Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 2019

Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 2019

Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 90 09.02.2019, 23:44

Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar

Modern konvektörler son derece basittirtasarımı. Bunlar sadece kasanın ısıtma elemanlarına ve ayrıca soğuk hava çekmeye ve sıcak bırakmaya yönelik açıklıklara dayanır. Bu tür ekipmanların doğru çalışması için bu deliklerin sorumlu olduğunu belirtmek gerekir. Muhafazanın içinde, bir kural olarak, alt kısımda, dış duvarlardan bir miktar mesafe olan ve sıcaklığın onları ısınmasına engelleyen bir ısıtma elemanı bulunmaktadır. Bu nedenle konvektörler operasyonda en güvenli cihazlardan biri olarak kabul edilir, çünkü yanma ile temas ettiğinde yanık elde edilemez.

Bu tür ısıtma sistemlerinin sadeliği onlarınuygun maliyetli. Diğer şeylerin yanı sıra, Ensto ekipmanı da düşünebilirsiniz, bu üreticinin konvektörleri çeşitli çeşitlerde satışa sunulacak, en iyi modellerin açıklaması ve bunlarla ilgili olarak aşağıda bulabilirsiniz.

Ensto konvektörlerin en popüler modellerine genel bakış: EPHBM15P

ensto konvektörler

Bu model 6000 rubleye mal oluyor. ve 15 metreye kadar odaları ısıtmak için tasarlanmış bir ekipman2. Cihazın içinde mekanik bir termostat ve bir fiş bulunur.

Güvenli kullanım için üreticiAşırı ısınmadan korunma sağlanmıştır. Isıtma sıcaklığını ayarlayın, termostatın doğruluğu 0,5 ° C iken, 6 ila 36 ° C aralığında olabilir. Cihaz, sınırlı bir alanda kurulumu kolaylaştıran küçük boyutlardan dolayı popülerdir.

ENSTO EPHBM15P modelinin teknik özellikleriyle ilgili geri bildirim

Konvektörler ensto beta Eğer şirketin ürünleri ile ilgileniyorsanızEnsto, bu şirketin konvektörlerini düşünebilirsiniz. Diğerleri arasında tedarikçi, mekanik termostat ve aşağıdaki boyutlara sahip olan yukarıda açıklanan modeli sunmaktadır: 1121 x 85 x 389 mm.

Tüketiciler 1.5 optimal güç gibikW, ayrıca ekipmanın duvar düzeni. Bu odadaki yerden tasarruf sağlar. Alıcılar, cihazın sadece 6,5 kg ağırlığında olduğunu ve bu da cihazın bağımsız bir şekilde monte edilebileceğini gösteriyor.

EPHBM10P modelinin özelliklerine genel bakış

elektrik konvektörler ensto

Isıtma büyük bir popülerlikEnsto aletleri, bu üreticinin konvektörleri geniş bir yelpazede satışa sunulmaktadır. Diğerleri arasında, maliyeti 5300 ruble olan EPHBM10P modelini bulabileceksiniz.

Küçük ısıtmak için kullanılırmülk alanı. Kitte, rahat bir sıcaklığın korunmasını sağlayan bir fiş ve ayrıca bir termostat vardır. Yukarıdaki modeller gibi bu konvektör duvara monte edilmiştir.

Teknik özellikler hakkında yorumlar

Fin konvektörü ensto

ENSTO EPHBM10P konvektörün modeli 1 kW'a eşit bir güce sahiptir, bu, müşterilere göre, önerilen alanın 10 m ısıtılması için yeterlidir.2. Cihazın mekanik bir termostatı vardır ve220V güç kaynağı ile çalışan tüketiciler, 853 x 85 x 389 mm boyutlarındaki kompakt gövde ölçülerini beğendiklerini vurguluyor. Kurulum ve nakliye işlemini basitleştiren sadece 4.94 kg ekipman ağırlığındadır.

Konvektör markası EPHBM20P'nin özelliklerine genel bakış

konvektörler ensto

Ensto konvektörler ile ilgileniyorsanız, o zaman sizAlt başlıkta belirtilen modeli daha ayrıntılı olarak değerlendirebilirsiniz. Onun maliyeti 6200 ruble, ve bu sürüm alanı 20 m aşmaz, ısıtma tesisleri için tasarlanmıştır2.

Ekipman ekonomik tarafından karakterize edilirgüç tüketimi, bir sıcaklık kontrol fonksiyonuna sahiptir ve küçük vücut boyutları vardır. Bu ünitenin yüksek neme sahip odalarda kurulabilmesi dikkat çekicidir.

Konvektör modeline genel bakış EPHBE15B

Bu Fin konvektörü Ensto birkaçına mal olduYukarıdaki seçeneklerden daha pahalı olan fiyat 7300 ruble. Bu, 1,5 kW'lık bir güç ve 15 metrelik tavsiye edilen ısıtma alanı da dahil olmak üzere biraz daha üstün özelliklerden kaynaklanmaktadır.2.

Cihaz, formda ek bir işleve sahiptirdonma ve aşırı ısınmaya karşı koruma, sadece güvenliği değil, aynı zamanda işletme güvenilirliğini de garanti eder. Sıcaklık 5 ila 30 ° C arasındaki sıcaklık aralığında ayarlanabilir. Bu gibi Ensto elektrikli konvektörler biraz daha fazla maliyete sahiptir, çünkü daha hassas bir elektronik termostat monte edilmişlerdir. Boyutlar hala kompakttır, bu durumda 1121 x 85 x 389 mm'ye eşittir. Ancak, ekipman biraz daha ağırlayacak - 6.5 kg.

ENSTO EPHBE15B özellikleri hakkında yorumlar

Ensto - için popüler olan konvektörleraralarında bir dizi neden, kurulumun rahatlığını tanımlayabilirsiniz. Bu gibi cihazları en küçük odalarda bile düzenleyebilirsiniz. Diğer şeylerin yanı sıra, tüketiciler ön panelin çok fazla ısınmayacağını, böylece yanıkların tamamen ortadan kaldırıldığını iddia ediyorlar.

Kullanım kolaylığı için takip edebilirsiniz.ekran. Yani, eğer kırmızı ışık yanarsa, ısıtmanın açık olduğunu gösterir, mavi bir parıltı görünümünde ise sıcaklığın -5 ° C'nin altına düştüğünü anlayacaksınız. Tüketiciler termostatın doğruluğunun oldukça yüksek ve sadece 0,1 ° C olduğunu belirtiyorlar. Ekipman daha da popüler hale getiren koruma sınıfı IP21'e aittir.

"ENSTO Beta" ısıtıcılarının olumlu özelliklerinin gözden geçirilmesi

Ensto beta konvektörler korozyona tabi değildir vegüvenilir elektrik tipi ekipmanlardır. Bunlar kullanılabilir değil sadece kuru, ama ıslak alanlarda. Cihaz aşırı ısınmaya karşı otomatik bir korumaya sahip termostat doğruluğu, sadece 0,5 ° C, diğerlerinin yanı sıra.

Bu konvektörler ait olduğu içinikinci koruma sınıfındaki cihazlar, sokette bir topraklama kontağına ihtiyaç duymazlar. Ancak yerleşik bir güvenlik cihazının varlığı işin güvenliğini garanti eder.

Sonuç

Konvektör tipi ısıtma cihazlarıEnsto markasının kurulumu ve bağlanması kolaydır. Bu karmaşık araçların kullanımını gerektirmez, böylece cihazlar tamir edilmiş ve yeni sürümlerde çalıştırılabilir.

Konvektörleri duvara doğru güçlendirmek yeterli olabilirbasitçe donanım delikleri işaretlemek için bir montaj şablonu olarak görür çünkü. Dağı kolay ekipman yatırmak için ve arka duvarı bakımı için yapan özel bir tasarıma sahiptir.

Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 2019

Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 2019

Related news

 • Parfe Tarifi
 • Svyaznoy Bank: Kredi Kartları
 • Gürültülü seks
 • Sırp-Karadağ futbol oyuncusu Marco Bashinin spor kariyeri

 • Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 74

  Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar


  Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 17

  Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 12

  Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 50

  Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 68

  Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 28

  Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 81

  Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar 82