Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 2019

Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 2019
13.05.2019

Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 4

Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl

Masaya hizmet etmek gerçek bir sanattır.her metresin ustalaşması için. Her şeyden önce, bir şekilde, onsuz, kirli bir masa örtüsü ile örtülü ya da hiç değilse, bulaşıkları ne kadar lezzetli olursa olsun, tabii ki onları denemek istemiyorlar. güzel plakalar vesolenkim desen koyuyorlar Tersine, hatta standart sandviç kendilerini öylesine koymak ... Kısacası daha uyum içinde zarif masa örtüleri ve peçeteler koymak, ağzımda soracaktır, iyi pişirmek edebilmek için az var - bu daha önemlidir ve bu yüzden yemeğiniz Bu yüzden ağzınıza koymak güzeldi.

Birkaç fikir ve ipucu

doğum günü için masa süslemeleriGünün masasını nasıl dekore edeceğinizi düşünüyorumBirkaç dakikadan başlamalıyız. İlk olarak, yıl dönümü bir tarihtir. İkinci olarak, bir çocuk tatili kutlanır ya da bir yetişkin için. Üçüncü olarak, resepsiyon sizin için, matine, resmi bir akşam yemeği veya akşam yemeği partisi için planlanmaktadır.

 • Çocuğun doğum günü için masa süslemeleri güzelBasit. Çiçekler ya da diğer keyfi desenlerde bir masa örtüsü almak daha iyidir, ama beyaz değil. Etkinlikle eşleştirmek için renk parlak olmalıdır. Kağıt peçeteleri orijinal rakamlar ya da sadece üçgen, mektup zarfları içine katlanmış ve özel peçete yerleştirin edilebilir. Özel bir dekorasyon olarak özellikle oyma kullanımı ile, meyve ile vazolar veya yemekler olabilen bir doğum günü partisinde tablo süslemek için. Ancak çiçek koymak gerekmiyor: Çocuklar kazayla çarpıştırabilirler. Bir desenle renkli cam veya beyaz, ama - Tabaklar güzel su veya meyve suyu gözlük için yüksek kenarlı yerleştirin. İçecekler de farklı seçmek için tercih edilir, bu yüzden akıllıca çok renkli ortaya çıkar. Pasta, elbette mumlarla olmalı. Getirildiğinde odayı karartmak daha iyidir. Çocukların tatil her şeyden önce güzel dekore yemekler doğum günü partisinde masa süslemeleri dikkati çekiyor. İlginçtir farklı renklerin yemekler alternatif sebze, otlar, doğranmış - Bu uygun bir atmosfer oluşturmak gerekir. Evet, çocuklar self servis, çatal ve kaşıklar için tabağa ihtiyaç duyarlar. Ve bıçak koymak daha iyi değil. Kesmek veya yaymak için gereken her şey, önceden yapmak daha iyidir.
 • masayı kendi ellerimizle süslüyoruzBüyük bir akşam yemeği için masayı kendi başımıza süslüyoruzaksi halde eller. Burada masa örtüsü dantel, saçak, beyaz veya diğer pastel tonlarla olabilir. Peçete bezi, davet edilen tüm parlak renkler için aynıdır, altın halkalar halinde dişler ve plakalar üzerine yerleştirin. Çiçek koyduğunuzdan emin olun. Tablo büyükse, vazo 2 (tablonun farklı uçlarında) veya 3 (biri merkezde ve uçlarda iki) olabilir. Küçükse, o zaman yeterli ve bir, ortada. Plakalar bir setten aynıdır. Zengin desen, yemyeşil buketler veya altın kabartmalı mükemmel şekilde uygundur. Plakalarda kadınlar küçük bir gül tomurcuğu koyabilirler. Beyaz şarap gözlükleri, kırmızı - yüksek bacaklarda kubbe için uzatılmalıdır. Bacaklarda şeritleri dekoratif banttan bağlayabilirsiniz. Votka için alkolsüz içecekler için kristal şişelere ihtiyacınız var - yüksek gözlük. Meyveler ile tabak veya vazolar, tatlılar ile sepetleri misafirler için uygun ve rahat bir şekilde yer almaktadır. Yiyecekleri iştah açıcı ve güzel, çekici hale getirmeye çalışın. Oyma sanatı size paha biçilmez bir hizmet verecektir.
 • tatil masa fotoğraf nasıl dekore edilir Adlandırılmış akşam yemeği, şüphesiz, geçmelimum ışığında. Bu romantik ortam, tatili unutulmaz kılacak, birlik, uyum ve sevinç dolu bir atmosfer yaratacaktır. Evet, çatal bıçak takımı, bardak, şaraplı şişeler çok özel bir tür kazanacak. Şenlikli bir tablo nasıl dekore edilir, fotoğraflar sizi yönlendirir. Ana şey, bir veya benzer renk çözümlerine sadık kalmak, estetik olarak her şeyi zarif bir şekilde dekore etmektir. Akşam yemeği resmi ise, tören görgü kurallarına dikkat etmelisiniz: zemine, sofra takımlarına, yemek takımlarına beyaz masa örtüleri. Küçük bir aile kutlaması daha kolay kayıt gerektirecektir.

Sadece unutma: güzel bir porsiyon şenlikli bir ruh hali kurar. Ancak genel ses, iyi müzik ve neşeli, gayri resmi iletişim ile belirlenir. Buna dikkat et ve tatiliniz kesinlikle başarılı olacak!

Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 2019

Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 2019

Related news

 • Marmelatlı Kurabiye Tarifi
 • FISTIK SERPİNTİSİ ÖRGÜ YELEK MODELİ ANLATIMLI
 • Çok İzlenen Videolar
 • Peygamber Efendimiz buyuruyorlar ki
 • SÖKMELİ BADEM 4-6 YAŞ BEBEK YELEĞİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

 • Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 63

  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl


  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 46

  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 25

  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 16

  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 98

  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 22

  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 7

  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 32

  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 55

  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 75

  Şenlikli porsiyonun sırları: doğum günü için masayı süslemek için nasıl 7