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır


  Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 3

  Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 76

  Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 27

  Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 41

  Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 93

  Fırında pollock filetosu hazırlayın - bu kolaydır 77