Erkek plaj şortu 2019

Erkek plaj şortu 2019 Erkek plaj şortu

Erkek plaj şortu.

Erkek plaj şortları pratik olarakbayanlar ona şekil tonda ganimet ve bronzlaşmış cilt göstermek öncesinde daha güçlü seks temsilcilerine tek fırsat göstermek için. o tatil sezonu ve bir deniz tatili için geldiğinde yaz başlangıcı ile, bunlar özellikle talep görmektedir. Bizim savunucularına yönelik Mayo birçok varyasyonu vardır: Bazı şort, boksörler, birisini tercih - eritme ve erkekler için bazı plaj şort.

Gardırop bu detay herkes için olmalıdıristisnasız erkekler. Elbette, moda trendleri önemlidir ve bir plaj elbisesi seçerken güvenmeliler, ama en önemlisi de sağlıktır. Bu nedenle, erkek plaj şortları, rahat ve konforlu kesim, özel su itici emdirme özelliğine sahiptir. Bu şort sayesinde hızlı bir şekilde kurur ve erkek sağlığını koruyabilir.

Plaj şortları daima popülerliğin zirvesindedir. Doğru stili ve modeli seçmeniz yeterlidir. Plaj voleybolu veya sörf yaparak spor yapmak için diz boyu şort veya kısa modeller harikadır. Ancak her zaman erkeklerin bacakları bu kıyafette çekici görünmüyor. Kadınlar kısa modellerde sportif bir fiziğe sahip güçlü erkekleri görmek isterler. Pekala, Apollon'un bacaklarıyla övünemeyen adamlar diz boyu şort tercih edebilirler.

Plaj şortları 2011 - her şeyden önce cesur bir renk şeması. Hawaii motifleri kırmızı ve mavi ile eşit olarak popülerdir. Genç nesil bugün kot şortunu seçiyor.

Erkek plaj şortlarını almak çok zor değil. Diğer kıyafetler gibi, diğer insanlar tarafından algılarınızı etkileyebilirler. Yani, omuzları görsel olarak genişletiyorsunuz, ve pelvisi zaten yapıyorsunuz, eğer şort giyerseniz, ki bu da yanlarda koyu renkler (koyu mavi, siyah, gri) ve orta - açık tonlarda olacak.

Erkek şortunun ana görevi figürü vurgulamaktır. Eğer neredeyse mükemmel bir fiziğin sahibi iseniz, o zaman kolayca Bermuda şort giyebilirsiniz. Ve uzun modeller dikkati, bacak veya kalçadan dikkatle dikkati dağıtır ve onu çıplak bir gövdeye aktarır. Öncelikle, rakamınızı, erdemlerini ve huzursuzluklarını uygun şekilde değerlendirin ve daha sonra model şortunu belirleyin.

Bu sezon, birçok tasarımcı bir yer ayırdıErkek plaj şortlarının altındaki koleksiyonlarında. Özellikle, Golden Point adlı bir İtalyan markası, erkekler için yeni bir mayo takımı koleksiyonu başlattı. Kaliteli, şık kumaşlar, parlak, modaya uygun baskılar, cesur ve kendinden emin bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. Bunlar arasında, kemerin üzerine oturması ve bağlanması çok düşük olan modeller vardır, bunlar giyilmesi çok rahattır, malzemeleri çok çabuk kurur, bu da plaj şortları için önemlidir. Bu sezon trend - yüzme için beyaz boxer şort. Yarı saydam kumaş gizemli ve romantik görünüyor. Çiçek baskıları artık koleksiyonlarında birçok seçkin moda tasarımcısında kullanılıyor.

Erkek plaj şortlarına göre seçilmelidir.tenli. Buna ek olarak, örneğin, kot şortlar pek çok kişiye uyar, ancak hassas deriye sahip olanlara değil, ayak parmaklarında biraz sert olduklarından dolayı. Aşırı kiloluysanız, sıkı takma modelleri seçmemelisiniz. "Bermuda" dizlerinin hemen altında, çok geniş olmamasına izin verin. Şort boyutları çeşitli, seninkini almaya çalışın. Vücudundaki erkekler de şort bırakmadan daha iyidir. Aksine ince ise, büyük bir desen ile şort seçmek için tercih edilir. Böylece, yalınlığınız çok dikkat çekici değil, tek renkli modellerden vazgeç. Kısa iseniz, görsel olarak dışarı çekin siluet dikey şeritler ile şort yardımcı olacaktır.

Erkek plaj şortlarını seçmek kolaydır. Ana şey boyut ve renklendirme ile tahmin etmektir. Her şeyden önce, plajdaki tüm kadınların senin peşinden dönmesi için öyle görünmelisin.

Erkek plaj şortu 2019

Erkek plaj şortu 2019

Related news

 • Fidanlıktaki perdeler - odanın parlak bir dekorasyonu
 • Odadan sigara kokusu nasıl çıkar
 • Yılbaşı gecesinde bir kıza kıyafet - sorumlu bir seçim
 • Wilma Ellesten Türkiye ekonomisine destek
 • Ilk ilişki ve ilk gece

 • Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu


  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu

  Erkek plaj şortu