Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 2019

Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 2019

Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 3 17.02.2019, 05:14

Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık

Bugün size Evgenia Vlasova'nın kim olduğunu söyleyeceğiz. Biyografisi daha sonra ayrıntılı olarak incelenecektir. Bu bir Ukraynalı şarkıcıyla ilgili. Dmitry Kostyuk'un eski karısıdır. Gösterinin "People's Star" adlı katılımcısı. O da model olarak çalışıyor.

biyografi

eugene vlasova

Evgenia Vlasova, 1978'de, 8 Nisan'daKiev. Annesi bir oyuncudu. Gelecekteki sanatçının babası Capella'daki Levka Revutskiy'i seslendirdi. Aileyi terk ederek eşini ve küçük kızı bıraktı. O zaman kahramanımız bir yaşındaydı. Kısa süre sonra gelecek şarkıcının üvey babası oldu. Birkaç yıl sonra bir erkek kardeş doğdu, adı Peter oldu. Erken çocukluktan Evgeniya Vlasova şan ve müzik eşliğinde taşındı. Annesinden gizlice "Sunny" adlı bir çocuk korosu katıldı. Orada bir solist oldu. Okuldan mezun olduktan sonra Gliere adlı müzik okuluna girdi.

oluşturma

Evgenia Vlasova zaten ilk öğrenim görürkenders yarışmalara katıldı ve ayrıca "Hollywood" adlı bir kulüpte şarkı söyledi. O zaman bile kahramanımız bir aile içeriyordu - anne ve erkek kardeşim. Baba ve üvey babalar onlara yardım etmedi. 2000'de Dmitry Kostyuk'la bir araya geldim. Aktris'e yapımcı olarak sunduğu hizmetleri verdi. Birlikte birçok şarkı kaydettiler. Bununla birlikte, kahramanımızın esas olarak kendi kendine çalışması gerekiyordu. Şarkıları ve çekim kliplerini aktif olarak başlattık. Aktris şöhret kazandı. Şarkıları diğer ülkelerde, özellikle Rusya'da ses çıkarmaya başladı. Sıfır yılların ortasında şarkıcı birkaç klip çıkardı. Bunların arasında, Andrey Donalds ile birlikte kaydedilen Valery Meladze'nin "Limbo" şarkısının yeniden yapımından bahsetmeliyiz.

Kişisel hayat

eugene vlasova biyografisi

Evgenia Vlasova, üretici Dmitry ile evlendiKostiuk. 2004 yazında, çiftin bir kızı vardı. Buna Nina deniyordu. Aktrisin kendisine göre evliliğin başlıca nedeni hamilelikti. Aynı zamanda kocasını sevdiğini ve hatta ailenin uğruna sahneyi terk etmeye karar verdiğini itiraf ediyor. Çift kızlarının doğumundan kısa bir süre sonra ayrıldı. Şarkıcıya göre, boşanmanın nedeni kocasının ihanetiydi.

Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 2019

Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Öyle Bir Geçer Zaman ki Tanıtım Fragmanı izle
 • TFFden Alper Ulusoy kararı
 • EN HIZLI YAPILAN EN TATLI BONCUK OYASI TARİFİ İLE SİZLER İÇİN
 • Türkiyeye ilk 6 ayda en çok Ruslar geldi

 • Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 84

  Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık


  Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 92

  Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 85

  Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 53

  Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 94

  Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 22

  Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 88

  Evgenia Vlasova: biyografi ve yaratıcılık 27