Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 2019

Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 2019
19.10.2019

Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 61

Et kıyma makinesi "Muleinex ME-4061": yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi "Muleinex ME-4061" için yedek parçalar

Birçok tabağın hazırlanması için bazen sadeceBöyle bir mutfak tekniği olmadan bir kıyma makinesi olarak yapın. Modern mağazaların sayaçları farklı üreticilerden daha fazla et kıyma makinesi seçeneği sunar. Ancak tercih edilen, popüler ve kanıtlanmış markaları tercih eder. Fiyatı biraz daha yüksek olabilir, ama genellikle buna değer. Popüler modeller "Muleinex ME-4061" kıyma içerir.

kıyma makinesi muleinex bana 4061 yorumlar

Et kıyma makinelerinin genel tanımı "Muleinex"

Fransız markalı "Mulinex" et kıyma makinelerigüvenilir ve ekonomik mutfak aletleri olduğu kanıtlanmıştır. Şirket, güçlerinde, işlevlerinde ve diğer bazı parametrelerinde farklılık gösteren birçok et kıyma makinesi modeli üretiyor. "Moulinex" hem bütçe modelleri hem de daha pahalı seçenekler geliştirdi.

Elektrik madenciler Muleinex olamazev yemekleri için daha uygun. Onların yardımıyla, kıyma et için hızlı bir şekilde öğütebilirsiniz ve ek yemler, ızgara veya doğrayın sebzeler varsa, ev yapımı sosis pişirin. Çok fonksiyonlu et öğütücüleri, yemek pişirmek ve tüm ailenin menüsünü çeşitlendirmek için çok daha kolay hale getirir.

Kıyma makinesinin özellikleri

katır katırları için bıçak

Elektrikli kıyma makinesi "Muleinex ME-4061",çoğunlukla olumlu olan değerlendirmeler, ev kullanımı için oldukça yeterli olan 1300 watt talep etti. Bir dakika için kıyma makinesi bir kilogram kıyma ete kadar öğütür. Hızından dolayı mutfakta harcanan süreyi önemli ölçüde azaltabilir.

Bu özellikler bunu yaparKüçük bir aile için uygun bir model. Küçük bir güç elektrikten tasarruf edebilir, ancak kısa bir çalışma ile sonucu etkilemez. Kıyma makinesi mükemmel bir performansa sahiptir ve sadece etle değil, diğer bazı ürünlerle de başa çıkabilir.

Dış tasarım

Kıyma makinesi "Muleinex ME-4061" yapılırbeyaz klasik bir plastik kasa. Plastik gövde, metale kıyasla daha pratik bir çözümdür, çünkü malzeme ürünün ağırlığını etkiler. Ayrıca plastik üzerinde, çizikler daha az fark edilir ve kıyma makinesini temiz tutmak daha kolaydır. Genişliği sadece 31.5 cm'dir, bu da küçük bir mutfak masasına bile yerleştirilmesini sağlar. Kıyma makinesinin ağırlığı yaklaşık 2,6 kg'dır ve kullanılan memelere bağlıdır. Bu ağırlık, kıyma makinesini gerektiği gibi kolayca hareket ettirmeyi mümkün kılar.

Akan çizgilerle klasik tasarımmutfak ekipmanlarında talep edilir, benzer modeller mutfağın herhangi bir stiline kolayca sığar. Et kıyma makinesi her zaman önemli bir yerdeyken, modelin tasarımının çok yönlülüğünden dolayı mutfak görünümünü bozmaz.

Yem kümesi

Kıyma makinesi "Mulinex" için standart nozullarFarklı delik çaplarına sahip üç metal ızgaradır. 3 mm'lik deliklere sahip en küçük ızgara, herhangi bir üründen homojen bir kıvam elde etmeyi sağlar. Et, balık ve etten su kabakları, et ya da karaciğer patları yapmak için idealdir.

katır katırları için nozullar

Pirzola ve diğer benzer yemeklerde kıyma içinDelik çapı 4.7 mm olan orta boy bir ızgara genellikle kullanılır. Bu tür bir nozul, doldurmanın homojen hale getirilmesini mümkün kılar, ancak aynı zamanda etin lifli yapısını da korur.

En büyük delikli diskçapında delikleri 7 mm daha az sıklıkla, ilk iki kullanılır. onunla bir üniforma doldurma çalışmaz. Ama bir et ızgara ile bükülmüş doldurma genellikle elle yapılmış edildiği pirzola, için mükemmeldir.

"Muleinex" kıyma için bıçak yapılıryüksek miktarda iş ile bile aşınmayı ve yıpranmayı azaltan kaliteli alaşımlı çelik. Tüm ürünlerin bakımı kolaydır ve herhangi bir özel çalışma şartı gerektirmez.

"Muleinex" kıyıcısının özellikleri

 katır kıyıcılar için yedek parçalarEt kıyma özellikleri nelerdir"Moulinex ME-4061"? Bu et kıyma makinesini daha önce satın almış olanların değerlendirmeleri, hem olumlu hem de olumsuz bulabilirsiniz. Ancak çoğu, et öğütücünün bakımı kolay ve özenli olduğunu ve bunun ana avantajları olduğunu söylüyor.

Bu modelin ayak ayakları lastikli,Cihaz çalışma sırasında yüzeye kaymaz. et kıyma "Moulinex" için memeler kasanın arka bulunan özel bir bölmeye depolanır. Uzun bir kullanım sonrasında meydana gelen ya da çok katı geri dönüşüm aşırı yüklere karşı motor koruma yoktur.

Ek aksesuarlar ve ekler

Et değirmeni seti uygun bir plastik içeriretin öğütme bıçağı geçirme sürecini hızlandıran bitmiş ürün ve itici için tepsi. Et kıyma makinesi "Muleinex ME-4061", az sayıda besini işaretleyen incelemeler, elektronik eşyalarda ve ev aletlerinde satılan ek aksesuarlar ile desteklenebilir.

Bir kıyma makinesine sebze kesmek içinek nozul-sebze. Bir boru, bir itici ve davul: birkaç bölümden oluşur. Davullar dilimleme sebze şeklinde değişir. Bunlar arasında büyük ve küçük rendeler, kesiciler için bir nozul, dilimlerin ve küplerin kesilmesi, buz ve çikolatanın sürtünmesi, büyük ve küçük parçalama yer alır.

Narenciye için basın pişirmek sağlartaze sıkılmış meyve suyu. Et kıyma makinesinin, içi boş et ürünlerinin oluşturulmasına izin veren bir kebap eki ve ev yapımı sosis ve et ürünleri (pirzola) için ekleri şekillendirmek de mümkündür.

Modelin dezavantajları

Mulinex'in kıymetinin ne gibi dezavantajları var?ME-4061 "Tüketicilerden gelen yorumlar, ev aletlerinin herhangi bir modelinin dezavantajlarının olduğunu göstermektedir. Her şey, kullanıcı isteklerine ve et kıyma makinesini seçerken modelin olanaklarını hesaba katmaktadır.

miner moutinux 4061Uzun zamandır et kıyma makinesine sahip olanlar"Moulinex", belirli işletim kurallarına uyulmaması nedeniyle cihazın oldukça gürültülü çalışmasına dikkat çekiyor. Örneğin, bir kıyma makinesinin, cihazın maksimum sabitlenmesinin sağlanacağı bir yüzeye kurulması gerekir.

Birçoğu bu modelin olmadığı gerçeği ile sinirliek aksesuarların saklanması için alan sağlar. Ayrıca kıyma makinesinin metal parçalarının bulaşık makinesinde yıkanamayacağına dair verileri de bulabilir, bundan sonra siyah renk alır. Kullanım talimatlarında, "Muleinex" kıyma makinesinin bıçağı, alüminyum gövdesi, ızgaraları ve somunun bulaşık makinesinde yıkanmayacağı açıkça belirtilmektedir.

öğütücü muleinex

Operasyon özellikleri

Kısaca satın almak zorunda değildikıyma makinesi "Muleinex" için yedek parçalar, cihazla çalışmaya başlamadan önce okunması gereken kullanım talimatlarında belirtilen tavsiyelere uyulması gerekmektedir. Bazı işlemler cihaza zarar verebilir ve garanti kapsamında onarımın imkansızlığına neden olabilir.

Kıyma makinesinin sürekli çalışması bitmemelidir15 dakika. Kullanılan ürünler sırayla yüklenmesi gereken küçük parçalar halinde kesilmelidir. Et kıyma makinesini donmuş etten geçirmeyin, bu durum cihazın bazı parçalarının tahrip olmasına veya hatta motorun bozulmasına neden olabilir. Et kıyma makinesi "Muleinex" için yedek parçalar, bu markanın makinelerinin bakım ve onarımı için servis merkezinde satın alınabilir.

Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 2019

Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 2019

Related news

 • Kim Kardashian kardeşine özendi
 • Kabakların basit ve lezzetli bir garnitürü hazırlayın
 • Adım adım zayıflama yolları
 • Trafik Polisi Boyama sayfaları
 • Bayat Kekli Muzlu Pasta Tarifi Videosu

 • Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 71

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar


  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 54

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 14

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 28

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 17

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 26

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 52

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 80

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 79

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 56

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 95

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 65

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 94

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 57

  Et kıyma makinesi Muleinex ME-4061: yorumlar. Bıçak, nozullar, kıyma makinesi Muleinex ME-4061 için yedek parçalar 46