Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 2019

Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 2019
16.10.2019

Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 52

Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen

Eschsolcia, ekimi çoklaştıson zamanlarda popüler, çok sayıda ve parlak renkleri nedeniyle çekici görünüyor otsu bir bitkidir. Dikimden sonra çiçek bahçenizde saltanan renklerin isyanı tanımlamak zordur. Küçük, narin çiçekler kelebekleri andırır.

eschol'tsiya ekim ve bakım

Eschsolcia: fotoğraflar, bir tür ve tarih özellikleri

Avrupa'da bu çiçek Kuzey Amerika'dan getirildiOn sekizinci yüzyıl sonlarında. Ama bitki sopa vermedi. Sadece yirmi yıl sonra Rus keşif San Francisco tohumların yeni grup getirdi. Yine acemlalesi oldu. Bu süre içinde Dikim ve bakım doğruydu ve bitki kalması "kabul etti". Eshsholttsa arkaplan - Ve bitkinin adı seferin üyelerinden biri almıştır. Bu bitkinin çiçekleri Amerika'da çok popülerdir. Onlar Kaliforniya'da arması süslemeleri ve halk arasında "Kaliforniya Poppy" olarak bilinir.

escholla ekimi

Eschólcia: bitki dikimi ve bakımı

Bu çiçekleri yetiştirmek keyifli vebüyüleyici meslek. Eschsolcia kolayca kuraklığa toleranslı, sıcaklığı sever. Ancak, buna rağmen, bunun için hafif donlar tamamen tolere edilebilir. Dikim ve bakımı yapılan Eschsolcia, çok uzun bir çiçeklenme dönemine sahiptir. Haziran ayından ortasına kadar düzenli olarak parlak, narin çiçekler görülür. Her biri üç günden fazla yaşar. Ancak, günlük olarak kaçının gözüktüğünü hesaba katarsanız, çiçek yatağında ne kadar parlak bir çiçek halısının göründüğünü hayal edebilirsiniz! Çiçeklenmenin bitiminden bir ay sonra, meyveler belirir. Bu bitkinin toprakta çok fazla kum olduğu ve iyi tahliye edildiği toprakta ekilmeye değer. Ekşi ve ham, bol bol taze kompost toprakları ile sonuç vermesi zordur.

Fotoğraf galerisi

Essholtsiya: bir bitkinin çoğaltılması

Bu çiçeklerin tohumlarını sonbaharda ekersenEkim ayı ortalarında yapılmalıdır. Eğer bahar dikimi yapmak istiyorsanız - Nisan'a kadar bekleyin. Kış çimlenmeyi önlemek için soğuk bir odada onları tutmak için yeterli olmalıdır. Bir buzdolabı bile yapacaktır. İlk kar düştüğü zaman bile ekilen edilebilir. Ancak bu durumda talaş serpin gerekir. Sonbahar ekim Eğer Mayıs ayı başından beri çiçekli başlangıcını hayran sağlar. Bu durumda, çok daha gür acemlalesi büyüyecek. Bu çiçeği tadını çıkarmak istiyorsanız Dikim ve bakım doğru olmalıdır.

İki hafta içinde incelmeye başlanmalıdır. Filizleri birbirinden yaklaşık on beş santimetre uzaklıkta bırakın. İnceltme ile sıkılırsa, bitkiler düşük olacaktır. Bir keresinde kendinize bahçenizde bir eschólcium dikme sıkıntısı verdiniz, birkaç yıl boyunca bitki kendini bir tohum olarak yeniden üretecek. Ancak sürgünlerin incelmesi hakkında hala unutulmamalıdır. Ne yazık ki, etrafında tohum karmaşa göze alamaz olanlar, işler kolay acemlalesi fide satın büyüyen yapamaz. Kök sisteminin özelliklerine bağlı olarak, bitki nakil sırasında hayatta kalma şansından mahrumdur. Çiçeklenme başladıktan sonra, düzenli akşam sulama yapmalısınız. Mineral gübrelerle beslenmek ve solmuş tomurcukları koparmak arzu edilir. Bu çiçeklenme süresini uzatır.

Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 2019

Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Kahvaltılık Kaşarlı Patatesi Tarifi Videosu
 • Halluks Valgus Ameliyatsız Tedavisi Ayağın Yan Tarafında Kemik Çıkması
 • Alabai köpek cinsi: eğitimin niteliği ve özellikleri
 • Koruma altındaki yaban hayvanlarını vurmanın cezası belirlendi

 • Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 77

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen


  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 51

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 93

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 80

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 44

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 77

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 1

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 38

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 36

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 85

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 43

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 76

  Eschsolcia: dikim ve bakım, üreme ve tohumlardan büyüyen 50