Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 2019

Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 2019


Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 46 06.01.2019, 10:18

Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun? İpuçları

Çizimler farklı olabilir: karmaşık ve basit, tür ve kötülük, sahne ve olmadan. Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun? Önemli olan rahatsız etmek değil. Belki de komik olacaksın, kız kardeşin ne yapacak? Sonuçlar ne olabilir? Kız kardeşini evde nasıl oynayacağını düşünerek kendinizi onun yerine koyun. Bu şakalar zarar vermez - ne manevi ne de maddi. Miting gerçekleştikten sonra "kurban" sizinle gülmelidir. Tabii ki, çok şey kızkardeşinizin doğası, mizah duygusu üzerine de bağlıdır. Bununla birlikte şaka hiçbir durumda kötülük yapmamalıdır.

Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun? Korkmuş!

Yani, daha ayrıntılı olarak. Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun? En basit yol korkutmaktır. Örneğin kızkardeşinizle birlikte masaya oturup çay içersiniz. Birden yüzündeki korku düşünün ve çığlık atın: "Omzunuzda bir hamamböceği var!". Sadece zayıf düşkün bayanlarda böyle bir şaka kullanılmamalıdır.evde kız kardeş oynamak nasıl

Bir başka örnek. Kardeşi odanda olduğunu varsayalım. Bir süre açık bir cam penceresinin eşiğinde oturun. Kızkardeşin sana bakmadığı anda odayı sessizce terk edin. Aynı zamanda pencere altındaki asistanınız, sizinle aynı giysilerden bir korkuluk koymalı, hacim için kağıtla doldurmalı ve üzerinde "kan" bulunan bir kontrplak renkli asfalt boyalı olmalıdır. Bundan sonra çığlık atmanız gerekiyor: "Yardım, adam çöktü!" Kızkardeş pencereye doğru koşarsa onu aşağıdan indirecek ve elbette mümkünse elinden gelen yardımı yapmaya davet etmelisin. O, "beden" in altına koşarken ve kontrplak kaldırılmalı ve siz - yerlerine dönüp oturup sanki hiçbir şey olmamış gibi.

Genel olarak, kız kardeşini evde nasıl oynayacağınızı düşünerek hayal gücünüzü göstermeniz yeterlidir. Bununla birlikte unutmayın, böyle esprilerden sonra uzun süre sizinle konuşamaz.

Telefonla şakalar

1 Nisan'da kız kardeşi evde nasıl oynuyorsunuz?onu korkutmaktan korkuyor musun? Sıradaki odadan sabit telefona çağrı yapın. Kendinizi ciddi bir sesli telefon istasyonu çalışanına tanıtın. Telleri temizlemek için gün boyunca sıcak buharın verileceğini bildirin, bu nedenle tüpleri mümkün olan en kısa sürede kağıt veya polietilenle sarmanız gerekiyor.

Yanıtlamanın uyarıda bulunulabilirtelefon görüşmeleri geceye kadar olamaz çünkü hat telefon operatöründe çalışıyor. Bu nedenle elektrik çarpması mümkündür. Birkaç dakika sonra tekrar arayın. Kız kardeş telefon açar açmaz ciddiyetle çığlık atar. Ona neşelendirmek eğlencelidir.1 Nisan'da kız kardeşini evde nasıl oynayacağınız

kutu

Küçük kız kardeşini başka nasıl oynar başkaasıl yol mu? Açma tezgahı olan küçük bir kutu alın ve alt kısmı kesin. Yeterince yüksek koyun. Örneğin, dolapta. Dikkat çeken parlak, farkedilebilir bir yazıtın dışarıdan görülebilir olmasını sağlayın. Kutuyu konfeti ile doldurun. Kızkardeşin garip bir kutu gördüğü zaman ne yapacak? Tabii ki, dolaptan çıkarmak istiyor. Ve hemen kağıt havai fişeklerin altına düştü.

tava

Tavaya su dökün, bir kâğıt tabakayla örtün vedüz bir masa üstünde ters çevir. Kağıdı dikkatlice çıkarın. Su akmayacaktır. Kardeş tava, elbette, müdahale etmemek için, temizlemek istiyor. Sonuç açıktır.

Bu arada, aynı şekilde bir bardak üç litrelik kavanoz kullanabilirsiniz. Bu durumda, su görünür olacaktır. “Mağdur” sadece bankanın en az sonuçla nasıl ortadan kaldırılacağı üzerine düşünmek zorunda kalacak.

kız kardeşini nasıl oynayabilirsin

Nihayet

Kız kardeşini nasıl oynayabileceğini düşünüyorsun, sadece ihtiyacın var.zekâ göstermek Tabii ki, küçük bir kızla dalga geçmek daha kolay. Ona, arkadaşlarının ona geldiğini, giysilerini karıştırdığını ya da sırtında komik bir yazıt ile bir kağıda iliştirdiğini söyle. Bu küçük kız kardeşi eğlendirecek, aynı zamanda kendi arkadaşlarını zararsız bir şekilde oynamaya öğretecektir.

Daha büyük bir kız içindaha ciddi gerek. Anonim bir SMS mesajı göndererek, kız kardeşlerin sayısının kazananlar arasında olduğunu belirtebilirsiniz. Ödül posta ile gönderilecektir. Ancak, bunun için mesajda belirtilen sayıya örneğin 50 ruble çevirmeniz gerekir. Arkadaşının numarasını ver. O zaman birlikte güleceksin.

küçük bir kız kardeşi nasıl oynanır

Kız kardeşi ile herhangi bir şey için eşarp atlamak mümkün olmayacaktır. Kabul ettiğinde, fularını süpürgelik tahtasından çıkar.

Kısacası, birçok yol varbir kız kardeşi oyna. Unutmayın, her ralli, her şeyden önce, sevgi ve iyiliği taşımalı, yani kızkardeşi kaç yaşında olursa olsun, kesinlikle zararsız eylemlere dayanmalıdır.

Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 2019

Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 2019

Related news

 • Esteban Cambiasso: şöhretin yolu
 • Bir akvaryum için kendinden kompresör nasıl yapılır
 • Ivan Ivanovich Kozlov: biyografi ve edebi etkinlik
 • İşaret Dilini Tercüme Eden Yazılım ile Stanforddan Tam Burs Kazanan Neval Çam ile Tanışın

 • Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 99

  Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları


  Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 85

  Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 84

  Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 61

  Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 14

  Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 76

  Evde bir kızkardeşi nasıl oynuyorsun İpuçları 73