Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenklerEv ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler
Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

Kış tatilinin arifesinde, ne zamanDaha önce karanlıklaşır, sokaklarda güzel dekorasyonlar görülür - ağaçların ve çatıların yamaçlarında, binaların girişlerinde ve kapı ve pencerelerde. Her çeşit ve tondaki LED çelenkler, akşamları aydınlık hale getirir ve ruh hali biraz büyülü olur. Sonuçta, küçük ampullerin ışığından, karanlık daha da kalınlaşır ve kadifeye dönüşür, neredeyse elle tutulur.

çelenkler, ışık yayan diyot

Tam bir masal dünyasına düşkün görünüyoruz.büyüleyici yanıp sönen ışık. Bu günler Yeni Yıl'dan çok önce başlıyor ve merkez sokakların tellerinden güzel bir şekilde sarkan LED çelenkin, akşam sisi içinde hafifçe parladığı, gelen olayların cömertliği duygularımızın kalbimizi doldurduğu gerçeği sayesinde. Ve bizler, çocuklar olarak, mucizelere inanıyoruz, çok yakında en çok arzulanan arzu gerçekleşecek.

Yılbaşı çelenkleri - neşeli bir dünya

Şehirde, süsleyen çelenk sayısıvitrinler ve teller, ağaçlar ve pencereler, Yeni Yıl tarafından büyür. Kutlamaya kabul, yabancı misafirler için bile anlaşılmaz olmayacaktır - sessiz ve parlak, LED çelenk festival şenlikli bir arka plan oluşturmaya dahil. Ulaşım ve dairelerin buğulanmış pencereleri boyunca rengarenk ışıklar harika renkler ve çiçeklerin tellerini ve dallarını düzgün bir şekilde örten garnizonun özellikleri, tüm dünyayı, gölgelerin ve ışığın gerçek bir alanını oluşturur. Güzelliğe kayıtsız olmayan herkes tarafından hayranlık ve çocukluk yaşanmaktadır. Masaldaki iman ve inanç, romantikler ve mucizelerin sevdalılarında tekrar uyanır.

LED Garlands Yağmur

Garland büyüsü ile tatil

Yeni Yıl kesinlikle bir aile tatili veGarland dekorasyonu, bu günlerde hiçbir zaman kesin olarak alakalı olmadığından. Ancak, Yeni Yıl tatilinin arifesinde geleneksel olarak kurumsal kutlamalar, işçi kolektiflerine uzanır. Yeni Yıl şerefine düzenlenen Olaylar, genellikle işyerinde doğrudan gitmek ve sembolik ladin veya çam üstte giymiş toplar, yay, yıldız veya buz sarkıtları, ya da en azından bir dal yeşil güzellik cömertçe LED'ler ile dekore değilse.

Noel çelenk

LED çelenklerin tasarımı neden bu kadar popüler?

LED'in çelenkleri popüler olmadıuzun zaman önce. LED elemanları - yirminci yüzyılın filaman lamba ile oluşmuş dizeleri, ve yirmi birinci için bir atılım oldu. Bunlar olmadan, bugün herhangi bir Kent caddeye veya yazlık ev iç hayal etmek imkansızdır.

Neden ışık yayan diyot çelenkleri böyle aldıpopülerlik? Akkor lambalara göre önemli avantajlara sahiptirler. Örneğin geçen yüzyılın çelenklerinin ardışık bağlantısı, örneğin, ampullerden biri bir voltaj sıçramasından yakılırsa kırılabilir. Ayrıca, filaman lambası, sarımsı renk tonu verir, bu da ışığın, ampulün renk kaplamasından geçmesini sağlar.

beyaz garland LED

Garland Noel LED hizmet verecekUzun ve ampullerden biri bile yanarsa, dışarı çıkmayacaktır. Zıplamak için bu tür yapılar daha kararlı. Bir başka inkar edilemez avantajı da maliyet etkinliği: LED çelenkler elektriği daha az tüketir, bu yüzden kullanımları uzar ve verdikleri tatil daha fazladır.

Her ampulde tebrik

LED çelenkler sadece ortaya çıktıparklarda ağaçların dalları, sokakları süslemek ve yürüyüşe daha romantik bir hava katmak, aynı zamanda vitrinlerde, kafelerin ve şehrin merkez caddelerinin sinemalarının cephelerinde. Eğlence kurumları ziyaretçilerini bekliyor ve parlak ve etkileyici bir yağmur yağmuru ile akşamın ışığı altında duran bir mekânın mutlaka ilginç ve unutulmaz anlar yaşayacağını bildiriyor.

LED sicim dizisi

Şehirlerde, evlerin cephelerini dekorasyon hoş olduKonut sakinlerinin birbirleri için hayırlı mesajı, gelecek tatiller için tebrikler ve elbette ziyaretçi çekmek için bir pazarlama yöntemi. LED dize "buz sarkıtları", yeni yılın arifesinde, menüde veya organizasyonel programda olağandışı bir şey olacağı, çağıran kafenin yanındaki güzel ağaç tacını süsleyebilir.

Sokak çelenk şekilleri

Bu tür garlandlar sokaklarda yaygın olarak kullanılırlar, çünkü neme karşı dayanıklıdırlar, telleri sütunları ve dalları güzelce örtebilecek kadar esnektir.

Ayırıcı tatilhane pencereleri sıklıklasüs ağacı veya geometrik şekiller birbirine sarılarak çelenk, süslenmiş. Bazen ışıklar tüm gece açık kalır. LED dizeleri başlıca avantajlarından biri - güvenliğidir. Ampuller az var, yangın veya kısa şansını ısıtmak yoktur ve hatta soğuk gecelerde teller peremerzayut değildir.

LED garland saçak

İyi Gelenek

En sevdiğiniz yılbaşı tatilleri lütfensadece çocuklar. Çelenklerin ve eski kuşakların ortaya çıkmasıyla birlikte, tarihlere dikkat etmeden koşuşturmada, aniden bir mucizenin hissi ile kendini yakalar. Ve iyiliğin ve iyiliğin sunumu, kalbi sıcaklıkla doldurur ve aileyi, sevgili ve yakın insanları hatırlamamızı sağlar. Kış mevsiminin karakteristiği olan LED dizgisi "buz sarkıtları", çeşitli şekilleri parlak kurdelelerden (toplar, yıldızlar, çiçekler, bukleler, yazıtlar, yağmur) yapılmış olup, Yeni Yıl arifesinde çocukça bir zevk hissi verir.

Bazen böyle bir aydınlatma pencere çerçeveleri ile çerçevelenir,Evdeki resimleri, sütunları ve sütunları süsleyin. Geleneksel olarak Noel ağacı ışıkları ile boyar. Klasik beyaz garland LED, kozalaklı dalı örgüsü olsa bile, tatil yaklaşımını sembolize eder.

LED çelenk

Sokakta kış aylarında çelenklerin motifleri az değildir.çok güzel ve elverişli. Ek olarak, karanlıkta, ampul lambaları daha belirgindir. çelenk çeşitleri çeşitli şunlardır: Noel Baba kızak Noel ağaçları, kardan adam ve Karacalar parlayan,: parıltılı kurdele panelleri tüm tatil yaymak gelen LED Noel çelenk, yıldızlar ve kar tanelerinden şeklinde olabilir.

Parlak göze batmayan ile pazarlama

Yaratmaya yardımcı olan tatil atmosferiçelenkler, alışveriş merkezlerinde, pavyonlarda, yeraltı geçitlerinde hüküm sürer. Koridorlar ve yürüyen merdivenler, LED garland "saçak" süsleyen merdivenler, büyülü olur. Ve bu, tatilin her yere geldiğini gösterir.

Güzel bir sıradan garland yerleştirerekBinanın girişindeki küpeşte etrafındaki ampulleri ya da portatif bir tapa ile süsleyerek, ziyaretçilerin dikkatsizce davet edildiği bir kurum için parlak bir reklam oluşturabilirsiniz. Lambalar, ev rahatlığı, aile sıcaklığı, dolayısıyla, bilinçaltında çağrıyı algılayan bir şekilde, potansiyel müşteriler, bu duyulara dahil olma hissinden bile, “ışığa” bakabilirler. Bir fincan kahveyi içtikten sonra, sadece aydınlık ve keyifli manzaraya hayran kalacaksınız, kişi bu neşeli devleti kendisine bırakarak ayrılacak. Çelenkler genellikle sıcak görünür ve sokaklar çok soğuk olsa bile, süslediği cepheler ve ağaçlar içten sıcaktır.

Tören olayları ve çelenk

Düğün kutlamaları, doğum günleri ve yıldönümleri,Akşamları geç saatlere kadar restoranlarda veya açık hava kafelerinde kutlanan özel tarihler, geleneksel olarak, gerçekten güzel olan şeyin gizemine adanmış şirket etrafında yer açmak için bu basit ve etkili yollara başvururlar. LED çelenkler, parlak minik ampullerin yağmuru, ağaç kronlarına, çatının altındaki çiftliklere, yıldızlı gökyüzünün veya dış alanın yanılsamasına neden oluyor. Yüzlerce küçük ışık çeşitli efektler üretebilir: titreme, solma ve tekrar parlama, dalga boyunca koşma ve farklı renklerde ışıklandırma. Ek elementler içermeyen tasarımda en sıradan beyaz garland LED bile şenlikli ve güzel görünecek. Bazen belirli bir tarzda tutulan partiler aynı renkte gerçekleştirilir. Tavandan güzelce asılan, alanı dolduran parlaklık, özellikle yüksek fuayede LED yağmurluklar "yağmur" ve yüksek tavanlı kulüp binaları, mekânın izlenimini veriyor.

Noel çelenk

Birleşik rüyalarda

Yaklaşan hakkında "konuşmak" için yarışan şehir evlerikutlamalar ve mucizeler caddede hayat bulur. Üzerinde çalışan yılanlı çarkları olan elektrik telleri, bu gizemli dünyaya dalmak için canlanır ve acele eder. Görünüşe göre en önemli ve en önemli mucize gerçekleşecek, şimdi yıldızların birleştiği ve arzunun gerçekleştiği an. Ve bu inancın parlak ışıkların güzelliğinden ilham almasına izin verin, ama hayallerin gerçekleştiğini söylüyorlar. Ve tüm dünya, parlak ışıklarla renklenecek olduğunda, buna inanamayacaksınız.

Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenklerEv ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

Related news

 • Sonbahar Kış Kot Pantolon Kombinleri
 • Egzersiz kilo verdirir mi İşte, en kolay zayıflatan egzersizler
 • Reçelli Kedi Dili Tatlısı Tarifi
 • Mahluta çorbası tarifi
 • Crossover Opel Antara: Yeni bir Alman otomobilinin gözden geçirilmesi

 • Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler


  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler

  Ev ve sokak dekorasyonu için LED çelenkler