Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlarEvler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar


Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar 58 19.02.2019, 09:20

Evler "Cypress Alley" (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar

Sessiz ve tenha bir tatili seven herkesbarış, Abhazya'ya gel. Güzel deniz, temiz su, sıcak iklim - tüm bu rahatlama, gevşeme katkıda bulunur. Cypress sokağı da dahil olmak üzere rahat sokaklar (Pitsunda onlarla gurur duyabilir), misafirlerini bekler. Burada her evden hoş geldin misafirperver ana bilgisayarlardır.

selvi sokak pitsunda

Pitsunda bugün

Güzel doğa sevenler, temiz ekolojiHer yıl Pitsunda'da dinlenir. Sadece 90 kilometre uzaklıktaki Abhazya'nın başkenti Sukhumi'den uzak değil. Bu yerden Gagra beldesi 25 kilometre uzaklıktadır.

Pitsunda şaşırtıcı derecede yumuşak olmasıyla ünlüdür.mikroklima. Kumlu bir burun üzerinde Bzyb Nehri'nin ağzındaki dağların arasında yer alır. Bir tatil olarak, şehir, yaklaşık 200 hektarlık bir alanı olan eşsiz çamlıklarıyla son yüzyılda popüler olmuştur. 4 km boyunca pelerini süpürüyorlar. Bu arada, Pitsunda çamı Tersiyer döneminin en nadir örneğidir.

Yumuşak serinlik ve yumuşak ısı, bir çam ormanı ve bir selvi sokak sağlar. Pitsunda, yaşlı iğne yapraklı ağaçlardan elde edilen reçinenin kokusuna nüfuz eder. Buradaki hava iyileşiyor.

İsimli tatil kasabası küçük amaTatilciler için eğlence yeterlidir. Kafeler, barlar, restoranlar günde 24 saat çalışıyor. Her yıl ağustos ayında, tüm sakinleri ve tatilcileri cezbeden büyük bir Neptün festivali düzenleniyor. Pitsunda pazarı konuklarına taze egzotik meyveler, çeşitli sebzeler ve baharatlar sunmaktadır. İşte farklı yaşlardaki insanları dinlemeye geldim.

pitsunda selvi sokak özel sektör

hava

Pitsunda'da iklim subtropikaldir. Ve bu, şiddetli kış olmadığı anlamına gelir, sıcaklık her zaman artıdır. Bütün bunlar, denize yakın konumu ve Kafkas Dağları'nın rüzgarlarından korunma sayesinde.

Kış aylarında sıcaklık sonbaharda + 3-5 ° C'dir.İlkbaharda yaz ılık (+ 15-20 ° C). En sıcak zaman, sıcaklık + 27-35 ° C'ye yükseldiğinde yaz aylarında. Ağır yağışlar sadece kış aylarında düşer (yağmur şeklinde).

Abhazya çiçeği yıl boyunca, ürün, çeşitli meyve bitkileri verim. Herkes, Yeni Yıl Abhazya mandalinalarını bekliyor, ki buna göre, tatlılığa göre, ithalatçıların hiçbiri eşleşemez.

Buraya tatile gelenler"Cypress Alley" kulübe köyünde bir yer ayırtın. Pitsunda tüm yıl boyunca konuklarını ağırlamaktan mutluluk duyar. Fakat en yoğun olanın Ocak ayı olduğu ve en sıcak olanın Ağustos olduğu düşünülüyor. Yılın herhangi bir zamanında dağlarda yüksek olan kar, sonsuz buzullar vardır. Bu güzellik, bu arada, herkes fotoğrafta yakalamak istiyor. Kış burada çok kısa. Alchia ve Mimoza şubat ayında çiçeklenmeye başladı. Mart farklıdır, sıcaklık + 10 ° C ile + 20 ° C arasında değişir.

Selvi sokakına nasıl gidilir (Pitsunda)

pitsunda st selvi sokak

"Cypress Alley" özel bir sektördür.Pitsunde her şeyi bilir. Burada oldukça uygun fiyatlar için bir yazlık veya özel bir evde kalabilir. Caddede bir düzine ev var ve daha ileri giderseniz, daha fazla var.

Selvi sokak (Pitsunda) çokelverişli, bir tarafta şehir plajı, caddenin diğer tarafında en eski yerel tapınağa gidebilirsiniz. Bu büyüleyici yeri bulmak zor olmayacak. Sınırın kendisinden bir taksiye binebilir ve sürücüye nereye gitmeniz gerektiğini söyleyebilirsiniz. Burası herkes tarafından bilinir, buraya kolayca ulaşabilirsiniz. Otobüsle geldiyseniz, otobüs durağında şehir merkezinde bırakın. Selvi sokak, merkeze üç dakikalık yürüme mesafesindedir. Herhangi bir yerel size yolu gösterecektir.

Pitsunda'daki Tatiller

Pitsunda'da bir tatilde kalsaydın,Str. Selvi sokak, çok elverişli bir konumda ortaya çıktı. Yer şehrin göbeğinde. Buradan şehir merkezine sadece yaklaşık on dakikalık yürüme mesafesinde, toprakları korunur ve burada dalgalar çok daha sakin olur. Tüm altyapı yürüme mesafesindedir - market, barlar, kafeler, restoranlar, mağazalar. En yakın ilgi çekici yerlere gezi turları da komplekse gönderilmektedir.

Evler ve evler burada çok rahat, rahat,Ev fiyatları oldukça demokratiktir. Günde bir oda için 800 ila 1000 ruble. Selvi sokak, sessiz dinlenme sevenler ile çok popüler, bu yüzden önceden koltuk ayırmak daha iyidir.

selvi sokak pitsunda yorumlar

geziler

Yerel Kafkasya'yı ziyaret etmeye karar verirsenizmanzaraları, yapmak kolay. Bir bilet al ve daha önce de söylediğimiz gibi grupla buluşalım: Pitsunda, Cypress alley. Güzel yerler, inanılmaz izlenimler, yüksek ruhlar, yeni bilgilerin bagajı - tüm bunları yerel gezilerden alacaksınız. Görmeye değer nedir?

Yüksek dağ gölü Ritsa- Abhazya'nın en parlak incisi. Her turist burada ziyaret etmeye çalışır. Görüntüleme nesneleri şunlardır:

 • Bzip kale - kalıntıları:
 • şelaleler "Erkek Gözyaşları", "Kızın Gözyaşları" - rehber, size bu yerle ilgili en güzel efsaneyi anlatacaktır;
 • Yuşparsky gorge;
 • "Elveda, Anavatan" - gözlem güverte;
 • Ritsa Gölü (deniz seviyesinden 950 m yukarıda);
 • tachachachacha, şarap, mead, tatlım.

Yeni Athos.Abhazya'nın en ünlü tatil beldesi. Görüntüleme nesneleri:

 • Yunan rahipleri Seaside Park tarafından kuruldu;
 • kuğu ile bir gölet;
 • 1875 yılında kurulmuş bir manastır;
 • Novo-Athos Mağarası;
 • Simon Kenan Tapınağı.

Sohum. Tabii ki, başkenti ziyaret etmek gereklidir. Gezi şunları içerir:

 • maymunun kreşini ziyaret etmek;
 • muhteşem bitkilerle botanik bahçesi;
 • antik crypt-dolmen;
 • en güzel setin;
 • Tiyatro Meydanı;
 • Hükümet Binası

Ve bu sadece nesnelerin bir parçasıdır.

Akşam Gagra. Tüm romantik çiftlerin ziyaretine değer veren şaşırtıcı derecede güzel bir gezi. Gagra, Prince Oldenburg tarafından kuruldu, tüm ilginç bilgiler rehber tarafından size sunulacak. Göreceksiniz:

 • sahil parkı;
 • gözlemsel panoramik platform;
 • bir çeşme ile collonade;
 • 1904'te prensin sarayı;
 • deniz iskelesi.

Ayrıca aktif ve aşırı rekreasyon severleratlama, atlama turu, binicilik, rafting, araba yürüyüş yolları, dalış, yamaç paraşütü, balık tutma sunuyor. Kesinlikle bir tatili kaçırmak zorunda değilsin.

pitsunda selvi sokak fotoğraf

Pitsunda'da Turizm

İnsanlar Pitsunda'ya gidip düzeltmek içinsağlık. Bu iklimde hemen tüm soğuk algınlığı ve birçok faktöre karşı alerjik reaksiyonlar kaybolur. Çeşitli nedenlerle, turistler özel sektörde dinlenmeyi tercih ediyorlar, "Cypress Alley" yazlık kompleksi (Pitsunda) tüm ihtiyaçları karşılar.

Birisi ünlüleri tatmak istiyordoğal üzüm şarabı ve chacha ve bir kişi üzüm suyu. Diğerleri ise 10. yüzyıldan beri burada bulunan yerel tapınağa hayran olmak ister. Yerel otoriteler özel sektörde turizmi aktif olarak geliştiriyor, ayrıca yeni yatılı evler, evler inşa ediliyor ve çeşitli gösteri yıldızları konsere davet ediliyor. Her şey, turistlerin kalışını uzun süre hatırladığından emin olmak için yapılır ve tekrar buraya gelmek istediler.

yazlık karmaşık selvi sokak pitsunda

Selvi sokak (Pitsunda): turist yorumu

Tatilcilerin yorumlarını incelerseniz,Geri kalanını Pitsunda'da ziyaret ettiniz, o zaman nadiren rahatsız edici bir ifade buluyorsunuz. Temel olarak, herkes "Cypress Alley" adı verilen rahat ve konforlu bir yere hayranlık duyuyor ve hayranlık uyandırıyor.

Yani, yeni evliler, değerlendirmelerle yargılanacak, kalacakBalayında oldukça mutlular. Onu tam bir yalnızlıkla geçirecekler. Issız bir kumsalda dinlenebilirler, ancak eğlence için merkeze gidebilirsiniz.

Yaşlı insanlar,Sağlık, temiz dağ havasını soluyun, ünlü Pitsunda Ladin'in kokusunu alın. Bir hafta sonra, geri bildirimlerine göre, gücün nasıl geri yüklendiğini hissediyorlar. Ve aktif rekreasyon severler tutkuyla dağlara nasıl çıktıklarını anlattılar ve yorucu bir tırmanıştan sonra barış ve sessizliğin tadını çıkardıkları Cypress Alley'deki rahat küçük dünyalarına döndüler.

Bu cennete giren herkes, sonra unutulmaz, şaşırtıcı günleri hatırlıyor. Fotoğraflara baktığınızda, yine bu muhteşem yerlere zihinsel olarak geri dönebilirsiniz.

Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlarEvler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar

Related news

 • Safranboluda gezilecek yerler
 • İstanbul Başkonsolosluğu
 • Çıplak elle köpek balığı yakaladı
 • İnsanların birbirini öpme âdeti nereden kalmıştır

 • Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar 70

  Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar


  Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar 34

  Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar 71

  Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar 2

  Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar 42

  Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar 54

  Evler Cypress Alley (Pitsunda): fotoğraflar ve yorumlar 30