Evde bronzluk nasıl alınır 2019

Evde bronzluk nasıl alınır 2019 Evde bronzluk nasıl alınır

Evde bronzluk nasıl alınır?

Günümüzde güneş yanığı güzelliğin bir göstergesi olarak kabul edilir.ve sağlık. Birçok erkek kahverengimsi cilt tonunu tercih eder. Bu nedenle, yılın zamanından bağımsız olarak, sıklıkla caddede "güney" güzellikleri bulabilirsiniz. Ama bu ten rengine başka bir plaj tatili olmadan ulaşabilirsiniz. Birçoğu evde bronzlaşmaya fırsat veren özel aletler kullanarak solgunluktan kurtulur. Kendinden bronzlaşma ile, tam olarak istediğiniz şeyi alırsınız, ama lekeli bir çita haline gelmemek için cilt bakımını unutmayınız. Bunu yapmak için aşağıdaki yönergeleri kullanın.

Cilt Hazırlığı
Evde bronzlaşmadan önce hazırlacilt. Bronzlaşmasını önlemek için, bronzluk kullanmadan önce birkaç gün önceden hazırlayın. Bunu yapmak için cildi özel aletler ile günde üç kez nemlendirin, her banyodan sonra prosedüre özellikle dikkat edin. Ölü deri parçacıklarını çıkarmanız gerekir; bu, ürünün uygulanmasından üç gün önce kullanmaya başlamanız gereken kolay bir fırçalama sağlar. Nemlendirici ile bile, ciltte daha kuru olan lekeler (dizler ve dirsekler) kalır ve bunlar daha fazla otozunburnu emebilir. Evde güneşlenmek tekdüze olmalıdır, bu nedenle bu alanları nemlendirmek ve yumuşatmak için kalın bir krem ​​krem ​​tabakası uygulamanız gerekir.

Ön denetim
Autosunburn sadece cildi daha fazla veremezİstediğinizden daha parlak gölge, ama aynı zamanda alerjik reaksiyona neden olur. Hoş olmayan sonuçları önlemek için, cildinizin küçük bir bölgesinde evde bronzlaşın, ardından bir gün bekleyin. Memnun kaldιğιnιzsa, telafiyi tüm vücuda güvenli bir şekilde uygulayın.

Çoğu durumda bu tavsiye,Bazen en ciddi sonuçlara yol açtığını gözlemleyin. Sonuçta, hepimiz en az bir kez böyle bir "parlak kavrulmuş" insan gördük. Katılıyorum, gösteri çok eğlenceli. Ve küçük bir deney yapıp evde küçük bir bronzluk yapman gerekiyordu.

Kendi kendine bronzlaşma uygulaması
Duş al, sonra cilde kadar beklekurur (yirmi dakika yeterlidir). Cildin Temiz ve Kuru Olması gerektiğini unutmayın, bu nedenle duştan sonra losyonlar uygulamayın. Tabii ki, evde tek tip bronzluk elde etmek istiyorsanız ve farklı renklerde bronzlaşmış parçalar istemiyorsanız. Ayrıca, boyasız alanlar kuru cilt üzerinde daha iyi görülebilir, bu da problemi saniyeler içinde çözecektir.

Unutmadan, mümkün olduğunca çabuk kendini bronzlaşma uygulayınTekdüze dağıtım ihtiyacı hakkında. Eğitim için, prosedürden birkaç gün önce losyon kullanın, bu, ürünün cildinize uygulanmasının hızını ve düzgünlüğünü bulmanıza yardımcı olacaktır. Otosnezbolu uygularken vücudun her bir parçasını aynı zamanda ve herhangi bir alanda aşırı miktarda para bırakmamak için parçalara ayırmayın. Vücudun daha kuru ve hafif bölgelerinde, evinizde böyle bir anında bronzlaşmazsa, hafif bir ekstansiyonun ek bir kısmının yardımıyla kolayca parlaklık ekleyebilmeniz için, biraz otomatik yanık giderme uygulayın.

Özellikle, vücudun her bir parçasına uygulandıktan sonra ürünü yıkamanın gerekliliğini göz önünde bulundurun. Bu, ellerinizin yanmış görünmemesi için gereklidir.

Dikkat!
Bronzlaşana kadar ten rengi sabitlenene kadar bekleyin.2-3 saat boyunca Aksi halde, kıyafet veya mobilya kirlenmesine neden olabilirsiniz. Bu sefer manikür, pedikür, makyaj ve saç stilinde geçirin. İsterseniz, bir duş alabilirsiniz, ancak uygulama tarihinden itibaren üç saat sonra.

Eylem zamanı
Evde benzer bir bronzluk üç ila beş gün boyunca devam edecektir. Bundan sonra, bronzlaşma şişesinin hareketinden gelen küçük bir renk tonu kalsa bile prosedürü tekrarlayabilirsiniz.

Autosunburn kullanarak, hepsini unutmaılımlı olmalı. Hoş bir gölgede durun ve alayın ve hoş olmayan eğik bakışların konusu olmayacak şekilde cihazın hareketini saçma noktasına getirmeyin.

Evde bronzluk nasıl alınır 2019

Evde bronzluk nasıl alınır 2019

Related news

 • Teslimat öncesi çatışmalar - bir kadına ne derler
 • Sütlü Patlıcan Tarifi – Sebze Yemekleri
 • Multivark Redmond Pizza - doyurucu ve hızlı yemek
 • Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme
 • Sistem ve güvenlik. Otomatik Windows 7 güncelleştirmesini kapatma

 • Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır


  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır

  Evde bronzluk nasıl alınır