Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları 2019

Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları 2019
Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları


Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları

Burçları Eylül 2013′de Neler Bekliyor? 2013 Eylül Ayı Burç Yorumları – Burç Yorumları – Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar…

Koç Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Eylül ayının 19’unda Dolunay 12. Güneş eviniz olan Balık burcuna girecek. Bu size iş yerinde meşgul bir iş ayında sakin bir zaman geçirme fırsatı sunacak. Akşamları ve hafta sonlarını yapmayı sevdiğiniz aktivitelere ayırın. Ailenizle iyi vakit geçirebilir hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca spor yapmak için iyi bir ay olacak.

Ayın 9’undan 28’ine kadar Merkür 7. Güneş eviniz olan Terazi burcundan geçiş yapacak olup bu durum ilişkiler konusunu yeniden gündeme getirecektir. İş baskısı aile ilişkilerinizi aksatabilirsiniz dikkatli olun. Etrafınızda size iyi öğüt verenleri dinleyin ve daha sonra duyduklarınızı mantık süzgecinden geçirin. Etrafınıza tarafsız bakış geliştirmeniz sizin için çok iyi olacaktır.

Ayın 5’inde sizin 6. Güneş eviniz olan Başak burcunda Yeni Ayın olması size karar alıcıları etkileme imkanı verecektir. Düz bir çizgide ilerlemeniz gerekmektedir. Bu doğrultuda direktifler vermek yerine fikirlerinizi ve önerilerinizi vermeniz daha iyi olacaktır.

Bir kaç gezegen sizin 8. Güneş eviniz olan Akrep burcunda bulunmaktalar. Bu durum sizi biraz daha eli sıkı hale getirecek ve bu süreçte nakit ihtiyacı ortaya çıkabilir. Çocuklarınız ve onların faaliyetleri bütçenizi zorlasa bile çocuklarınıza yaptığınız bu yatırımın değerini düşünün. Borsada oynuyorsanız biraz daha dikkatli olun.

Boğa Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Sonbaharın güzel günlerinin keyfini çıkarın ve Eylül’ün 5’inde Yeni Ay 5. güneş eviniz olan Başak burcunda iken çocuklarınız ve eşinizle doğanın tadını çıkarın. Ayın enerjisi aynı zamanda yaratıcı ruhunuzu aktif hale getirecek bu yüzden yaratıcı hobileriniz için biraz zaman ayırın.

Ayın 19’unda Dolunay sizin 11. Güneş eviniz olan Balık burcunda iken Yazın yaptığınız sosyal faaliyetler Eylül ayına sarkacak. Arkadaşlarınızla günlük birlikteliklerde, sosyal toplantılarda bir araya gelin ve yeni arkadaşlar edinin. Ayın 11’inden itibaren Venüs 7. Güneş eviniz olan Akrep burcundayken eğer evliliğe karar verdiyseniz partneriniz de sizinle aynı düşüncede olabilir. Romantik akşamlar planlayın. Romantizm için en iyi tarihler ayın 23’ü ve 26’sı.

Ayın 9’undan 28’ine kadar Merkür 6. Güneş eviniz olan Terazi burcundayken aklınızı fazla dağıtmayın. Telefonlar, e-mailler, toplantılar, mesajlar ve diğer aktiviteler bütün zamanınızı yiyebilir ve çok yorulabilirsiniz. Eğer bunaldığınızı hissederseniz gülümseyin ve işinize biraz ara verin. Bu işinizi riske atmaktan daha iyi bir fikir olacaktır.

Mars 4. Güneş eviniz olan Aslan burcuna ilerlerken ev hayatınızda biraz bunalabilirsiniz. Ayın 9’u ve 13’ünde evde tamirat işleri sizi aşarsa bunalmak yerine tamiratı bir yana bırakın. Bunu yapmanız evdekileri üzmekten çok daha iyi olacaktır.

İkizler Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Ayın 5’inde Yeni Ayın 4. Güneş eviniz Başak burcunda ortaya çıkması sizin için arkadaşlarınız ve ailenizle eğleneceğiniz bir zaman olacak. Ayın enerjisi ayrıca aile işlerinde ve geçen ay yarım kalan projeleri bitirmeniz için ideal. Bu ay organize olabilirsiniz ve ailenizin ve arkadaşlarınızı fotoğraflarını bir albümde toplayabilirsiniz.

Ayın 10’una doğru Venüs 5. Güneş eviniz olan Başak burcundan geçecek bu durumda tanışabildiğiniz kadar arkadaşla tanışın ve sosyalleşin. Merkür aynı şekilde ayın 9’undan 28’ine Başak burcundan transit geçecek. Bu gezegenlerin etkileri Yeni Ayla birlikte çocuklarınızla ve dostlarınızla mutlu anlar geçirmenize yarayacak.

Ayın 19’unda Dolunay Balık burcunda 10. kariyer evinde olacak ve Yeni Ay da yine burcunuzda. İş yerinde kendinizi göstermeniz için bir çok fırsatınız olacak. Ayın 20’sinde terfi yada ikramiye alma şansınız var.

Bu ay fazla hızlı gitmeyin. Mars 3. Güneş eviniz Aslan’dayken bir acele içinde olacaksınız dolayısı ile trafik kazalarına dikkat edin. Ayın 9’u veya 14’ünde yürüyüşünüze bile dikkat etmelisiniz çünkü bir sakatlanma durumu olabilir. Sakince düşünmeyi deneyin.

Yengeç Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Eğer geçen ay geziye, tatile çıkmadıysanız ayın 5’de Başak burcunda doğacak olan Yeni Ay ve ayın 19’unda Balık burcunda olacak olan Dolunay size pek çok seyahat fırsatı verecek. Yeni Ay eğitim için fırsat sunarken Dolunay ise sizi yeni bir kursa gitmeniz veya kariyer yetenekleriniz geliştirmeniz doğrultusunda yüreklendirecek. Ayın enerjisini yeni bir araç satın almakta kullanabilirsiniz.

Ayın 11’inde Venüs 5. Güneş eviniz olan Akrep burcuna ilerlerken romantizm ağırlık kazanacak. Bu ay Yengeç burcundakiler için aşık olunacak bir zaman. Ruh eşinizi bulduğunuzu düşünseniz de opsiyonlarınızı açık tutun. İlk görüşte beğendiğiniz kişi ile ilişkiniz uzun sürmeyebilir.

Mars Eylül ayında Aslan burcunda olacak ve bu da size gelirlerinizi arttırma inisiyatifi verecek. Aklınızda her zaman bütçeniz olmalı çünkü Mars bu ayda harcama isteğinizi da teşvik edebilir. Ayın sonunda alış veriş yapmayı bırakın ve eğlence bütçenizi gözaltında tutun.

Merkür gezegeni Terazi burcundayken aile ve ev ile ilgili konular önem kazanabilir. Bazen düşüncelerinizi kendinize saklamak daha iyidir. Ayın 14’ünde dokunaklı konulardan kaçının.

Aslan Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Eğer evinizi yenilemek veya yeniden dekore etmek isterseniz bu ay en uygun zaman. Eğer ayın 11’ine yani Venüs Akrep burcuna girene kadar beklerseniz en iyi sonuçları alırsınız. Ama tamirat aletleri veya merdivenlerle uğraşırken her an bir kaza olabilir. Yaratıcılığınız ve evinizi yenileme isteğiniz Eylül ayında en iyi sonuçları verecektir.

Ayın 10’undan 29’una Merkür Terazi burcunda olmaya devam ettiği sürece hayat biraz yorucu olabilir. Zamanınızı iyi kullanmalısınız çünkü bu süreçte herkes sizinle konuşmak isteyecek ve sizden bir şeyler bekleyecektir. Her zamankinden fazla telefonla görüşecek daha fazla mesaj alacaksınız.

Yeni Ay 5 Eylül’de Başak burcundayken Eylül’ün 19’unda Dolunay Balık burcunda doğacak ve parasal konular önem kazanacak. Yeni Ay daha fazla para getirecek ama Dolunay’a yaklaştıkça daha çok para harcamak isteyeceksiniz. Bu ayı ilk başından daha fazla parayla kapatmaya çalışın. Bütçe yapın ve yatırımlarınıza hız verin, emekliliğiniz için para ayırın.

Mars burcunuzdan Eylül boyunca geçtikçe sabırsızlığınız artacak. Konuşmadan hareket etmeden önce durun ve düşünün. Karşınızdaki insanlarla sinirleriniz gerildikçe kendinizi rahatlatacak bir yol arayın.

Başak Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Ayın dokuzunda burcunuzdaki Yeni Ay size heyecanlı bir iyimserlik getirecek. Enerjinize dayanarak gelecek yıl elde etmek istedikleriniz hakkında hırslı bir program hazırlayın. Bu planı hazırlarken en zor yanı ne yapmak istediğinize karar vermek olacaktır. Çünkü pek çok yönden başarılı olabilecek bir dönemdesiniz. Planlarınızı iyice düzenleyin ve elde etmek istedikleriniz için işe başlayın.

Siz insanlara ne kadar ulaşmaya çalışırsanız onlar da size o kadar ulaşmaya çalışırlar. Bu özelikle Eylül ayında çok doğru çünkü ayın 19’unda Dolunay Balık burcunda bulunacak. Siz ve eşiniz aynı frekansta olacaksınız. Bu yüzden sırf ikiniz için romantik bir akşam yemeği planlayın. En güzel niyetlerinizi ve isteklerinizi bir birinizle paylaşın.

Ayın ortasına doğru hiç beklenmedik harcamalarınız olabilir. Ayın 17’sinde alış veriş yapmaya kalkmayın ve yapabileceğinizden fazlasını bağış olarak vermeyin. Bu hayır organizasyonunun amaçlarına ne kadar inanırsanız inanın bu sıralar fazla para harcamamaya bakın. Ayın 26’sında yeni bir masraf daha çıkabilir.

Uyumadan önce düşüncelerinizden kurtulmanın yolunu bulun. Mars Aslan burcundayken uyumak için düşüncelerinizden kurtulmak bayağı zor olabilir. Bitki çaylarını, okumayı veya yumuşak bir müzik dinlemeyi uyumak için deneyebilirsiniz. Yoksa zayıf düşer, soğuk algınlığı veya nezleye tutulabilirsiniz.

Terazi Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Eylül ayının 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken evren size bir nefes alma molası verecek. Ayın ilerki günlerinde daha yoğun olacağınız günlere kadar kendinize bir rahatlama zamanı tayin etmelisiniz. Uyuyarak, gevşeyerek ve iyi beslenerek soğuk algınlığından ve nezleden kendinizi koruyun.

Mars 11. Güneş eviniz Aslan burcunda bulunacak ve bu durum arkadaşlık ilişkilerinizi hem iyi hem kötü yönde değiştirecek. Çok uzun zamandır arkadaşınız olan bir insandan parasal meseleler dolayısıyla uzaklaşabilirsiniz. Eğer size yakın biri size öğüt verirse onu dinleyin. Onun size verdiği bilgece öğüt vizyonunuzu genişletecektir.

Eylül ayının 19’unda Dolunay Balık burcunda bulunurken işleriniz yoğunlaşacak. Bu yoğun günlerde çok çalışarak pozisyonunuzu güçlendirebilirsiniz. Bu dönemde gelirinizin arttığını görebilirsiniz. Eğer evinizde bir tamirat yapılacaksa bunu bir bilene bırakmanız sizin için çok iyi olur.

Koç burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Pluton ile bir çok gezegen çakışacak ve Eylül ayının ortasında tartışmalı günler yeniden geri dönecek. Yine de bu çatışmaların sonuçları sizin davranışlarınıza bağlı. Bütün seçeneklerinizi göz önünde tutun.

Akrep Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Bu ay eğlenmeyi birincil önceliğiniz olarak tespit edin. Bu size ayın 19’unda Dolunayın Balık burcunda olmasının bir karşılığıdır. Bu ay tatil uğraşları ve hobilerinizle zaman geçireceksiniz. Bu zaman zarfında hatıralarınızda kalacak pek çok güzel şey olacak. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz.

Ayın 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken arkadaşlarınız bu ayki eğlenceyi daha da arttıracaklar. Bu dört hafta size arkadaşlık ve yeni insanlarla tanışmak için bir çok fırsat verecek. Arkadaş çevresi oluşturmak için çok güzel fırsatlarınız olacak. Bu ay bir organizasyon yada projede olmak isteyebilirsiniz.

Mars kariyer eviniz Aslan burcundan geçmekte olduğundan motive olacak ve işinizde en iyi performansınızı göstereceksiniz. Enerji seviyeniz yüksek olsa da fazla abartmamakta yarar var. Eğer kendinizi çok zorlarsanız sürmenaj bile geçirebilirsiniz. İş yükünüzü iş arkadaşlarınızla paylaşın.

Ayın 9’undan 28’ine kadar Merkür Terazi burcundan geçecek. Ayın ortasına doğru bir iş arkadaşınız veya bir akrabanızla tartışabilirsiniz. Bir çok şey söylenmemiş kalacağından ip uçlarını yaklamaya çalışın. Yine geçen ayki gibi dikkatli araç sürün.

Yay Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Ayın 11’inde Venüs 12. Güneş eviniz olan Akrep burcunda bulunacak. Bu gezegenin etkisi olarak romantik akşamlar ve hafta sonları geçirebilirsiniz. Bir kaç akşamı ve hafta sonunu eşiniz veya sevgilinize ayırın. Bekar Yay burçları bu ay geçmişte romantizm yaşadıkları biriyle tekrar beraber olabilirler.

Ayın 19’unda Dolunay 4. Güneş eviniz Balık burcundayken aile ile olan ilişkileriniz önem kazanacak. Bir adım daha ileri atıp yakın arkadaşlarınızı da Yaz bitmeden bir ev partisine çağırın. Ailenizi de toplantılara katmaya çalışın.

Bu ay ev hayatının tadını çıkaracaksınız. Kariyerinizde çabalamaya devam edeceksiniz. Eylül’ün 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken geliriniz artabilir veya bir terfi alabilirsiniz. Bu ay yeni bir iş teklifi de gelebilir.

Ayın 9’undan 28’ine kadar Terazi burcundaki Merkür diğer gezegenlerle çatışırken arkadaşlar arası veya grup içi çatışmalarla karşılaşacaksınız. Bunlar çıkar çatışması veya para ile ilgili çatışmalar olabilirler. Eğer bir arkadaşınız sizden borç isterse ona hayır deyin çünkü büyük ihtimal geri ödemeyecektir.

Oğlak Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Bu ay ayın 5’inde Yeni Ay Başak burcunda bulunurken ayın 19’unda Dolunay Balık burcunda doğacak ve bu gelişmeler size yakın bir yere seyahat düzenleme heyecanı verecek. Bu etkilerin altında öğrenmeyi ve perspektifinizi geliştirebilirsiniz. Eğer gezi yapmanız imkansızsa oturduğunuz şehri gezip görebilirsiniz.

Ayın 11’inden itibaren Venüs Akrep burcuna ilerlerken arkadaşlıkla ilgili konular yine gündeme gelecekler ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Bir grup aktivitesinin içinde de olabilirsiniz. Eğer böyle bir şey olursa bu iş için zamanınızı harcayın, paranızı değil.

Ayın 10’unda Venüs Terazi burcunda Merkür ile karşılaşacak. Bu durumda kariyerinizde insanlar tarafından çok fark edilir bir durumda olacaksınız. Ama ayın sonuna doğru işvereninizle aranızdaki bağları kesebilirsiniz.

Bu ay mali durumunuz durgun olsa da Mars sizin 8. Güneş evinizde iken yine kaynaklarınızı sakınımlı kullanmanız gündeme gelecek. Bu gezegen gelir kaynaklarınızı arttırmanızı sağlarken aynı zamanda harcamalarınızı da arttıracaktır.

Kova Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Ayın 11’inde Venüs’ün Akrep burcuna girmesi sizin dikkatinizi çekmeli. Ayın 18 veya 26’sında performansınız karşılığı ödül alabilirsiniz. Venüs’ün bu durumda olması sosyalleşmeniz için olumlu. Bu ay sorumluluk almak ve eşit yük taşımak koşuluyla bir projeye başkanlık edebilirsiniz.

Mars Aslan burcundan transit geçerken size kendi avantajlarını ve dezavantajlarını sunacak. Bu dönemde canınız sıkkın ve sabırsız olabilirsiniz ama özelikle ayın 9’unda kendinizi kontrol edin. Evliliği düşünen Kovalar tutkulu dakikalar geçirebilirler. Bekarlar ise yeni bir kişi ile tanışabilirler.

Ayın 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken ve ayın 19’unda Dolunay Balık burcunda doğduğunda parasal konular daha fazla önem taşııyacak. Bu da Eylül ayını bütçe yapmak ve para kazanmak için en ideal ay haline getirecek. Ayrıca ihtiyacınız olmayan eşyaları satarak para kazanabilirsiniz.

Eğer mümkünse bir seyahatinizi erteleyin özelikle ay ortasında yapacağınız seyahati yapmayın. Ayın 9’u ve 28’inde Merkür Başak burcunu geçecek, Uranüs Koç ve Pluton Oğlak burcunda bulunacak. Aynı dönemde yola çıkmaktan vazgeçin.

Balık Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Ayın 11’inden itibaren Venüs Akrep burcundan geçerken bir tatil planı yapın veya yakın yerlere haftasonu tatiline gidin. Venüs’ün etkisi bir şeyler öğrenme isteğinizi tetikleyebilir bunu bir kursa giderek giderebilirsiniz. Bir başka kültürü veya mutfağı öğrenmek isteyebilirsiniz.

Eylül’ün 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken eski bir romantik ilişkiniz yeniden canlanabilir. Ya da seyahat ederken biri ile tanışabilirsiniz. Eğer evlenmek niyetindeyseniz sevgiliniz ile bağlarınız daha da kuvvetlenebilir. Sizden çok farklı da olsa karşınızdakilerin fikirlerine bu ay saygı gösterin.dolunay 19 eylül burcunuzda duyularınızı kontrol etmeyin.

Mars bu ay Aslan burcundayken iş yaşamınız hızlanabilir. Ayın 9’una doğru ve Eylül’ün sonunda iş yerinizde sinirler gerilebilir. İleriye dönük planlar yapın. Bazı şeyleri yapmak kolaydır ama sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Size verilen talimatları katılmasanızda uygulayın. Bunlardan bir şeyler öğrenmiş olabilirsiniz.

Ayın 9’undan 28’ine Merkür Terazi burcundan geçecek. Bu dönem mali planlama için iyi bir dönem olsa da beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Eğer ailenizin maddi durumunu görüşecekseniz ayın 14 ve 15’i bu iş için iyi değil.

Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları 2019

Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları 2019

Related news Eylül Ayı 2013 Burç YorumlarıEylül Ayı 2013 Burç Yorumları


Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları


Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları


Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları


Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları


Eylül Ayı 2013 Burç Yorumları