Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 2019

Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 2019
16.10.2019

Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 42

Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol

Dustin Milligan - Kanadalı aktör, kurucu"Beverly Hills: The New Generation." serisindeki rolüyle tanınan genç sinemacılar için burslar. Makalede, aktörün vurulduğu diğer projelerde öğreniyoruz.

Biyografi ve kişisel yaşam

Dustin Milligan (boy, kilo: 179 cm, 90 kg'a kadar) 1985 yılında Kanada'nın Yellowknife şehrinde, Brian Milligan ve Jean Wallace ailesinde doğdu. Oyunculuk kariyerinin ilk adımları, okul yıllarında, "Brillin" müzik performansında yer aldı. Çalışmalarını tamamladıktan sonra, adam Vancouver'a taşındı ve ilk işine kadar fırında bir süre çalışmıştı.

dastin milligan 2004 yılında Dustin kendini kanıtlamak için bir şans bekledi,komedi melodramında "The Perfect Couple" (2004) ve Pat Holden'ın yönettiği "The Long Weekend" (2004) adlı komedide yıldızı kabul etmeyi kabul etti. Ve bir yıl sonra Mike Binder'ın "Burners of Life" adlı dramalarında küçük bir rol oynadı ve şirketin kendisini Ben Affleke'den besteledi.

Kariyer 2006-2008.

2006 yılında Dustin için oldukça kalabalıktı. Genç korku filmi "Destination 3" ile başladı. Sonra, Dustin Milligan James Gunn'un "Slug" adlı komedisinde, uzaylı bir yaratığın göğsüne oturduğu Grant adında bir adam hakkında ortaya çıktı. Gerilim "Butterfly Effect 2" de ana karakterin arkadaşlarından birini canlandırdı. Dramatik dizi "Fugitives" iyi bir rol var. Adam Brodie ve Kristen Stewart ile "Kadın diyarında" melodramda oynadı. Ve Pierce Brosnan ile birlikte para birimlerinde ölçülen fidye kızı olan Sophie'nin kaçırılması hakkında suç filmi "Redemption" filminin çekimlerine katıldı.

dastin milligan ve jessica stroyup 2007'de Danny ve Oxide Pan Dustin'i davet ettihayaletler yaşadığı bir çiftlikte yaşayan gerilim ailesi Süleyman'ın "Haberciler", başrol. Ayrıca aktör komedi dizisinde küçük bir rol aldım "kız üzerinde." (2008-2013): Ve Amerikan gençlik dizisi "Yeni Nesil Beverly Hills" de çekim tarafından onaylandı. Bu arada, Dustin Milligan ve Jessica Stroup seride yalnızca meslektaşları değildi, aynı zamanda iki yıl sonra bölmek birkaç oluşturdu.

Kariyer 2009-2012.

Çok daha fazla olduğu anlaşılıyor, çünkü yoğunlukÇekim programı ve böylece ölçek kapalı. Yine de Dustin Milligan'ın filmografisi imrenilecek bir oranda büyümeye devam etti. 2009 yılında, aktör yolculuğuna devam etti, komedi Mike Yargıç "Extract" un yapımcılığını üstlendiği fabrika özgeçmişi ile ilgili olarak fabrika özleri üreterek sonunda dinlenmeye karar verdi.

2019 yılında aktör Rumen filminde çıktıAdrian Popovic "Eva" tarafından yönetildi. O gerilim "Kid Montana" (2019) destekleyici bir rol almış ve Kanada gerilim başrol oynamıştı "Tekrarlanan gerçeklik." Sonra da "Fitz Call Me" TV dizisinde bir cameo rol oynamıştır (2019-2013) Satıcı el araçlar Richard Fitzpatrick ve kendisi için onun sınırsız sevgi.

dastin milligan 2011 yılında Dustin önemli bir rol aldı.komedi üç adam "Nasıl flört öğrenmek", kızlarla ilişkiler kurmak için öğrenmek gösterisi, bindi. Ayrıca o bir aç köpekbalığı "Jaws 3» (2011) hakkında bir korku filmi Bir grup genç biri oldu. Sonra Paul Daynane, üç kişinin kaçırılmasıyla ailesi uğruna reshivshemsya hakkında suç gerilim Aaron Woodley "İsimsiz" (2011) yer aldı. O yakın akrabaları arasındaki sıradışı ilişkiyi komedi "kardeşlerine" küçük bir rol (2011) oynadı. Ve 2012 yılında komedi "Noel masada Aşk" önemli bir rol aldı.

Aşırı Projeler

Derin bir nefes alıyormuş gibi, Dustin Milligantekrar sıkı bir filme akıyordu. Ve sadece aktörün görünümü değil, aynı zamanda ses talep edildi. Bu nedenle, 2013 yılında insanlarını kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa karar veren üç Eskimo hakkında “Sarila: Kayıp Toprak” adlı karikatürün karakterlerinden birini seslendirmeye davet edildi. Ardından gerilim filmi “Cruel” (2013), suç komedi “No Prompts” (2013) ve komedi “Sequoia National Park” (2014) gibi projelerde küçük roller aldı.

Bazı ana roller vardı, bunlardan biriDustin Milligan, dedektif gerilim filmi Ross Ferguson "Primat" (2014) ve bir diğeri de Karl Bessaya "Bad City" nin (2014) aksiyon filminde yer aldı. En son çalışmaları “The Last Rite” (2015), “Ben, O, O” (2015) ve “Wall Street'ten Avcı” (2016) idi.

dastin milligan boy artışı Zaten sözü geçen diziye ek olarak, aktör rol aldı"Supernatural" (2005 - ...), "Silikon Vadisi" (2014 - ...), "Shitts Creek" (2015 - ...) ve "Camp X" (2015 - ...) gibi popüler projeler. Ve son eseri, “Çarpıcı Direktifin Bütünsel Dedektiflik Ajansı” (2016 - ...) adlı dizide yakın Çavuş Hugo Fridkina'nın küçük ama önemli bir rolüydü.

Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 2019

Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 2019

Related news

 • Hamilelikte kullanılan ilaçlar bebekte katarakt yapıyor
 • Lale Motifi Babet Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Madame Coco Masa Örtüsü fiyatları
 • Karton-cerceve
 • Limonlu Parfe Tarifi Videosu

 • Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 98

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol


  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 90

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 42

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 19

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 32

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 89

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 2

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 74

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 40

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 1

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 79

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 21

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 87

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 16

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 93

  Fırıncıdan film yıldızına. Dustin Milligan: Biyografi ve Yaratıcı Yol 51