Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 40 11.02.2019, 08:28

Etkili yollar mı SAMPE'de FPS nasıl artırılır?

Birçok kişi hayranlarıdırserisi Grand Theft Auto, ama hepsi oyunun son bölümlerinin oyun keyfini göze alamaz. Şu anda, İnternet'in oyunun grafik ayarlarını düşürmeden bilgisayarın performansını büyük ölüde arttırmanın birçok yolu var. Bu makale, SAMPE'deki FPS'i olabildiğince verimli ve hiçbir ekstra maliyet olmadan nasıl artıracağınız hakkında konuşuyor.

SAMP hakkında birkaç kelime

Sump'ta FPS'yi artırma

SAMP, 10 Mayıs 2006'da doğdu, oysaoyun zaten 2004 yılında çıktı. Ek, oyunun kendisine ve oyun çizgisine bir bütün olarak dikkat çekmek için oluşturuldu. Ekin en önemli görevi oyunun neredeyse boş sokaklara daha fazla hayat getirmekti. SAMP ekleyen ve oyun sunucusuna giren her kişi otomatik olarak toplumun yeni bir birimi haline gelir.

Yol, elbette, çocuğa değil, içinde olduğu gibi başlardiğer oyunlar ve büyük San Andreas şehirindeki işsizler ile evsizler arasında. Oyuncunun hesabında, kelimenin tam anlamıyla birkaç yüz dolar, bu da çok az yiyecek alabilir veya bir taksi isteyebilir.

Genel olarak, genel olarak konuşmak gerekirse, bu ekgerçek hayattaki bir simülatör, ancak 1980'deki avluda ve her yerde suç vardır. Belki de, gelişme için en başarılı koşullar değil, oldukça enteresan ve olağandışı değildir. Tüm bu faktörler oyun her saniyesinde ile derin sıkma Yeni bir kitlenin çekmiştir, ama başka bir sorun vardır: değil Optimum oyun Sampo için yeterince güçlü bilgisayarın tüm kullanıcılar, bu nedenle bu makalede haznede FPS artırmak için nasıl odaklanır.

Virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakma

FPS'i arttır

Genellikle Windows işletim sisteminin kullanıcılarıdahili yeterince güçlü olmasına ve bilgisayar kullanımının ileri düzeyinde bile yeterli olmasına rağmen ek antivirüsler kurun. Ek antivirüsler, kural olarak gereksiz yere bilgisayar sistemine yük getirir ve bilgisayar zayıfsa verimlilikte oldukça düşük bir gerileme ile doludur - bundan sonra FPS'yi yükseltmeye değer değildir.

Elbette, kaldırmadan da yapabilirsinizantivirüs, ancak zamanında bağlantı kesilmesi sistemin değerli kaynaklarını kurtarmak için yardımcı olacaktır. Bu size FBS'de önemli bir artış garantisi verir. Bazı antivirüslerde yalnızca bir süre antivirüsünü devre dışı bırakmayı değil, hatta gereksiz arkaplan programlarını devre dışı bırakarak sistemin performansını iyileştiren bir "Oyun Modu" fonksiyonu olduğunu da hatırlamak gerekir.

Bu, aşağıdaki şekilde yapılır (antivirüs bilgisayarınıza yüklenmişse):

 1. Alt panoda antivirüs simgesini bulmanız gerekir, her biri kendine aittir.
 2. Sağ tıklayın.
 3. "Oyun modu" veya "Geçici olarak antivirüs devre dışı bırakma" seçeneğini seçin.

Bilgisayar bileşenlerinin değiştirilmesi

modps olmadan samp'i fps'yi nasıl yükseltebilirim?

Bu yöntem en etkili yöntemdir, çünkübilgisayar performansının ve FPS indeksinin doğrudan işlemciye, video kartı, sabit disk ve RAM'e bağlı olduğunu unutmayın. yeni bir model, bu bileşenlerin en az birinin yerine geçen maddelerin FPS bir çift ekleme garanti edilir. hepsini değiştirirseniz yaklaşık 20-30 FPS ve ikinci artışa başına yaklaşık 100-200 kare gitmeyecek çünkü, sonuç, para yatırılan değerinde olacaktır. Dolayısıyla, FPS'yi SAMP olarak nasıl yükseltileceği sorusu tek başına kaybolacaktır.

Yeni parçalar satın almanız gerekli değildir;ayrıntılar sistem biriminizde kurulanlardan biraz daha iyi. Öncelikle bu konuyu kendi alanındaki profesyonellerle tartışın, çünkü farklı üreticilerin ve modellerin tüm bilgisayar parçaları birbiriyle uyumlu değildir.

Bir yeni ekran kartı, örneğin, 2012serbest bırakma yaklaşık 5-6 bin ruble mal olacak, ancak önemli ölçüde oyun FPS puanı artırmak için yardımcı olacaktır: asmalar, gecikme, fren ve diğer sıkıntılar kayboldu görürsünüz.

Önceki yöntemler yardımcı olmadığı takdirde, FPS'yi mods olmadan SAMP'ye yükseltmek için

FPS göstergesi

Belki de, bu yöntem en radikal, ancaktamamen etkili olmasa da çok etkili. Oyunda iyi bir resmi unutmanız ve tüm grafik ayarlarını minimuma indirmeniz gerektiği. Yöntem oldukça tartışmalı: neden grafiksiz bir oyun oynuyorsunuz? Fakat bu karar tamamen doğru değildir çünkü dokuların keskin köşelerinin sonsuza kadar gözlerinizi bıçaklamasına rağmen oyunun sürecinden hâlâ keyif alabilirsiniz.

Grafiğin SAMP'de düşürülmesi aşağıdaki şekilde gerçekleştirilir:

 1. Oyun ayarlarına gidin.
 2. Kontrol ayarlarına, sese, vs. ek olarak, grafik ayarları bulmanız gerekir.
 3. Tüm parametreler (çözünürlüğe kadar) en düşük seviyede yapılır.

Ayrıca, FPS'i artırabileceğinizi hatırlamaya değeroyuna paralel olarak çalışan diğer uygulamaları devre dışı bırakarak CPU'daki yük azalacak ve oyuna daha fazla kaynak kazandıracaktır.

Sonuç

Bu basit yolları bulmayı umuyoruzmodları olmadan SAMP içinde FPS artırmak için en uygun yol. Ancak bu yöntemlerin kısa ömürlü olduğunu hatırlamakta fayda var, sadece bilgisayar bileşenlerinin yenisiyle değiştirilmesi, oyunda uzun yıllar boyunca maksimum rahatlık sağlayacaktır.Related news

 • İthal hayvanların sağlık denetiminde veteriner zorunluluğu bitti
 • Sebzeli Tavuk Ciğer Sote Videosu
 • Güzel Yunanistan: Cassandra ve cazibe merkezleri
 • Deposunu kendisi dolduran benzini daha ucuza alacak
 • Bebeğe Hangi Yiyecekler Gaz Yapar

 • Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 17

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır


  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 26

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 39

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 60

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 99

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 95

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 61

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 80

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 53

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 39

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 73

  Etkili yollar mı SAMPEde FPS nasıl artırılır 73