Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 2019

Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 2019
17.07.2019

Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 97

Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar

Söylemeye gerek yok, pişmiş mantar - bir yemek değilsadece lezzetli ama aynı zamanda gerçekten evrensel. Hem mezeler, hem de bir garnitür ve bağımsız bir yemek olabilirler. Ve hazırlık olağanüstü kolaylıkla kombine Bu çok yönlülük beklenmedik geldi misafirler için tatil masa ve davranır için mükemmel çanak fırında pişirilen mantar yapar.

Fırında şampiyonon hazırlamanın en kolay yoludomates sosu altında fırın. Bu çanak eşit derecede sıcak ve soğuk lezzetli. 1 kg şampiyonlar yıkanmalı ve bir fırın tabakasına konmalıdır. Üstte, baharatların ve zeytinyağının ilave edildiği mayonez ve domates salçesinden oluşan bir karışımla döküldü. Sonra şampanya içeren fırın tepsisi 10 dakika boyunca ısıtılmış bir fırın içine konur. Hepsi, çanak hazır. Mantarları bir tabağa kaydırıp yeşillerle süslemeye devam ediyor.

Çok daha zor değil ve pişmiş pişmişdolması mantar. Örneğin, yeşil yağlı şampiyononlar. Bu yemek için, 300 g büyük mantar, yarım fincan tereyağı, 50 g maydanoz ve dereotu yeşillikleri, bir çift diş sarımsağı, hardal hazırlamanız gerekir.

Mantarların yıkanması ve bacakları şapkalardan ayrılması gerekir. Kapağın içi hardalla yağlanmalı ve emilmek için bırakılmalıdır. Sonra parçalardan ince kıyılmış ve hafifçe eritilmiş tereyağlı ve kıyılmış sarımsak ile karıştırılır. Artık "yeşil" yağ mantar şapkalarına konulmalı, bir fırın tabakasına konmalı ve 15 dakika boyunca ısıtılmış bir fırın içine konulmuştur.

Fakat genellikle şampanya için kıyılmış etin temelikendi bacakları haline gelip çeşitli maddelerle karıştırdım. Mantarların fırında peynirle pişirilmesi böyle olur. Mantarların bacakları şapkalardan ayrılır ve ezilir. Benzer şekilde, soğanları iyice doğrayın. Mantarlar ve soğanlar sıcak kızartma tavasına konur ve kızartılır ve daha sonra soğutulur. Ardından soğanlı mantarlar üstüne şeftali peyniri serpilir şapkaların içine atılır. Doldurulmuş mantarlar 10-15 dakika boyunca fırına konur.

Genellikle fırında pişmiş, fırında pişiriliret ile kombinasyon. Örneğin, tavuk fileto veya domuz eti ve kıyma. Et önceden hazırlanmalıdır: filetoları pişir ve ince doğrayın, kızartın. Daha sonra et, kızartılmış mantar ve soğanla karıştırılır, et, mantar ve soğan kapları ile doldurulur, peynir serpilir ve fırında pişirilir.

Fırında mantarları sadece fırında pişiremezsiniz. Bu mikrodalga ve hatta barbekü ızgarası ve mangal için oldukça uygundur. Bu yöntemler arasında temel bir fark yoktur.

Fırında pişirilmiş mantarları hazırlayın, değilsadece genel olarak, ama aynı zamanda ezilmiş bir formda. 600 gr'lık taneler plakalara kesilir ve ezilmiş bir ampulle kızartılır. Mantarlar kızartılırken, sarımsakları doğrayın ve doğrayın ve ekşi krema ile karıştırın. Daha sonra mantarlar bir kapta pişirilir, ekşi krema ile dökülür ve rendelenmiş peynirle serpilir ve fırında 15 dakika pişirilir.

Bir başka çok lezzetli ve güzel yemek - domuz etiFırında pişmiş, fırında pişmiş. Bunu yapmak için, bir kilogram yağsız domuz eti, 300 gr mantar, mayonez, 2-3 soğan, peynir, sarımsak (4 diş) ve domates gerekir.

Domuz düz geniş parçalara kesilir. Hafifçe itilmeleri ve biber ve tuz serpilmeleri gerekir. Daha sonra et parçaları her iki tarafta kabuk ortaya çıkıncaya kadar kızartılır. Böyle bir kabuk, etin içindeki tüm meyve sularını tıkar ve hassas ve lezzetli olur. Soğanlar yarım halkalar halinde kesilmiş ve tereyağında kızartılmıştır. Daha sonra kızartılmış et parçaları fırın tepsisine serilir. Onlara kızarmış soğan ve doğranmış sarımsak yayıldı. Üstte, petrol katmanlar halinde kesilir, sonra her şey mayonez ile bulaşır ve dilimler halinde kesilmiş domatesler mayonez üzerine konur. Çanağın yüzeyi baharat ve rendelenmiş peynir ile serpilir. Sadece önceden ısıtılmış bir fırında domuz eti ve petrol ile bir tencereye yarım saat kadar bekletilir.

Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 2019

Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 2019

Related news

 • Kimyasal Madde Kullanmadan Bulaşık Makinesi Nasıl Temizlenir
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • İsrailden Suriyeye tehdit: Hava savunma bataryalarını yerle bir ederiz
 • Sütte, kabak, kuru üzüm ve balık avlamak için bir multivarkta darı lapası nasıl kızartılır
 • 2011 şık kadın şortları: rahat ve seksi

 • Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 24

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar


  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 38

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 49

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 64

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 2

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 67

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 93

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 96

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 2

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 58

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 60

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 14

  Fırında pişen kavunlar: lezzetli atıştırmalıklar ve doyurucu ikinci kurslar 27