Enerji vampir 2019

Enerji vampir 2019 Enerji vampir

Enerji vampir

Bir enerji vampiri kimdir?iletişim kurduğu kişinin canlılığını alabiliyor. Bu süreç karşılıklı enerji alışverişi yasaları açısından açıklanamaz. Bununla birlikte, vampirizm artık epidemik oranlar almıştır.

Kendi başlarına canlılık kazanıyor olan insanlarçevre, ikiye ayrılır: bilinçdışı ve bilinçli. Bunlardan ilki büyük ölçüde sosyal açıdan tehlikeli değildir. Her ikimiz de ya hastalık sırasında ya da stresli koşullarda enerji açlığını yaşamak zorundayız. Bazılarımız doğadaki gücümüzü geri getiriyor, bazıları onları başkalarından alıyor.

Bilinçli bir enerjik vampir çokBu daha tehlikeli. Kasıtlı olarak yaşam güçlerini insanlardan alıyor. Böyle bir adamın ağzına saldırganlık ve olumsuzluklar doludur. Ona göre, "sinek" bir "fil" e dönüşüyor. Çevredeki insanların canlılığını emmiş olan böyle bir vampir daha iyi hissetmeye başlar, samimi ve gülümser hale gelir.

Vampirizm, bir kimseylebebeklik. Bebeğin enerji alanları çok zayıftır ve dış etkenlerden korunmamaktadır. Ebeveynlerden ve eğitimcilerden beslenirler. Bir çocuk sıklıkla adresinde kaba sözler duyar ve kendine aşık hissetmezse, o zaman kaprisli olmak için büyür. Yaşlandıkça böyle bir çocuk bir yetişkin olacak. Sürülerde toplanan vampir gençleri olumsuz, saldırgan ve düşmanlıkla boğulmuş durumda. Zarar verici faaliyetlerde (posta kutularının yakılması, hayvanların zalimce muamele edilmesi, porların boyanması) yeniden şarj istiyorlar. Gelecekte, bu tür çocuklardan patronlar, canavarlar ve babalar-zorbalar büyüyor.

Enerjik bir vampir kendini ailenin içinde gösterebilir,sevgi ve saygı saltanat yeri. Bunun sebebi öğretmenler ve öğretmen olabilir. Aralarında yaşamsal güç alan bir kişi varsa, o zaman vampirizm çocuklarda da ortaya çıkar.

İnsanlar bu olumsuz olguyla sürekli yüzleşirler. En hayati enerji, çeşitli bürokratik kurumlarda, posta ofislerinde, ödeme anında verilebilir yardımcı programlar. Bir lider-vampirle çalışmak zor. Patronu astları üzerindeki saldırganlığını kopararak onlara karşı hakaret ediyor ve düzenli "demontaj" yapıyor. Çok fazla enerji alınır ve kıskanır. Asılsız şüpheleri ve güvensizliği ile sevgilisini tüketir. Enerjide vampir tarafından kayınvalide ve kayınvalide, kayınbabası ve kayınvalide arasındaki ilişkide mağdurundan çok fazla enerji alınır.

Gördüğünüz gibi, negatif her yerde bizi takip ediyor. Yaşam gücünüzden vazgeçmemek ve kurban olmamak için ne yapılmalı? Enerji vampirlerinden korunma, üç basit kuralın gözetilmesinde yatmaktadır.

İlk olarak, çatışma durumlarına tahriş ile cevap vermeyin. Bir vampir için beklenmedik tepki (gözyaşları yerine gülümse), onu caydırır.

İkincisi, iletişim kurmamanız tavsiye edilirHayatın güçleri tarafından beslenen bir kişi. Özellikle ilgisiz ve hoş olmayan muhataplar ile ilgilidir. Onlarla arkadaş olmamanız ve onlar için iyi olmamanız gerekir. Yanınızda zayıf hissetmek, hemen pompalamadan enerjiyi alırlar.

Üçüncü olarak, bizim korumak için gereklidirbiyoenerjetik alanlar. Bunu yapmak için vampirle yapılan bütün konuşma sırasında bacaklarınızı veya kollarınızı çapraz tutmalısınız. Onun önünde kalın bir ayna hayal edebilir, konuşmacıyı yansıtabilir veya cebinde bir inciri saklayabilirsiniz.

Bir vampirle iletişimden kaçınılamazsa, tüm kopyaları mizahla alınmalıdır. Bir şaka ile kabalığa cevap vermek en iyisidir. Bu durumda, zarar görmeyeceksiniz.

Nasıl olunacağı sorusuna cevap vermekenerji vampir, görselleştirme büyüsüne hitap etmelisin. Onun yardımı ile hayat güçlerinin akışını yönetmeyi öğrenebilirsiniz. Görselleştirmenin büyüsü, bir kişiden enerjiyi nasıl pompalayacağınızı öğrenmenize izin vererek, hoş olmayan bir his ve baş ağrısına, beklenmedik korkuya ve gergin heyecana neden olabilir. Ayrıca, bu yöntemin yardımıyla, bireye enerji vermek mümkünken, sağlık durumunu iyileştirirken, çeşitli ağrı semptomlarını, vb. Gidermek de mümkün olacaktır.

Enerji vampir 2019

Enerji vampir 2019

Related news

 • Tüp Bebek Tedavileri Çoklu Gebelikleri Artırdı
 • Susamlı Kakaolu Çatlak Kurabiye Tarifi
 • Size zarar veren alışkanlıklar neler
 • Kilolu Erkekler Nasıl Damatlık Giymeli
 • Bir çocuğun bir anaokuluna çabucak uyum sağlamasına nasıl yardımcı olunur

 • Enerji vampir

  Enerji vampir


  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir

  Enerji vampir